Home S Fashion TV v Bratislavě {outfity, reportáž a vlog z Veuve Clicquot & Huawei events}

S Fashion TV v Bratislavě {outfity, reportáž a vlog z Veuve Clicquot & Huawei events}

written by Natálie Kotková 24.7.2015
V dnešním, takovém speciálním, postu vás beru do Bratislavy, kde jsem byla na dvě akce a mám tu pro vás rovnou i oficiální reportáž z jedné z nich! První je VIP Veuve Clicquot Summer Party, kterou pořádala Fashion TV. Tam jsem pobyla ale jen chvíli, jelikož jsem měla natáčení reportáže o zavedení nového smartphonu, který se podle mě opravdu povedl! 

In today’s post, which is pretty special, I’m taking you to Bratislava where I had two FashionTV events. Moreover you can watch the official and final reportage from one of them which is already on FashionTV (interview is also in English!). The first event is VIP Veuve Clicquot Summer Party organized by Fashion TV. However, I spent there only one hour as I had to leave to shoot and host a reportage from launch of new smartphone!
Tady je výsledná reportáž! Dále je článek a fotky z celého dne aneb co bylo před tímto natáčením.
There’s the final reportage! And the article and pictures from the whole day are following!

Vlog je speciální kvůli tomu, že půlka z něj je natáčená na snapchat. Díky tomu v něm máte třeba i “ootd”. Na akci se foťák totiž stále u sebe moc nosit nedá. Já jsem si ale říkala, že vás o ní nechci připravit a zdokumentuji to alespoň takhle. Třeba Möet party jsem vám natáčela také na mobil a už jsem v něm měla místo, tak už to budou i lepší, ne snapchatová, videa, ale o tom zase jindy. Teď zpět do Bratislavy.

This vlog is special as the half of it is taken from my Snapchat. I couldn’t take camera with so I decided to show it to you this way as I didn’t want you to miss this really nice VIP events! Moreover Bratislava was so nice that to not to publish this vlog would be such a shame! 
Vše důležité vám říkám ve vlogu, ale pro ty, co rádi čtou vždy píši něco i sem. Do Bratislavy jsem dojela se Student Agency a hned potom do hotelu Carlton, kde si mě vzali do parády kadeřnice, abych před kameru nešla s tím svým typickým rozcuchem. To je vždy nejlepší – nechat o sebe takhle pečovat. V hotelu jsem pak chvíli ještě pobyla, pozorovala přípravy té party, chvilku si povídala s Gabikou, dala si vynikájící (!) špagety. Pak jsem s tím svým kufrem vydala na menší procházku do hotelu Tatra, kde jsem přespávala a “get ready” na velký večer. 
My first stop in Bratislava was Carlton hotel where the hairdressers prepared my hair. Oh gosh I just love it – just to sit while being extremely indulged. Afterward I just watched the preparations of the party, talked to our CEO of FashionTV and then I had a little walk to my hotel where are stayed at – Tatra hotel – and get ready for the night.
A co OUTFIT? Summer Party měla dress code “mandarin orange” cocktail, protože Veuve Clicquot ampanské je touto barvou typické. To jsem se dozvěděla pár dní před akcí a tak jsem byla ráda, že jsem měla doma tyto oranžové šaty. Ano, není to přímo ten odstín, ale alespoň něco, na tu chvilku! Co na můj a holek outfit říkáte? Máte rádi oranžovou barvu? Já ji nikdy moc nemusela, ale poslední půl rok jsem ji docela přišla na chuť a to hlavně teď za slunečních dní!
And what about the OUTFIT? The dress code was mandarin orange cocktail as it is typical color for the Veuve Clicquot champagne. I was told this a few days before the event so I was happy I had this dress at home. I know, it’s not the color exactly but you know, who does have orange color in his wardrobe? Do you have one? Or do you like orange color though? I’ve been getting used to last months and in this sunny days I really like it! 
                                                                     What do I wear? 
Dress: H&M || Purse, Belt: Lindex || Heels: ALDO || Bracelet, earings: I am 
Co třeba tyto šaty? A k tomu boty třeba v barevnějším provedení a ne tělovém?
Summer Party se prý povedla. Já tam byla jen na začátek, ale i podle příprav bylo znát, že to má úroveň. Však tam  prý byla pozvaná smetánka Slovenska. Já stova znám tu u nás, takže pokud vedle mě šel někdo významný, tak jsem se na něj usmála, netuše kdo to sakryš je. Já se ale poučím. Po tom mém natáčení jsem se tam vrátila, když už Summer Party končila, ale lidi tam stále byli. S nimi jsem se trochu seznámila, šli jsme společně na večeři a dokonce mi večer (dobrá, v noci) udělali takovou prohlídku Bratislavou. Lepší průvodce jsem snad mít nemohla! PS: Moc vám “Bratislavákům” závidím tu Euroveu! … A co ta moje reportáž, že ?

The party was really good! I was there just for an hour but what I heard and what I was during the preparation it was pretty obvious it was going to be this successful! Moreover all of the famous Slovak people were invited. Well, I do not know many, so I was just smiling at anybody – next time I will know more – I swear! But after I was finished with my reportage I came back to this summer party and we went for dinner where I was introduced to some of these people and enjoyed really nice evening (ok – night) as they also show me around in Bratislava! I couldn’t have better guides! And what about my reportage though?
Tu máte zdokumentovanou právě ve vlogu – snapchatem. Na to, že to byla business akce na uvedení nového Huawei P8 to mělo luxusní atmosféru. Prostory filozofické fakulty, všechna ta osvětlení, design a prezentace na úrovni názorně ukazují, že business akce nemusí být nuda a v místnosti se čtyřmi bílými stěnami. Já se na reportáž připravovala celou cestu autobusem. Zjišťovala jsem si takové ty informace o Huawei, hostech a samotném novém smartphonu, abych se – jak se říká – “do toho dostala”. Jeden rozhovor byl dokonce v angličtině! A určitě se na reportáž a vlog koukněte, protože tam mluvíme o těch special vlastnostech mobilu, které bych chtěla, aby měl i můj Iphone!

To be honest, you can see everything in the vlog! It was interesting and creative launch of new smartphone! What I can say more is that for the business kind of event it was pretty luxurious! Like I mean the place it was held, all the lighting, design and the presentation and smartphone itself was really on high level! Now I want all the camera functions, we are talking about them in vlog and reportage, in my iPhone! What about you?
Druhý den jsem vám potom natočila po snídani takové shrnutí. A jela domů náhradním autobusem, který byl skoro prázdný a já se tak mohla krásně rozvalit u sedaček se stolečkem! Hned se jelo lépe!

8 comments

Terda Henychova 24.7.2015 at 11:46

Super článek a krásne šaty
http://www.terina98.blogspot.cz

Reply
Blonďavá Potvora 24.7.2015 at 12:39

Tie oranžové šaty sú krásne. Videla som už reportáže z oboch akcií a vyzeralo to super 🙂 A tú našu "smotánku" čo tam bola nepoznáme poväčšine ani my, tak si z toho nič nerob 😀

Blonďavá Potvora

Reply
Ad Gundová 24.7.2015 at 13:09

super fotky a video :O
http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply
The world of makeup 24.7.2015 at 13:11

Úžasné šatičky, moc ti to sluší 🙂

http://wormake.blogspot.cz/2015/07/balea-trend-it-up.html

Reply
Andrea Barboříková 24.7.2015 at 18:09

Parádní video a strašně ti to slušelo!

Reply
Sydney Sleek. 24.7.2015 at 20:10

Super video a skvelé fotky 🙂

Môj BLOG /KLIK/

Reply
Kristýna Davidová 24.7.2015 at 21:49

Natálko, outfit nnaprosto bombovej! Věřím, že to dotáhneš hodně daleko. 🙂

Reply
Anonymní 25.7.2015 at 18:18

naty, to vy sa vzdy na reportaze do fashion tv obliekate same? nie je to take odveci? 😀

Reply

Leave a Comment