Home England /VLOG/ – Dvojitá dávka International c(k)afe

England /VLOG/ – Dvojitá dávka International c(k)afe

written by Natálie Kotková 27.3.2015

Další video je tu! Tentokrát o International Cafe, kam chodíme každou středu. Je to trochu delší video, lámalo jsem si hlavu, jestli vám ho rozdělit nebo ne, ale zatím jsem ho nechala v jednom. Co vám více vyhovuje dvě kratší videa nebo jedno delší? 
Minulou středu se v International Cafe odehrával veliký turnaj. Vždy tu hrajeme buď kulečník, stolní tenis a nebo jiné hry, ale teď to bylo v soutěžním duchu! Nakonec jsem se zapsala na ping pong s vědomím, že šance vyhrát tu lákavou čokoládu byla mizivá. K mému vlastnímu překvapení jsem si vedla docela dobře, bylo to asi tím, že mě přejmenovali na Helenu. Proč? Sama nevím! Poté přišla na řadu hra Česko versus Česko s kamarádem, který tu studuje bakaláře, a podlehla jsem. Druhý den jsme měli prezentaci ve škole, tak jsme šli rovnou domů a ještě na tom pracovat. Jo a poslední tři fotky níže vznikly tak, že jsem nechala PEN ležet na stole – a hned se ho všichni zmocnili! Jsou to vtipálci…
Tuto středu se toho odehrálo více. Přes skype jsem slavila mamči narozeniny, četla si vaše komentáře ohledně soutěže a šla jsem donakoupit své vyhlídlé kousky do River Island a Topshopu (jupí, konečně!). Večer měl být tématický v duchu mezinárodní kuchyně. Nakonec jen někdo přinesl smažené nudle. Byla jsem ale ráda, jelikož jsme šly s holkama na večeři do Boston Tea Party, kde jsem si dala vynikající burger a poté ještě s sebou carrot cake. Byla to rozlučková večeře, jelikož většina lidí odjíždí na dva týdny domů, protože jsou tu prázdniny. V kavárně jsme chvilku hráli Twister, ale poté jsme šli do Revolution, což je taková party v kostele. Většinou tu potkávám jen studenty. Tu jsem vám natočila, alespoň nějaké momentky, které se dali. Hlavně jednoho našeho kamaráda, který tancuje a nezastaví se, dokud nevypne hudba!

Pokaždé se na středu těším a doufám, že přátelská atmosféra z té naší skupinky na vás z videa přejde a bude se vám líbit!
Next video is here! Today it’s about the International Cafe were we’re going regularly to meet with all the internationals. It’s always such a great time so I decided to show you last both Wednesdays and try to show you the friendly and happy atmosphere we’re always having there! You can see our table tennis match, my day and the party in the end of the video! Enjoy!

 


1 comment

Kristýna Davidová 28.3.2015 at 11:18

No, musíš se tam mít krásně,Natálko! Moc ti to přeju, užívej si to tam. 😉

Reply

Leave a Comment