Home In Pictures | Mercedes Benz Prague Fashion Week // Day One

In Pictures | Mercedes Benz Prague Fashion Week // Day One

written by Natálie Kotková 8.9.2015
CZ || Dnes jsem vám původně chtěla ukázat vlog z druhého dne, ale místo toho tu mám pro vás takovou menší photostory z toho prvního! Proč? Ze dvou důvodů. Ten první je, že jsem vás o ty fotky nechtěla připravit. I když jste to mohli třeba vidět už ve vlogu (tady), tak tyto fotky zachycují takové pro mě stěžejní momenty toho dne. Tím druhým důvodem je ale i ten fakt, že se mi video zkrátka nechce a nechce na youtube nahrát! Zítra to budu ještě zkoušet a když neuspěju, tak skočím někam do “Mekáče” nebo někam a prostě ho k vám dostanu, ať to stojí, co to stojí! Každopádně tedy, zde jsou ty fotky, vždy s takovým kratším komentářem.

 

První den se přehlídky konaly v Zibě, což je muzeum moderního skla, ale pro mě hlavně budova s úchvatným interiérem! Naprosto trefný výběr prostor pro přehlídky návrhářů jako je Miro Sabo, Pavel Brejcha nebo Zuzana Kubíčková či Kateřina Geislerová. Hlavně tedy Zuzana s Kateřinou měly dokonalé kolekce! Chtěli byste třeba článek na moje “top picks” modelů z celého fashion weeku?
 Místa jsem měla rezervovaná na Olympus a vždy mě tam jedna slečna, jakožto kontaktní osoba, která se o nás starala, odvedla a byla neskutečně milá! Vždy jsme si trochu i popovídaly, když jsme vycházely ty honosné schody s červeným kobercem!
Výhled na modely jsem měla skvělý, jen mě mrzelo, že modelky chodily často tak rychle, že jsem to se svým fotografickým umem ani nestihla moc nafotit. Každopádně, ve videu jsem to stihla!
 Mezi přehlídkami je vždy tak hodinku pauza, tak jsme si s Evi udělaly takový program, že jsme skončily nakonec v H&M, protože si “E” chtěla koupit klóbrc. No, stál docela dost, tak nám stačila fotka a třeba najde jiný jinde. Ale byl peckový, co na něj říkáte?
 Před Zibou to vždy žilo. Před přehlídkou i po ní se mimo nadšence módy, kteří se nemohli dočkat fashion shows, objevila spousta fotografů a i jen kolemjdoucí, kteří nechápali, co se děje a proč se pořád někdo fotí. Ono totiž fotit nešlo přestat, bylo tam tolik vjemů! Hlavně se většina chtěla ukázat, jaký mají outfit, hairstyle, líčení, že venku zůstavali, jak jen dlouho to šlo. A musím uznat, že se mi hodně outfitů opravdu líbilo!
Nejvíc se mi ale líbily fashion shows Kubíčkové a Geislerové. Měly odlišný styl, kdy Zuzana byla spíše éteričtější, kdežto Kateřina trochu přitvrdila – bezchybná kombinace!
 První den tedy byly “jen” dva vstupy o čtyřech návrhářích, ale to vůbec nevadilo, další dny to byla nálož a chce to začít pozvolna, že? My jsme ale měli ještě docela energii, tak jsme šli do La Gallery Novesta na Ether’s kolekci. Určitě, pokud budete mít cestu do Prahy nebo kolem Florence, tak se tam stavte! Je to úžasné místo, které z plných sil podporuje českou módu. Pokud vás to moc nezajímá, tak jen ten komplex, ve kterém se nachází, stojí za návštěvu! Jako když se ocitnete na chvíli v nějakém významném velkém business městě!
My se fotili, street style se fotil, prostě zvuky foťáku nepřestaly a já je slyšela i po tom, co jsme se rozloučili a naplánovali si další den!
Celý den jsem vlastně byla s Eví, Dailystyle a Love Fashion! Byla to taková naše klasická skupinka, která nám vydržela až do konce Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

 

8 comments

Ad Gundová 8.9.2015 at 7:54

Veľmi dobrý článok a pekné fotky. Ten klobúk je fakt super ! 🙂 A určite sprav ten článok o tých "kolekciach" 🙂
http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply
Claudia Oleriny 8.9.2015 at 10:10

moc ti to sluselo, nadherny outfit 🙂 vzdycky se mi tyhle clanky o fashion week moc líbily, sama jsem tam ale bohuzel jeste nikdy nebyla :/

ClaudiasNewLife

Reply
Michaela Stejskalová 8.9.2015 at 11:36

Ten kloubouk je supeeer 🙂

Reply
NITA 8.9.2015 at 11:58

Mala si úplne nádherný outfit. Dokonale zladené!

NITA – Blonďavá Potvora

Reply
Andrea Barboříková 8.9.2015 at 18:46

Krásný fotky, video jsem video opet moc povedené Naty:)

Reply
Christi Bene 9.9.2015 at 18:15

Naty, to je vážně krása! Absolutně. Ty jsi naše kráska! Utírám slzičku, že jsem tam nemohla být také. ♥

Reply
The Colorful Blog 9.9.2015 at 19:20

Achjooo všichni teď přidávají články z fashion weeku 🙁 Já chci takyyy 😀 A ten červený klobouk je vážně super, moc ti sluší! 🙂 The Colorful Blog

Reply
Ams* 10.9.2015 at 8:07

Já ty tvoje fotky miluju, určitě to musel být super zážitek. Těším se na video, tak snad ho k nám nějak dostaneš. :))

Reply

Leave a Comment