Home LONDON HEN PARTY no2 | tips | pics | vlog (in CZ and EN)

LONDON HEN PARTY no2 | tips | pics | vlog (in CZ and EN)

written by Natálie Kotková 27.5.2015

Druhý den v Londýně byl nejvýživnější a podle Moves aplikace jsme nachodily kolem 19200 kroků (ha, a to jsme dost i jezdily tube a autobusem).  Tu véču jsme si tedy zasloužily! Kde všude jsme ale byly, co prováděly a jak den zakončily můžete hlavně vidět ve videu. Ale tedy i tady na fotkách mých oblíbených momentů dne. Jinak na závěr dne (v noci) jsem si odškrtla jednu velkou položku na to-do listu! Všechna místa vám doporučuju navštívit!
The second day in London was the most adventurous one of all three days. According to the Moves app we walked around 19200 steps and we took even the tube several times so we kind of traveled around London a lot! Where did we go and what places we visited you can see in the video and below in the pictures! I greatly recommend you to visit those places! 
Vše začalo samozřejmě pořádnou snídaní, na kterou jsme se těšily. Byla dole v prostorech u baru (to jsem vám ukazovala v minulém videu a článku) a měly jsme na výběr klasicky toasty nebo cereals. Já normálně tyhle věci k snídani nejím, ale o to víc si takhle ubytování jinde užívám a ta vůně toastů mě tahá alespoň ráno z postele. Hlavně měli zelený čaj a kafe – takže spokojenost! Potom jsme uklidily věci pod postel, aby je náhodou nikdo neukradl (jako by to případně pomohlo) a vyrazily na King’s Cross, abychom se vyfotily na nástupiště devět a třičtvrtě! To nám nevyšlo, protože byla dlouhá fronta a my se nechtěly moc zdržovat (ale počkejte na konec konec článku!) na cestě do Covent Garden!

Na Covent Garden jsme jely metrem, ze kterého stoupá “pár” schodů, tak jsme si trochu zacvičily. Covent Garden mě nadchla hlavně kvůli tomu, že tam hrála živá hudba (poslechnout si to můžete ve videu) a všechno bylo v takovém malebném a vznešeném stylu, že i restaurace Shake Shack vypadala jako drahá a oceněná five stars. Kolem dokola byly samozřejmě různé trhy s takovými těmi věcmi, které “opravdu potřebujete”. Ale já mám ráda se takhle kolem jen tak procházet, i když  si nic nekoupím. Prostě jen nasávat atmosféru. Moc dlouho jsme tam ale nepobyly a zamířily (úplně natěšené) do úžasného Neal’s Yard! 
Neal’s Yard musíte – MUSÍTE – vidět! Já doufám, že si tam jednou jen tak někdy sednu na cappuccino a cheesecake. Je to snad nejbarevnější místo, které jsem viděla! Takže doporučuji přibalit brýle, abyste se mohli kochat déle! My tam načerpaly s té zeleně sílu a rozhodly se zajít na Froyo do SNOG , kde jsem byla při Fashion Revolution Day a myslím, že tam půjdu kdykoliv budu v Soho, protože to tam nemá chybu ( a vedle je i food market a opravdu úžasné místo/bar Yard, které mám taky na listu!).
No, není ten Snog dokonalý?! Tam jsme si taky naplánovaly další místo, kam pojedeme – a to Little Venice! Takže opět přes Picadilly Circus na metro a hurá do jiné země. To na Londýnu miluju, že tam je opravdu-opravdu vše! Little Venice se mi líbilo, ale asi jen takhle na procházku kolem, možná si tam dojít u lodičky na něco dobrého a pozorovat lidi po okolí. Nebo kdyby tam byl nějaký koncert, festival, tak to určitě bude ještě zajímavější, ale takhle je to “jen” pěkné. Sama bych bydlet takhle asi nechtěla. Bavilo by mě možná tak si tu svou loďku zkrášlovat a to hlavně s mamčou, protože nás tyhle věci obě moc baví. A co nás čekalo dál? CAMDEN! 
Jsem v nebi! Do Camdenu můžu kdykoliv! Je tam toho tolik, co objevovat a čím se inspirovat. Tentokrát jsem ochutnala i jídlo z Camden Lock a dala jsem si kuřecí curry, které bylo dokonce gluten-free, což bych tam moc nečekala. Výběr mi dal ale zabrat – wrap, pizzy, mexické jídlo, cupcakes, palačinky, další wrap a zase jiný wrap a kuře na tenhle a tamten způsob… Pro mě ráj a peklo zároveň, ale nakonec to curry bylo výborný (a hlavně jsem se rozhodla podle našeho místa na večeři)! Před tou jsme z Camdenu šly pěšky úplně nádhernou cestičkou směrem do hostelu. No, koukněte sami ve videu!


Na večeři jsme šly do Chiquita, což je mexická restaurace asi s 9ti listovým menu, který jsem celou naši relaxační pauzu v hostelu pročítala. Hraje tam tématická hudba a prý někdy dávají lidem i sombréra! My začaly typicky nachos a já si pak dala Burrito Burger, který moc doporučuju, protože byl fakt zajímavý. Hlavně tím, že byl v tortile místo housky. Mňam! S naprosto spokojenými chuťovými pohárky a neustálými úsměvy na tváři jsme potom vyrazily do Soho na večerní posezení u vína! 

Sobotní večer jsme si chtěly, jako poslední noc, užít. Nemyslím tím nějakou divokou party, ale prostě si jen najít místo s trochu živější atmosférou a kouknout se, jak to tak chodí. V Soho jsme našly právě Yard Bar, kde bylo ale až moc plno, tak jsme zašly do pubu a typicky si stouply ven “jak to dělali ostatní” a povídali si. Počasí vycházelo, takže nám vše zkrátka přálo. Potom jsme šly ještě na chvíli do jednoho podniku, kde hrála super hudba. Nealko mohitu jsem neodala. Byl bank holiday víkend, tak všude bylo hodně lidí, docela i divokých, takže celkově bylo, co pozorovat! Domů (do hostelu) se nám moc nechtělo, ale druhý den jsme chtěly být funkční, tak jsme odešly v rozumnou hodinu. Hlavně nejlepší na tom bylo, že jsme jely přes King’s Cross – a u Harry Potter nástupiště nikdo moc nebyl, tak jsme si udělaly vytoužené fotky! Den nemohl být lepší! 

Jo a jinak dnes jdu ke kadeřníkovi! Tak mi prosím držte palce ať nebudu muset nosit beanie v následujících dnech 😀 

4 comments

Mária Hanzalíková 27.5.2015 at 16:04

Skvelé fotky, Londýn je tak prekrásny. Ja dúfam, že sa tam čoskoro pozriem 😀

http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

Reply
Ter 27.5.2015 at 16:21

Máš moc krásné fotky, celkově je pro mne tvůj blog hrozně inspirativní.:) Jsi moc sympatická a tak si to tu ráda prohlížím a pročítám. 🙂 Doufám, že se jednou do Londýna také podívám, je to můj asi největší sen a tvé články pak budu moct určitě zužitkovat. 🙂

Reply
The Nattiness 27.5.2015 at 16:48

Dekuju moc za komentare holky! Verim, ze se tam brzy podivate a prectu si o vasich zazitcich neco ja! ✌️

Reply
FluffyCookie 27.5.2015 at 18:01

Doufám, že kadeřník dopadl dobře! 😀 🙂
Očividně jste si to opravu užily. Ohromné fotky. 🙂

http://todayfluffycookie.blogspot.cz/

Reply

Leave a Comment