Home CIRENCESTER | PHOTO TOUR | kam si zajít zablnout, najíst a zarelaxovat

CIRENCESTER | PHOTO TOUR | kam si zajít zablnout, najíst a zarelaxovat

written by Natálie Kotková 20.4.2015
Cirencester není úplně město, kvůli kterému byste si zaletěli do Anglie, ale když už tu jsme poblíž, tak vám po mé sobotní zkušenosti rozhodně doporučuji si tam výlet udělat! Ten náš organizoval Marco, který má na starosti naše “international” aktivity, stejně jako třeba International Café (které už stopro znáte). Musím říct, že Cirencester je opravdu kouzelné místo! Pokud máte přítele, tak romantika zaručena! A když vám vyjde počasí jako nám, tak máte zkrátka vyhráno a “lovely” day zaručen! Nás bylo tedy jen pár, ale hlavní roli zastál Dillawer! Ten se rozhodl, že se na den stale bloggerem lomeno vloggerem lomeno profíkem na snapchatu lomeno bůh-ví-co-ještě! Jak jste mohli vidět ve videu, tak vás v podstatě vlogem provedl on (a zařizoval i slevy v obchodech)! No, ale tedy k místům, kde jsme byli. Ale znáte to… but first – coffee!
Cirencester isn’t typically the town because of which you would normally travel to England. However, after my day spent there I would really recommend you visit it. It’s really worth it! I haven’t seen lovelier city! How you could have already seen in the video we went there with bunch of friends and Dillawer decided to be blogger, blogger and master in snap snap chatting that day! Also we had so much fun while visiting random restaurants and places as you can see below! 
Už dlouho jsem chtěla zkusit cappuccino v tomhle pojízdném “coffeeshopu”, které je často na Promenade tady v Cheltenhamu. A bylo lepší než v Costa coffee, a to je co říct!
I always wanted to try cappuccino in this kind of “coffeeshop” and I’m really happy I tried it because it is now a big competitor for Costa coffee and I’m such a loyal Costa coffee’s customer,though! 
 Nejdřív všichni měli hlad, tak jsme hledali místo na snídani. Díky tomu jsme si prošli uličky kolem centra města a nevím jak na vás, ale na mě udělaly typický bristish dojem! Nejdříve jsme chtěli na vafle do He says she says wafles, ale našli jsme Halls Quality Bakers a tak se rozhodli pro snídani do ruky, abychom si ji dali v parku. Já opět neodolala flapjacku (prosím, co mám dělat, abych je už nejedla? 😀 ).
The first place we visited was the Halls Quality Bakers for our take-away breakfast! Well, I couldn’t help myself and bought flapjack (again!). Please help me somebody I’m becoming addicted – seriously! 
Následovala pohoda v Cirencester Park, který mně připomínal Cornwall a jeho přírodu! Vstoupíte tam takovou královskou bránou a můžete se potom poklidně procházet po okolí nebo si jen tak udělat pohodu. My si tedy udělali tu pohodu s menší svačinkou. Během toho mě chytla “neposedná” a Julii zase “režisérská” nálada, takže byla docela zábava! Mně zkrátka příroda vždy hrozně nabije energií! Dál jsme se šli projít po přírodě, popovídadli si se včelařem, který se nakonec ukázalo, že býval profesorem u nás na univerzitě. We took our breakfast to the Cirencester Park! You enter it through such a royal gate and then you can just relax on the grass, walk in the nature, meadows or forest. Well, or like me you can just become full of energy thanks to the nature and sunshine and be nutty for a while (Julia has filmed it all btw – so it’s in the video). I love this chilling time! 
Jinak – já prostě zbožňuju Juliy smysl pro humor!
By the way – I just love Julia’s humor! 
 Na oběd jsme potom měli namířeno do restaurace vedle té ranní pekárny, protože tam měli mít nejlepší burgery v Cirencesteru, ale po 15hodině už nevařili! Smůla! Tak jsme našli jinou “lovely” restauraci – The Bear Inn. No a samozřejmě padla volba na Fish and Chips (i když lasagne mě lákaly převelice). Restaurace měla hezké posezení venku, tak jsme si užívali sluníčka a poté se rozhodli najít místo se zmrzlinou. Kde si myslíte, že jsme skončili?
After hours (maybe one hour) of our outdoor walking (in really outdoor outfits 😀 ) we wanted to have lunch in restaurant with the best burgers in Cirencester however they didn’t cook after 3pm so we found another lovely place with outside seating – the Bear Inn! And to order fish and chips is a must of course! As well as the desert went  to find after that! 
Samozřejmě, že jsme skončili na vaflích (mňam!!), kde tedy také byl kopeček zmrzliny. V plánu pro nás měl Marco ještě místní katedrálu a muzeum, které se jmenuje jako Cirencester původně – Corinium. Ale ono jaksi všechno brzy zavřelo, takže plán “B” byl Cirencester Amphitheatre. To je sice historická oblast, a English heritage, ale nám to s Julií nedalo a, i když trochu nesměle, jsme šly válet sudy. No, žijeme jen jednou! Potom už jsme šli jen na autobus, i když my s Dillawere jsme chtěli utéct na ten burger – takže třeba příště!
We wanted ice-cream but we saw the waffle place (He says she says waffles) we just needed them! After such a “sweet” time we wanted to visit the cathedral and museum but it was closed already so we walked to see the amphitheatre.  With Julia we just couldn’t help ourself and we did the “rolling down from the hill” thing. You know – yolo! And it was also the last activity we did that day – so it was worth it! With Dillawer we wanted to try those burgers but the bus was coming so hopefully next time or in Cheltenham!

 

Snad se vám městečko líbilo! Chtěli byste viděl takový menší outfit post, co jsem měla na sobě? 🙂

3 comments

Ľúbezná 20.4.2015 at 11:23

fotky sú úplne úžasné tak ako aj to mestečko, určite by som si tam vedela predstaviť život! 🙂
ľúbezná

Reply
travel with love 20.4.2015 at 15:25

krásné fotky natálko :))

Reply
Suzy 21.4.2015 at 3:42

Nádherné fotky, Naty!
A víš, že bych si vuli nim klidně do GB zaletěla? Vždycky to tak hezky podáš a taky bylo krásně, a když svítí slunce, vše je nádherné ! 🙂

Užívej! ♥

THE KAWAII PLANET

Reply

Leave a Comment