Home British Tea with friends | VLOG | OUTFIT | en + cz

British Tea with friends | VLOG | OUTFIT | en + cz

written by Natálie Kotková 7.6.2015
Odpoledne vás dnes ještě všechny zvu na čaj (a že by i nedělní dezert?) ! V době, kdy jsem hodně pracovala na škole jsme měli British Tea Party a já jsem si říkala, že vám ukážu, jak to probíhalo. Marco to totiž hezky vymyslel a všichni se tak hezky oblékli, že to mělo zkrátka styl, jaký Afternoon Tea má mít! Já jsem vsadila na jednoduchost a zkombinovala jsem černý tanktop, s modrou sukní a černými silonky a outfit jsem obohatila páskem se zlatým zámkem a zajímavými botami. Sukni jsem si ale půjčila od spolubydlící, protože jsem si žádnou nestihla koupit, byla dokonalá!
I am inviting you for a cup of tea! During the time I was working on all the essays and stuff for uni we had also this Tea Party and I just think I can’t leave it just for myself as it had the typical Afternoon Tea style and everybody dressed according to the dress-code! I wore this simple combination! 

top: H&M | belt, skirt: ZARA | shoes: Novesta
Jak to ale vypadalo na samotné akci? Vstupte prosím!
And what about the event itself? Just come in please!
 
Před samotným začátkem začátkem Tea Party jsme s Carlin a Leonie od rána pracovaly na naší essay a potom vlastně i po akci. Nemohly jsme tak pomoci s přípravama, jako ostatní, co bydlí blízko univerzity. Musím říct, že kdybych měla klobouk, tak bych smekla, jelikož to mělo úroveň. Ve Fullwood House s krásným výhledem na náš park v Park campusu to nemělo chybu a ještě k tomu to počastí! Ideální!
Before and even after the Tea Party we had to work with Carlin and Leonie on our group work so we couldn’t help with preparation but I just need to say – wow – they prepared it so nice and typical with the style and in the Fullwood House, with the sunny weather and the view on our park in the Park campus was just perfect!
 
Podle videa a fotek asi nemusím zmiňovat, že to bylo vše o jídle. Hlavně se koukněte, kolik toastů tam bylo! Normálně toasty nejím, ale i já dokonce neodolala (abych samořejmě pomohla, aby se náhodou nevyhodily, že?!). Nemohly chybět samozřejmě typické scone na cream tea, který miluji už od čtvrťáku na střední, kdy jsem ho ochutnala v Cornwall. Mimo spousty jídla a dortů tam byla spousta i nás! Chybělo nás skutečně jen pár, takže se koukněte, na naší celou International Society!
How you can see in the video and the pictures as well, it was everything about – food! And friends of course, but you know the presence of food is always better! Look how many toast did they prepare! I do not eat toast normally, but this time I just had to help them (and prevent the fact the toasts could end up in a bin, right?!).  Of course – the scones! I’ve been in love with them since my time in Cornwall! Also you can see how many of us (not just food and cakes) was there! Almost the whole international society!
 
S Dillawerem jsme opět tak trochu bláznily a tentokrát dělali “ootd” fotky a dokonce ve videu módní policii. A pořád jsme chodili na scones samozřejmě.
With Dillawer we were a bit crazy again. It’s always fun with him and this time besides the “ootd” pictures he did a fashion police considering my outfit. 
 
Kdybych vám měla nahrát všechny fotky, tak je to na celou knihu, protože tam panovala taková pohoda, že se všichni mimo “cpaní břich” fotili, fotily a … fotily! S Kristinou mám vždycky nejlepší selfies a s Carlin? – to je samozřejmost! Hlavně jsme si tam hezky uvolnily myšlenky, že se nám večer hezky pracovalo na essay a skoro-skoro jsme ji dokončily. Hlavně jsme si trochu zatancovaly na moje oblíbené písničky. Máte je taky rádi, třeba ta na kterou tancoval Hesham ve videu? A pokud teď máte skutečně u sebe čaj či nějakou tu dobrotu – tak dobrou chuť! A pokud vás zajímá, co aktuálně dělám, tak koukněte na můj snapchat (natali_kot) a nebo Instagram!
I would really love to show you all the pictures but it would be for a long time, as there was so calm atmosphere everybody (besides eating) was taking pictures – a lot of them! With Kristina I have always the most of “selfies” and with Carlin – as well of course! Importantly we also danced a bit on my favorite songs – do you like the one Hesham is dancing on in the end of the video? Oh and if you’re really drinking your cup of tea or eating something delicious – so bon apetit! 
 
A tuhle poslední fotku naprosto zbožňuju. Fotila ji naše kamarádka, ale dovolila jsem si ji sem dát, protože tu momentku zachytila dokonale ( a já si tu fotku v ČR vytisknu na zeď).
Dnes hlavně dělám “systém” (tak já nazývám můj úklid) v pokoji, protože zítra čekám příjezd veličenstva, pro které jedu do Londýna, kde opět strávím den.
Jakou máte neděli vy? 

 

4 comments

Rose Tascher 7.6.2015 at 13:16

Tyjo, jídla jste tam měli opravdu požehnaně :))
Ouftit jsi měla skvěly! 🙂 moc se mi libi ty boty :))

Reply
Ad Gundová 7.6.2015 at 19:05

Veľmi krásne fotky 🙂

http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply
Kejt 7.6.2015 at 19:13

Všechno to vypadá dokonale a všem vám to moc sluší a scones jsem taky ochutnala a je to nebe na zemi! 🙂
Young, wild and free

Reply
Anonymní 7.6.2015 at 19:30

Ahoj Nat, vy uz se s Luci tolik nebavite? Pride mi, ze spolu nikam nevyrazite, nemate spolecne fotky… O.o

Reply

Leave a Comment