Home Studium v Anglii na Erasmu + můj styl učení | VLOG

Studium v Anglii na Erasmu + můj styl učení | VLOG

written by Natálie Kotková 20.5.2015

Dnes mám pro vás video, kde shrnuju, jak tady v Anglii probíhalo naše studium na University of Glocuestershire v rámci Erasmu. Snažila jsem se zmínit vše důležité nebo zajímavé, ale přitom být pořád tak trochu stručná. Nakonec má video i tak 17 minut, ale s tím, že na začátku vám povídám o tom, jaké to tu bylo, a co jsou takové hlavní rozdíly od VŠ v Čechách, které jsem zaznamenala. Od deváté minuty vám zase říkám, jak se učím já a to jak v Anglii, tak v Praze. Dozvíte se tedy něco o journals, referencingu, profesorech, předmětech, kontrétních essays a třeba ještě mindmaps a celkově pokud si to poslechnete celé, tak snad získáte takové povědomí o tom všem.

Všem, co jste složili maturitu a zkoušky a vše důležité gratuluji! A kdybyste chtěli nějak podrobněji můj styl a zvyky v učení popsat, tak mi určitě dejte sem do komentářů vědět a já napíšu další článek! Mějte se krásně!
(Jo a zítra jedeme s holkama na výlet na pár dní do Londýna, takže určitě sledujte Instagram, budu přidávat, dokud bude baterka stačit!)
Ve videu mám na sobě: košili a triko z River Island a rtěnku od No7

 

2 comments

Monika 21.5.2015 at 6:47

Ahoj 🙂 Určitě udělej další článek o učení! 🙂 A užij si Londýn 🙂

Reply
Natty 22.5.2015 at 11:55

Já jsem si letos podala přihlášku na univerzitu v Anglii..tak snad mě tam vezmou, abych také mohla poznat, jaké to je tam studovat! 🙂

Reply

Leave a Comment