Home ROCK FOR PEOPLE | 2. den| sobotní výheň, Honzova rada a Guano Apes

ROCK FOR PEOPLE | 2. den| sobotní výheň, Honzova rada a Guano Apes

written by Natálie Kotková 13.7.2015
V sobotu se na Rock for People objevilo jednou tolik lidí! Na těchto fotkách si toho můžete všimnout. Stejně tak, jako ve vlogu do našeho dne nahlédnout! (Jsem to ale básník).

Samozřejmě to není žádné překvapením, že přišlo hodně lidí. Převážná většina hlavně tedy kvůli Guano Apes, kteří lákali i nás. A to že měli co dělat! V našem pokoji bylo totiž jako ve výhni a my nebyly schopné minipohybu. Ráno jsme sice vstaly na snídani, ale po návratu na pokoj jsme opět padly do postelí doufaje, že hotel zázrakem zavede klimatizaci. Byla to ale docela sranda, protože jsme se cítily jako v nějakém groteskním filmu, jak jsme byly zpomalené. Nakonec jsme to ale zvládly a vyrazily za dobrodružstvím!
Nejdřív tedy nafotit outfit, na oběd za klukama a pak už na RFP. Tam byla sobota mým hlavním dnem v hledání stylových lidí a dotáčení záběrů do videa o Zootu. Za “stylařema” jsem běhala jak splašená. Když jsem někoho zahlédla, tak jsem se rozběhla a s odznáčkama, slevama a foťákem na krku jsem je pomalu až vylekala! Ale všichni byli moc milí a dokonce někdo znal i můj blog, tak to jsem byla štěstím bez sebe! Hlavně jsem si vyhlédla nejstylovější lidi a to ještě moje čtenářky? Ou jé! To zkrátka potěší!
Potom už jsem doběhla za Julií a to na společný cider time. Znáte to – ten nesmí chybět. Započal tím náš hlavní sobotní festival čas. Platí totiž rovnice: cider time = festival time! Osvěží, nabudí a potěší! Taková má být matika!
No, a co jsme tedy prováděly dalšího? To už je jen a jen ve vlogu! Třeba taková vyhlídka na celý areál se nám moc páčila! Co si ale budeme povídat, na koncert Guano Apes ani ten výhled nemá! Posloucháte je někdo? Jakou máte oblíbenou kapelu?

3 comments

Adéla Skládalová 13.7.2015 at 7:11

Krásné fotky, to muselo být skvělý ^^ Uvažuju, že bych se na Rock for People příští rok taky vypravila 🙂 😀

http://www.meadelaida.blogspot.com

Reply
Ad Gundová 13.7.2015 at 7:52

Musela s to byť super akcia 🙂 Krásne fotky …
http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply
Zuzi 13.7.2015 at 12:57

Krásne fotky a máš dokonalé slnečné okuliare ♥ Veľmi sa ti hodia 🙂

http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

Reply

Leave a Comment