Home HAIR CARE video | tipy, oblíbené produkty, návštěva kadeřníka a soutěž

HAIR CARE video | tipy, oblíbené produkty, návštěva kadeřníka a soutěž

written by Natálie Kotková 29.5.2015
Vlasy, vlasy, vlasy – každodenní téma jak holek, tak i kluků. Já jsem hlavně od vás dostávala tolik otázek, ať udělám nějaké video o mé hair care, že jsem jen čekala na správný okamžik! Ve středu jsem šla v Cheltenhamu ke kadeřníkovi (celá napjatá, jak to dopadne), tak mi to přišlo právě jako ten správný moment a rovnou jsem vám natočila dvojitý vlog – jak z návštěvy salonu, tak i moje tipy a oblíbené produkty. Taky vám ve videu povídám něco o žehlení vlasů a také o mojí nové Curl Revolution kulmě, do které jsem se zamilovala a na konci videa mám pro vás takovou mojí osvědčenou radu! Budu ráda za jakékoliv reakce a pokud vás budou hair videa zajímat, tak se do nich v budoucnu můžu pustit třeba více. Vše záleží jen vás! Takže teď ještě pár fotek a slov k nim, včetně produktů a nové kulmy  samozřejmě, kterou na konci článku můžete zkusit i vyhrát!
Kadeřnictví se jmenuje Kate Bloom a našla jsem si je na internetu a doporučení i slečen na stáži. Je známý hlavně kvůli prvotřídním službám, které jsem opravdu pocítila, a to nemluvím jen o vynikajícím cappuccinu! Před oficiální návštěvou je ještě schůzka na několik minut, abyste se poznali se svým kadeřníkem, vyzkouší případnou alergickou reakci pokožky na barvu. Všichni se tam stále jen usmívali.
Já jsem šla tedy na melíry, protože jsem na nich od začátku ledna nebyla. Šla jsem tam s fotkou z Pinterestu (vlastně více), s typem odstínu, který bych chtěla, ale nakonec jsem opět světlounká. Nijak mi to ani nevadí, protože je to teď hezky vše sjednocené a je to zase trochu změna. V ČR ale asi půjdu po příjezdu někdy znovu, tak vás o případné změně budu informovat. Na střih jsem si netroufla a ani můj kadeřník čas neměl. Jistě to všechny znáte, že? Když se říká ustříhnout konečky ve většině případů znamená až 15cm prameny vašich vlasů leží na zemi. Zastřihávat pravidelně, v tom je podle mě zakopaný pes zdravých vlasů.
Ano, v salonu byla i WIFI a já se opravdu snažila číst, ale moc mi to nedalo! Každopádně všem doporučuji tuhle knížku! Celkově jsem tam strávila…no hádejte jak dlouho?… 3 a půl hodiny. Byl to takový menší zákrok! Co si myslíte vy o výsledku? Jaký je váš oblíbený odstín barvy?

MOJE OBLÍBENÉ ZÁKLADNÍ “THE NATTINESS” PRODUKTY 

Teď přicházíme k produktům, které vám hodně popisuji ve videum, tak se určitě koukněte na něj, protože tady to bude ještě stručenější. Šampony mám oblíbené na dry and dull hair od Tresemmé.
Od Tresemmé mám i nový olejíček do vlasů. Bez nich by moje vlasy musely být o 30 cm kratší, nejspíš. Používám je skutečně hodně a vždy vám tak krásně voní (!) a cítíte, jak jsou vyživené! Na ochranu vlasů používám od Toni&Guy heat protection mist a nemůžu si stěžovat, možná jen ta to, že rychle mizí. Ani se nedivim, já bych nejradši vykoupila všechny takové produkty a jen vlasy hýčkat!
Není to jen o produktech, ale i o tom jaký fén, žehličku na vlasy nebo kulmu požíváte. Volbu hřebenu byste taky měli zvážit. Já mám nejradši tengle teezer (kupovaný právě u kadeřníka) a další můj celoživotní oblíbenec je videu. Stejně jako popis této kulmy.
Je to skutečně revolution pro mě, protože vždy zažívám peklo, když si točím vlasy kulmou. Už v tom mám (snad) nějaký ten zvyk, ale ruce z toho neustálého točení dlouho nahoře zvednuté nevydrží. Na Curl Revolution je úžasný to, že má otočnou tu hlavici, kdy stačí pramínek vlasů přidržovat u hlavy a kulma vám to natočí sama – ideální! Ještě se s tím učím, ale takto vlnité vlasy nosím čas od času, tak jsem ráda, když si jen tak v pokoji točím vlasy, tak nemusím při tom rovnou posilovat paže, abych si jen třeba podtočila konečky třeba. Jak to máte vy? Čím si natáčíte vlasy? Hodila by se vám Curl Revolution? Pokud ano, tak zde probíhá soutěž, tak se neváhejte exklusivně jako moje čtenářky zkuste štěsí! Já vám ji  upřímně doporučuji, vše máte ale hlavně řečeno ve videu a opět vám můžu udělat nějaká videa, stačí napsat!
A tohle je jinak moje hodně stará žehlička a nový tengle teezer. Žehlička je stále fuknční a stále moje oblíbená. Ob den si s ní vlasy žehlím, ale dělá i super vlny. Samozřejmě vždy používám ochranný sprej a pokud to není nutné, tak vlasům dávám odpočinek a  výživu! O tom také mluvím ve videu :-).
Mějte se krásně, užijte si pátek a už se těším na vaše komentáře!

6 comments

Charlotta 29.5.2015 at 8:31

Naty, mohla bych se zeptat, kde kupuješ tento šampon? V normálních drogerkách ho asi neseženeš, co? 🙂 Jaký šampon z drogerkových produktů ti vyhovuje nejlépe? 🙂 Děkuju za odpověď 🙂

Reply
Blonďavá Potvora 29.5.2015 at 9:56

Super video! Máš krásne vlasy, ja som sa k takejto dĺžke nikdy nedopracovala 😀

Blonďavá Potvora

Reply
Hanička P. 29.5.2015 at 9:59

Hezké vlásky i video =) Jsem PRO video o účesech!

Reply
Ter 29.5.2015 at 18:23

Super video, vlasy se moc povedly. 🙂
Vážně mě moc zaujala kniha kterou čteš, i když vím, že ta byla na tomto videu asi ta nejméně podstatná část, myslím, že si ji v nejbližší době někde seženu. 🙂
Jinak bych byla určitě ráda za nějaké to video o vlnění nebo o účesech, protože moc dobře vím, jak je to někdy s dlouhými vlasy umorné, ale na druhou stranu bych je nedala, a proto budu ráda za nějaké nápady. 🙂

Reply
Lucie 29.5.2015 at 19:02

Super článek i video, díky za něj 🙂 Tvoje vlasy jsou totiž dokonalé a naprosto je miluji 🙂 Pokaždé se na ně nemůžu vynadívat 🙂

Bělení zubů s BeconfiDent + GIVEAWAY

Reply
FluffyCookie 29.5.2015 at 20:04

Vždy se mi tvé vlasy strašně líbily a obdivovala jsem je 😀 Krásně dlouhé, rovné a hlavně krásná barvička! Líbí se mi pěšinky zhruba v části hlavy jako máš ty, ale mně bohužel nesluší. 🙁 😀

http://todayfluffycookie.blogspot.cz/

Reply

Leave a Comment