Home Vlog, Street Style & Pictures | Mercedes Benz Prague Fashion Week at the skatepark // Day Two

Vlog, Street Style & Pictures | Mercedes Benz Prague Fashion Week at the skatepark // Day Two

written by Natálie Kotková 10.9.2015
Nepřestanu to opakovat – druhý den Fashion Weeku byl pecka – prostě “epic”! Většina z vás určitě tuší proč! Konal se totiž v Mystic Skateparku! Tento dnešní koncept nebyl jediný důvod, proč se den tak vyvedl! Vše můžete vidět ve vlogu a v následujících fotkách.
Ráno jsem se šla ještě kouknout na Fashion Talk do Českého centra, v rámci Fashion Weeku. Tam měl být původně Alessandro Buzzi z Vogue Italie, ale nakonec se poštěstilo a přišli profesionálové z oboru, jako například Kim Howells, Becc Gray, Francesca Robinson a třeba ještě Sam Walker a Adam Katz Sinding, který loví ten nejosobitější streetstyle. Celé to moderovala Veronika Ruppert, která má Radiu Wave fashion relaci, tak pokud neposloucháte, tak to určitě zkuste! Nám se to s Evi moc líbilo, já mám celkově ráda tyhle Fashion Talks, protože vidíte a slyšíte, jak to v tom světě opravdu chodí a není to vše jen o pozlátku, ale člověk musí být silnější než silný, aby se prosadil, hlavně tedy, co se týká nových talentů. My jsme se taky potom chtěli posilnit, tak jsme skočili ještě na oběd do Zebra Express (a já úspěšně odolala kari, protože to si dávám snad pokaždé) a na kávičku do Ema Espresso Bar.
Pak už jsme se konečně přesunuly na Štvanici a od 15hodin to vše vypuklo. Prostory byl tak super rozlehlý, že si snad nikdo nemohl stěžovat, že by neviděl. Zázemí před samotným originální “runway” bylo plné lidí a zajímavého streetstyle, které uvidíte níže. Kolem pobíhali o modelové a mohli jste vidět nějaký ten make-up či detail, který se na vás chystá. Takže vás to natěšovalo ještě víc! My měli skvělá Olympus místa s výhledem na celý areál a všechny přehlídky mých oblíbených návrhářů! Fashion Shows měli Denisa Nová, Chatty, Hana Frisonsová, Lukáš Macháček, Jakub Polanka, La Formela, Petra Ptáčková a Martina Špetlová! Níže je takový výběr, ale zbytek je ve vlogu.
Vše začalo přehlídkou Denisy Nové a Chatty. Zde je pár fotek z přehlídky Chatty, ale více můžete vidět ve videu, tohle je výběr mých oblíbených modelů, ať tu není milion fotek a mohli jste si to pořádně užít ve videu. Takový výběr bude u každého návrháře. Můžete tak vidět, jak se shodují na trendech na sezonu SS2016!
 Vždy po přehlídce se lidé sešli a sdíleli názory a dojmy z show, modelů a modelek. Já jsem to využila na focení takového street style, jejich outfitů a detailů. Shodli jsme se na tom, že Štvanice vypadala trochu jako na pohřbu, protože většina zvolila černou a barevné tak byly jen modely návrhářů. Co si ale budeme povídat, do skateparku se mně osobně hodí nejvíc černá, šedá a ne zas tak křiklavé či elegantní outfity. Je to na každém, ale líbilo se mi, jak si hodně hostů dalo na to záležet a volili opravdu podle místa, kde se tento den Fashion Week konal. Co byste si oblékli vy? Streetstyle je postupně ve článku více!
Toto je moc povedené tetování! Jste bojovníci?
Pokračovalo se přehlídkami Hany Frisonsové a Lukáše Macháčka. Hanu jsem moc neznala a tak jsem byla příjemně překvapená. Hlavně tento první model jsem si hned zamilovala! Vzor, bílo-šedá barva, batoh a tenisky – sůper!
Lukáš je top. To už víme všichni. Jeho přehlídka byla přesně podle mého gusta. Měl takovou epickou hudbu, jako ze soundtracku nějakého scifi filmu, což já zbožňuju. K tomu ten make up, hairstyle, který se hodil ke stylu celé kolekce. Dávám 10 z 10!
Teď přichází další a obsáhlejší várka streetstyle, které mě zaujalo. Uhádnete čím?
Tohle je nejlepší bunda, kterou si snad musím nějak vyrobit!
Pozor, pozor! Teď přichází hřeb večera a to show Jakuba Polanky a Petry Ptáčkové. Jakub měl krásně sestavené modely, jak šli za sebou, ať už barevně, tak vzory. Já bych si tedy rozhodne vybrala. Je znát, že si Jakub ta uznání zaslouží! Já už chci jaro a léto. Nekončící!
Petra přehlídku pojala nápaditě, protože ke konci si postavila čtyři models kolem dokola a po jednom si je vzala a předělala na počkání kus outfitu. Z kabátu nebo bundy, tak pár pohyby vznikl třeba batoh! A jak vždy návrháři běhají na závěr přehlídky a mávají všem kolem, abysme jim my, co uctíváme jejich práci mohli zatleskat, tak Petra jela na kolečkových bruslích. Výběr hudby pěkně doplnil celou atmosféru, protože měla takovou hip-hopovější písničku s výraznými beaty.
Večer už byla tedy zima, tak už všichni chodili jen na kávu a zabalovali se do šál či dalších bund. My měli v plánu jít ještě na afterparty, ale nějak nás ten výživný den unavil, že i tak jsem přijela pozdě domů a při úpravě fotka se mi zavřela očka. Příjemná únava z fashion weeku, že?

 

4 comments

Ad Gundová 10.9.2015 at 9:06

Dobre to vyzerá 🙂 Tam to musela byť naozaj pecka 🙂 Pekné fotky 🙂
http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply
Terda Henychova 10.9.2015 at 12:13

super forky, moc se mi to líbí
terievans98.blogspot.cz

Reply
Jane' s moments 10.9.2015 at 19:11

hezke

Reply
Michael 11.9.2015 at 13:43

Vystihlas to stejnými slovy jako já..streetstyle jako na pohřbu..jako bychom neznali jinou barvu než černou, bílou a šedou..bylo mi z toho na celém MPFW dost smutno..

Michael
http://www.ontheleaf.net

Reply

Leave a Comment