Home Brighton – top places // PHOTO TOUR

Brighton – top places // PHOTO TOUR

written by Natálie Kotková 22.3.2015
Včera jsem se opět zamilovala. Když jsem jela do Anglie, tak mi kamarádi říkali, že se třeba zamiluji do nějakého toho místního gentlemana. No, na zásnuby si asi ještě počkám dlouho, ale lásku jsem tu našla, a to právě k Anglii – čím dál větší! Pokaždé když někam jedeme, tak mě to místo naprosto nadchne a Brighton není výjimka. Není to město, jako ostatní, kde jsme prozatím byli. Žádný kostel či muzeum jsme nenavštívili. Naopak jsme si užili pohodu na pláži, kdy nám krásně svítilo sluníčko. Prošli jsme se po mole a dokonce si koupili jízdu na horské dráze, což jsem si moc přála! Molo mi připomínalo léto v USA, speciálně tedy molo v Santa Monice, hlavně kvůli těm atrakcím, a v Huntington Beach samozřejmě. Na mole je také spousta malých obchodků s hrami a občerstvením – churros, donuty, zmrzlinami, waflemi,… Hlavně ale s fish and chips, které si tu musí dát zkrátka každý. Oběd v přímořském stylu jsme si tedy dali zde na mole a byl vynikající! 
Dál jsme šli do nedalekého Royal Pavilionu obklopeného nádhernými zahradami! Vstup jsme měli zařízený od školy a já upřímně nevěděla, o co se bude jednat. Uvnitř se nemohlo fotit, což je škoda, protože ty místnosti byly skutečně nádherné! Poslouchali jsme historii a příběhy královské rodiny, které se postupem času odehrávaly v této honosné stavbě. Bylo to pojaté skutečně zajímavě, počínaje Georgem IV. Mluvím o tom ve videu, které pro vás připravím. Akorát to zabralo docela času, tak jsme se ještě rychle šli projít do “Lanes”, což jsou malé “typical British” malebné uličky. Tam nechyběli pouliční umělci, malé kavárny a různé restaurace. 
Tím jsme zakončili náš den v Brightonu, který utekl neskutečně rychle – to je znamení, že jsme si ho užili a viděli skutečně top místa, které jsme mohli za jeden den stihnout!

.

I fell in love yesterday, again. When I told people I’ll go to England for longer time they told me several times I’ll fall in love with a local gentleman. Well, I’ll need to wait some time for my betrothal, however, I’ve found love already – England! I adore any city I’ve visited in here and Brighton as well of course! We spent such a lovely day in here. We’re chilling on the beach while sun was shining. Having fun on the pier – moreover we did the ride on the roller coaster! It reminded me my time in California, especially Santa Monica Pier and Huntington Beach of course. Our lunch was also in the “navy” style. Fish and chips was certain choice! After that we went to the Royal Family Pavilion, which absolutely surprised me! I enjoyed listening to the stories of the Royal Family during history, starting with George IV. However it took a longer time that we expected so we went for a quick walk in the Lanes full of typical British cute atmosphere. It was our last place we visited and the day went so fast! I need to say that means for me really enjoyed it and saw the top places in Brighton we could!

10 comments

Klaudi Ďuranová 22.3.2015 at 6:30

Krásne fotky a super článok!!! <3

Reply
Time with Beauty 22.3.2015 at 6:36

Krásné fotečky 🙂 Úplně jsi mi připomněla minulý rok, když jsem byla v Anglii já 😀

Reply
Zuzi 22.3.2015 at 9:21

Krásne fotky ♥ Ide z nich skvelá atmosféra, hneď by som si to s tebou vymenila ! ♥ Užívaj Anglicko aj naďalej 🙂

http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

Reply
Claudia Oleriny 22.3.2015 at 13:34

Krasne fotky, v Brightonu jsem byla v léte poprve, a taky jsem se zamilovala 🙂 mely jsme krasne pocasi, lezely jsme na plazi a uzily si super den 🙂 doufam, ze se tam jeste nekdy podivam 🙂

ClaudiasNewLife

Reply
Suzy 22.3.2015 at 15:03

Nádhera, Natálko, moc ti to sluší a fotky jsou krásné! Ten foťáček je malej zázrak, fakt. Ale stejně musíš mít super oko. A to ty máš. (:

Měj se fajn a užívej! ♥
http://www.thekawaiiplanet.com

Reply
FluffyCookie 22.3.2015 at 17:49

Už bych asi nepřežila, kdybys k článkům nepřidávala fotky, jsou totiž naprosto bombastický! A strašně se mi líbí styl, jakým píšeš, je takový osobní a ke čtenářům otevřený. 🙂 Jen tak dál!
A užívej Anglii, co nejvíce to jde. 🙂

http://todayfluffycookie.blogspot.cz/

Reply
Zuzana Ryšavá 22.3.2015 at 18:07

Nádhera! Hned bych taky někam jela! Užívejte si to i za nás, co čučíme v práci 🙂

http://www.nikystories.blogspot.cz

Reply
ELA 22.3.2015 at 18:51

V Brightonu jsem ještě nebyla, ale hned si ho píšu na seznam! 🙂

Ela

Reply
Mária Hanzalíková 24.3.2015 at 15:58

Nečudujem sa ti vôbec, že si sa zamilovala. Ja som sa zamilovala už len z tvojich fotiek 🙂

Reply
Travel & Life Experiences 24.3.2015 at 20:46

Moc krásné fotky a článek Nati 🙂 v květnu se tam chystáme s kamarádkou, tak mám teď alespoň krásné představení toho, co mě čeká 🙂

mylifeisway.blogspot.cz

Reply

Leave a Comment