Home OUTFIT | Festival Black Lace and Blue Flowers

OUTFIT | Festival Black Lace and Blue Flowers

written by Natálie Kotková 14.7.2015
Před námi už jsou poslední dva posty z Rock for People. Tento je outfitový z posledního dne a další je vlog, který dle mého názoru stojí za to, jelikož se nám přihodila super věc, ale o tom ve středu na YouTube. Teď už tedy k outfitu!

Mám na sobě: Top: Orsay | Shorts: Forever 21 | Flip flops: Humanic | Bag: Tally Weijl | Accessories: Claire’s
Poslední den už nemělo být takové horko, ale i tak jsem si vzala nakonec na žabky. Nožky už jsme měly takové uchozené, že jsem i Vanskám výjimečně řekla pápá. Nakonec tedy večer i zapršelo, tancovaly jsme v nich a ve vlogu uvidíte, co ještě jsme prováděly. Tyhle žabky z Humanicu jsou ale pohodlné a v ničem mi nezabránily. Vedle žabek jsem byla ráda, že jsem zvolila tento černý volný top s krajkou. Do počasí byl ideální a hlavně jsem ho konečně vytáhla – podržte se – po dvou letech na sebe! Baví mě na něm to prošívání, volný pohodlný střih s krajkou, která opět dodává trochu ženskosti.Normálně to takhle neřeším. Znáte mě – oblíbený mám hlavně dlouhý unisex blazer, boyfriend jeans a Vansky v poslední době. Na RFP se mi ale zachtělo přidat trochu té “něžnosti”, asi to bylo tou rockovou hudbou?
Kraťásky jsem měla stejné, jako první den, ale tentokrát jsem k nim do modra sladila květinky ve vlasech. Mám je ještě z Huntington Beach. Už je to jen taková památka, jelikož mi během dne vypadaly skoro všechny ty květy. Alespoň jsem vám to s tou čelenkou nafotila! 
 
Doplňky jsme ladila do hněda a dřevěného materiálu. Brýle z Woodies a náramky z Claire’s jsou totiž dřevené. Trocha té přírody, aby se neřeklo. Nechyběla opět má festival fringed kabelka, metallic tetování! 
Do vlasů jsem si zapletla i pár mini copánků! Co se týká hairstyle, tak s copy různých velikostí nic nezkazíte a v létě tak rafinovaně uhlídáte ulítané vlasy. 
 
 

A co vy? Kde dnes poletujete, kam si to štrádujete nebo co podnikáte? 🙂

6 comments

Sasha 14.7.2015 at 4:22

Skvělý festivalový look, moc ti to sluší :). Jsem zvědavá na to video!
A dneska je u nás poměrně škaredě, tak si asi zajdu zacvičit a večer si pustím nějaký film.

Reply
Andrea Barboříková 14.7.2015 at 8:49

skvělý festivalový outfit:))

Reply
Dominika Š. 14.7.2015 at 9:09

Skvělý uvolněný festovalový look! Nádhera! :))

anotherdominika.blogspot.cz

Reply
Janka Šipková 14.7.2015 at 10:25

krásny festivalový outfit aj fotky 🙂
Jane´s World

Reply
Aneta Krátká 14.7.2015 at 15:17

Hrozně se mi líbí ta kabelka, ta je skvělá:))
One blondie life

Reply
Kristýna Davidová 14.7.2015 at 22:03

Ty jsi strašně krásná, Natálko! Moc povedený outfit 🙂

Reply

Leave a Comment