Home Appreciate your life | + soutěž o životy měnící hodinky

Appreciate your life | + soutěž o životy měnící hodinky

written by Natálie Kotková 18.7.2015
Appreciate your life. Vážit si života. O tom to všechno je. Nebojte, nechci se tu snažit jít, jak se říká, “do hloubky” nebo být nějak dojemná. Nicméně se kolem mě teď děje takových věcí, které mě nutí se nad různými věcmi více zamýšlet. To myslím v dobrém slova smyslu. Ať už je to v oblasti životního stylu, názorů nebo životního nasazení. A není lepšího času než se nad sebou a svým životem zamyslet právě teď o prázdninách. Také tu mám pro vás soutěž o jedny speciální hodinky, které se krásně k tématice článku a dnešního dne hodí, protože jedu na jednu takovou akci!

Takže. Kdo chce ihned teď soutěžit, tak stačí srolovat dolů a kdo si chce ještě počíst, tak nepřestávejte. Na konci prázdnin si nikdo z nás nechceme říct – jéj, to jsem měla jet tam a tam, ale nestihla jsem to, nebyli lidi atd… , že ne ?! Znáte to – love the life you live. Vše je jen na nás, jak se vším naložíme. Jak všechny informace a situace budeme přijímat, zpracovávat, nechat je na nás působit a následně se z toho užitečného poučit a neužitečnému, které by nás akorát zatěžovalo, říci “pápá”. Hodně lidí si na tom neužitečném docela zakládá a řeší tak, řekněmě, prkotiny. Já to mám tak také, ale jsem rváč a nechci si den a náladu zkazit mini problémkem, který v daný moment dokáže naštvat, ale do budoucna nemá vliv a stačí to buď hned vyřešit nebo mávnout rukou, nad svou vlastní smůlou se pousmát a jít dál. No, proč o tom mluvím. 

Dnes jedu totiž do Top Hotelu v Praze na finále Miss Deaf, které moderuje Lenka Vacvalová a pozvala mě a já tak mohu podpořit další hezkou akci, která má hlubší smysl. Už nějaký ten den nad akcí přemýšlím, koukám na fotky na Facebooku a vidím, jak ti lidé mají stále chuť do života a neskutečný elán. Zároveň ve mě Top Hotel vyvolává takové vzpomínky, které mě dřív nebyly příjemné, ale tahle akce to zajista obrátí a budu finalistkami přeinspirována! Beru tam kamarádku EKI (zpěvačka mimochodem, určitě si zkuste od ní něco poslechnout), se kterou se o hodnotách v životě docela často bavíme. Další taková akce, která mi otevřela oči, byl galavečer Reviderm pro nadaci Slunce. Tam jsem moderovala s Fashion TV a bude o tom ještě článek. Nejsem nějak zvlášť na charity a bezdomovci na ulici stovku do rendlíku nedám, ale když vidím význam a přínos podobných akcí, tak jsem pro to všema deseti a jsem ráda, že takové události a nadace existují! A teď koukám, že jsem se rozepsala, takže už to ukončuji. Ale na závěr – zkuste o víkendu udělat něco hezkého pro kamaráda nebo něco, na co jste neměli dlouho odvahu – začněte a pokračujte tak ve svých nezapomenutelných životních dobrodružstvích, ať si můžete říct – wow, to byl super den, týden, léto a… život :-). A hodit se vám to může i do soutěže!

Soutěž o hodinky, kterou pro vás mám, je na základě jednoho z takových projektů – 1facewatch, které podporuje hned několik charit. Stačí si vybrat, kterou chcete podpořit právě vy a pořídit si hodinky, z čehož jde určitá částka právě dané nadaci. Určitě je kolem spousta dalších projektů, ale ke mně se dostalo toto a líbila se mi nejen myšlenka, ale právě i ty hodinky a možnost nosit fashion kousek s benefitem navíc, že pomáhají. Říkala jsem si, že by se to mohlo zalíbit i vám a společně bychom mohli nějakou z dalších charit podpořit. Já jsem si vybrala černé hodinky na léčení rakoviny. Které se líbí vám? 
Někdo z vás totiž na zápěstí může také takové nosit. Konkrétně jedna či jeden z vás vyhraje hodinky  dle vlastního výběru (až na typ touchscreen) a tak pomůže “měnit svět”, ano je to malý krůček, ale počítá se vše. 
Pro výhru hodinek mi postačí podstoupit 3 kroky.
1) do komentářů napsat váš email a váš Instagram 
2) na Instagram nahrát fotku, která mi ukáže, jak si “VY” užíváte život naplno (cokoliv, co vám udělalo radost třeba v poslední době a tak)
3) a na té fotce označíte nebo zmíníte @natali_kot a @1facewatcheu 

Opravdu nezapomeňte sem napsat ten email a instagram, ať je to vše pohromadě a já se na vás kouknu a vyberu vítěze!

Soutěž potrvá do úterní půlnoci. Výherce vyhlásím na Facebooku v nejdéle ve čtvrtek! 

Vybírat hodinky tedy můžete TADY a já se těším na fotky na Instagramu!  🙂

22 comments

Anonymní 18.7.2015 at 13:50

adele.knapova@seznam.cz instagram adelknapova

Reply
Topsy Turvy T. 18.7.2015 at 13:55

studentkat@seznam.cz
@cervenkovatereza

Reply
Daniela Dolovacká 18.7.2015 at 14:18

dolovacka.daniela4@gmail.com
@ORDINARY_DANIELLE
P.S. moc ťa obdivujem, sledujem každé tvoje video na YT, každý post na instagrame, si úžasná! 🙂

Reply
Tereza Medková 18.7.2015 at 14:40

Medkova.tereza@seznam.cz, @terinna98 🙂

Reply
Natalia Kraus 18.7.2015 at 15:10

natunka10@seznam.cz
@natalka.krausova

Reply
Anonymní 18.7.2015 at 15:34 Reply
Jana Dvořáková 18.7.2015 at 18:14

janadvorakova02@seznam.cz
a instagramový profil @janadvorakova02

Reply
Aneta Schleissová 18.7.2015 at 18:20

Fb: Anet Schleissová
Instagram: a_n_eee 🙂

Reply
pe_mick 18.7.2015 at 19:53

p.mickalova@gmail.com + IG: pe_mick :))

Reply
Anonymní 19.7.2015 at 7:19

Email: Doubkova.Lu@seznam.cz
Instagram: modra_konvicka

Reply
Luci Harlas 19.7.2015 at 8:45

Email: luckaharlasova@gmail.com
Instagram: badbaeluci

Reply
Michaela Kofroňová 19.7.2015 at 8:56

Pěkný článek Natálko:)
Hodinky jsou krásné a ještě na dobrou věc! Parádní nápad:)

michaela-kofronova@seznam.cz
monster_s.r.o

Reply
Anonymní 20.7.2015 at 9:26

instagram: lucie_parolkova
email: lucieparolkova@seznam.cz

Reply
Anna Žáčková 20.7.2015 at 11:40

@annazackova
annazacek@gmail.com

Reply
Diwie S 20.7.2015 at 13:46

e-mail : diwiestock@gmail.com
Insragram: @diwiestock
🙂 <3

Reply
Martina 20.7.2015 at 13:56

Martinapalacka@seznam.cz
Instagram: MCINKAAA 😊

Reply
lenka mroskova 20.7.2015 at 15:09

email : lenka.mroskova@seznam.cz
insta : lenka_mroskova

Reply
Anonymní 20.7.2015 at 17:13

Email : polachovavendulka@seznam.cz
IG : vendy_.p

Reply
Tereza Mokrošová 20.7.2015 at 17:59

aaa. Muj komentar se nejak ztratil.
konecne projekt se zajimavou myslenkou 🙂

t.mokrosova@seznam.cz
ig – teri.mo

Reply
Anonymní 21.7.2015 at 8:37

➡️ nikakostovova
➡️ nikakostovova@gmail.com

Reply
Lily of the valley 21.7.2015 at 9:57

Veľmi sa mi páči to čo si napísala do článku, totižto mám presne ten istý problém, viem, že je toho toľko v mojom živote čo by som si mala vážiť a byť zato vďačná, šťastná a priam tancovať od radosti každý deň, zato všetko čo mám a netrápiť sa blbosťami a zbytočnými problémami tak, ako si napísala, povedať im pápá, ľudia majú o dosť väčšie problémy v živote a práve preto je to asi prvá súťaž do, ktorej som hneď vedela, že sa mienim zapojiť. Je to prekársny projekt a držím jeho tvorcom palce, aby s ním boli naďalej úspešní.
Môj email je lianajanek@gmail.com a instagram @lianajanek 🙂

Reply

Leave a Comment