Home Fashion TV | VLOG | shooting of backstage reportage

Fashion TV | VLOG | shooting of backstage reportage

written by Natálie Kotková 20.7.2015

Po návratu jsem si myslela, že než bude nějaká akce od Fashion TV, tak to nějakou dobu potrvá, ale nakonec toho doposud bylo víc než jsem čekala. Dnes mám pro vás první post z FTV natáčení. A to jak s vlogem, tak i s hotovou reportáží. 
After my arrival from England to Czech I thought it will take a while to have a job for Fashion TV again. However, I’ve had more reportages than I expected and it was from amazing events! Today there’s a first post from the shooting and there will be more, from the rest of them. This one is with vlog and the final reportage, which is already up online on Fashion TV Czech and Slovak.  
 
Backstage jsme natáčeli na akci, kterou pořádala kosmetická značka Reviderm pro Nadační fond Slunce. Přes den se konal vizážistický kurz s Giovanni Fasiello, který je hlavním make-up artistou pro Reviderm v Německu. Já jsem po natočení úvodního stand-upu a pár rozhovorů byla dokonce jeho modelkou, na které líčení ukazoval ostatním vizážistům. S Giovannim jsme se dost bavili a musím říct, že je to veselá kopa, ty jeho vtípky byly opravdu k popukání. Není to žádný namyšlený vizážista, čehož jsem se bála, naopak byl moc fajn! Celkově v backstage byla sranda. Určitě se koukněte na jeho Instagram a Facebook, kam docela často postuje. Já si ho taky před natáčením zkoukla, abych věděla, co je to vlastně zač. Ve videích mluví ale většinou německy. 
This backstage reportage is from a day with Reviderm. It hosted this whole event. During the day there was a make-up workshop for make-up artists. It was lead by Giovanni Fasiello who is the main make-up artist for Reviderm in Germany. We had so much fun with him! As during the interview as just in our spare time. You should definitely check his Instagram and Facebook even though he communicates in German. I was also his model to guide others how to do the catwalk make-up. The make-up itself was perfect but for me it was something new and I asked him to change it a bit for the Gala Night then
Musím říct, že Reviderm kosmetika je opravdu příjemná a také příjemně voní! Hlavně je to léčivé a vyvinuté dermatologem, takže je opravdu kvalitní a přizpůsobitelná každé pleti. Sama to teď chci ozkoušet, protože pořád hledám svou top kosmetiku, jak na líčení, tak na péči.

Reviderm products are so nice to wear on the skin! You can just feel the difference in the quality. It smells so good as well!

Zde máte výslednou reportáž, která běží na Fashion TV 🙂
This is the final reportage which is up on Fashion TV.

Jednou z vizážistek byla dokonce dcera Karla Gotta. Ten přišel na akci osobně a během dne ho maloval umělec takovou speciální technikou – podržte se – vzhůru nohama! Obraz vyšel nádherně a během večera tam byl vystavený! Celkově ty prostory Le Palais Art Hotelu byly nádherné a stojí za zmínku! Všude bylo samozřejmě samé umění, ale navíc i designové prvky, které interiéru dodávají unikátní atmosféru.

Les Palais Art Hotel was obviously full of art pieces and one was about to be done as a part of the program. Karel Gott was painted by an Spanish artist with special method – upside down! WOW! 

Celý večer byl charitativní, a to na počest paní, která Slunce založila a pomáhá už mnoho let ostatním lidem. Mají hezký slogan, že slunce patří všem. Ta paní byla opravdu hrozně milá a bylo vidět, jak ji to naplňuje. Celý večer moderovala Lenka Vacvalová a vystoupilo několik zpěváků a zpěvaček a proběhla i přehlídka návrhářky Tauchmanové. Byl to moc hezký večer, kde byli lidé, aby podpořili Slunce a přišli z vlastní iniciativy, takže si umíte představit, že tam panovala přímo sluníčková atmosféra a já jsem ráda, že jsem tam díky Fashion TV mohla být taky a poznala se se všemi lidmi.

The day was finished with the Gala to support the Slunce Charity. The whole atmosphere of this event was so nice and friendly as everybody came based on their own initiative. There was also  a fashion show of fashion designer Tauchmanová. I can’t forget to mention the beautiful view you can see in the video, food and simply put – perfect day with perfect program and perfect people all around! 


3 comments

S. 20.7.2015 at 6:39

Skvělá reportáž Natálko a vlog a fotky samozřejmě taky! Musel to být náročný den, ale ve výsledku to vypadá velmi dobře. Giovanni je fešák jen tak mimochodem. A vůbec se nedivím, že sis nechala upravit líčení, ty černé spodní linky jsou strašný nezvyk u tebe. 🙂

Reply
Ad Gundová 20.7.2015 at 7:24

Skvelo si to zvládla 🙂 A máš krásnu fotku s Gotom 🙂
http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply
Terda Henychova 21.7.2015 at 8:36

mám moc ráda tvůj blog.. super 😀
http://www.terina98.blogspot.cz

Reply

Leave a Comment