Home ROCK FOR PEOPLE |3. den| kam jsme vlezly a lezly | video + photostory |

ROCK FOR PEOPLE |3. den| kam jsme vlezly a lezly | video + photostory |

written by Natálie Kotková 16.7.2015
Tento poslední článek završuje můj Rock for People report! Doufám, že vám last day bude připadat, jako pravá třešinka na dortu, protože podle mě, přesně “tak” má závěr festivalu vypadat!
Doufám, že vám všechny tyto posty opravdu tu festivalovou atmosféru navodily a tento tedy také! Nejvíc se mi na festivalech líbí ta krásná, pomalá, pohodová rána! Člověk si vstane v kolik chce, dojde si na snídani, ať už do hotelu, u stanků nebo restaurace. Nebo nesnídá a jde rovnou na oběd (zvěme to brunch). No, my snídani moc nevynecháváme, ale tentokrát jsme si k snídani daly tedy brzký oběd. Kamarádka Verča z Plzně, mi dala tip na PiJezPi restauraci a byla to trefa do černého – co myslíte vy? Nevypadá to chutně?
Pak už jsme samozřejmě vyrazily na festival. Řekly jsme si, že ten poslední den bude stát za to, ať to stojí, co to stojí! Počasí už bylo hodnější, tak jsme se mohly konečně lehce nadechnout. Akorát jsem měla z Vansek chodidla jako kdybych týden chodila bosky po Tatrách po kamenitých cestách – takže žabky jasná volba. Rozhodnutí dne – prostě ideální obuv! Začaly jsme focením outfitu, společných památečních fotek, procházce kolem dokola areálu. Neustále jsme byly ve střehu, aby nám neunikl nějaký ten stylař a zůstal tak neodměněn za svůj styl. Pokud vás zajímá, co dělali klucí, tak ty si přispali a zašli si do Zoo v Plzni, která se jim moc líbila! Byl jste tam někdo? Prý tam mají stydlivounkou sovičku, tak tu bych chtěla hrozně moc vidět! Kam jsme ale s Julií koukaly celou dobu byly hodinky, jelikož jsme se těšily na koncert … koho myslíte?!
Na concert The Ting Tings a Parov Stelar samozřejmě! Ještě hrál Vojta Dyk, ake toho jsme poslouchaly na atmošku a na The Ting Tings jsme protlačily doprostřed! Show byla neskutečná! Hlavně “That’s not my name” zpíval fakt každý! Opět to vě mě vyvolávalo vzpomínky!
Co vám ale budu povídat. Pro mě kapela celého RFP bylo celé Parov Stelar band! Dvakrát už jsem je minula, tak teď jsem si to nemohla dovolit! A… nemám slov! Znala jsem každou písničku, tancovala jak divá, zpívala si a koukala s otevřenou pusou na pohyby zpěvačky! Uteklo to tak rychle, že jsem ani nestačila mrknout! Prosím, chci je doma! Co vy, posloucháte electro swing?
Benefitem večera bylo to, že jsme se šly podívat do VIP oblasti. Kdyby mi to kamarád, kterého jsem potkala tam, neřekl, tak bych ani nevěděla, že díky ZOOTu a press vstupu, tam můžu jít! No, ze začátku tam nikdo nebyl a my chtěly odejít, ale pak jsme se zastavily u takového sudo-barového-stolu a prostě jsme si to užívaly. Potom jsme zbystřily, protože jeden člověk blízko u nás stojící se významně podobal členu Parov Stelar band – a držte si vaše letní stylový klobouky – on to byl on! Tak jsme si začaly dělat srandu, jak jsme mezi lidma z různých kapel a měly bychom si taky nějakou založit a rozdělovaly jsme si role, kde budeme zkoušet, kdo na co hrát a tak. Až se k nám otočil jeden kluk a začal se s námi bavit, kdo jsme, odkud jsme a jak se nám festival líbí. Ehm, byl to další člen Parov Stelar. A my ho trochu napálili, protože se nám zeptal, jakou že to kapelu máme, když jsme o ní tak hezky mluvily… Tomu nedorozumění jsme se smáli všichni. Ještě to líčím ve vlogu, ale ještě jsme na sebe během večera párkrát mávli. To byl pro mě velice dostačující závěr festivalu! Také jsme si chtěly udělat fotku s tím velkým nápisem Rock for People, ale to nás nenaplňilo, tak jsme se, inspirované lidmi ze dne, rozhodly na nápis vylézt. Určitě si umíte představit, jak nás to neuveřitelně zabavilo, pobavilo a i teď se pochichtávám. Hlavně, když jsme tam už jen tak visely, tak začalo opravdu prudce pršet. Rychle jsme to seběhly, doběhly pro foťák a natočily rychlý záběr. Omlouvám se, jak tam vypadám, ale po třech dnech festivalu se utancované a zmoklé já opravdu snažilo! A snad se VÁM festivalové posty a vše líbilo!

6 comments

The world of makeup 16.7.2015 at 7:00 Reply
Ad Gundová 16.7.2015 at 9:22

Super fotky a outfit 🙂 Musela to byť paráda …
http://www.aduliksun.blogspot.sk – na blogu prebieha aj giveaway, kde ťa pozývam 🙂

Reply
Andrea Barboříková 16.7.2015 at 9:49

Naprosto skvělý fotky Naty:))

Reply
Veronika Šmerdova 16.7.2015 at 14:04

Dobrej outfit,hlavně ta hnědá kabelka 🙂
http://verrygusto.blogspot.cz/

Reply
Zuzi 16.7.2015 at 18:22 Reply
Kristýna Davidová 17.7.2015 at 22:45

Já mám electro swing strašně ráda! 🙂 Jinak RfP tvýma očima vypadá opravdu skvěle .)

Reply

Leave a Comment