Home OUTFIT | Skatepark | Prague Fashion Week

OUTFIT | Skatepark | Prague Fashion Week

written by Natálie Kotková 11.9.2015
Pátek je opět tu! Mně s jeho příchodem začíná víkend, na který se moc těším. Mám tak pro Vás připravené dvě, tři novinky, informace a outfit! Jdeme na to!
 První novinka je v podobě informace, že dnes jedu s holkama z Bloges Robes do Hradce Králové na Dny Marianne, kde s vámi budeme sdílet naše rady, tipy a zkušenosti ohledně stylingu, beauty a zkrátka čehokoliv. Takže pokud někdo budete v Hradci, tak se za námi stavte, budu moc ráda!
Další zpráva je, že v Hradci zůstávám až do soboty! Jdeme totiž s tou naší Asturias holčičí bandou a několika dalšími lidmi, které zatím neznám (ale jistě poznám) opět na wakeboardy! V sobotu se tak můžete na mém YouTube těšit na vlog z toho mého prvního pokusu, které jsem nestihla doposud vsunout mezi ostatní videa, takže teď mi to přijde, jako ideální čas! Vypadá to na skvělé dva dny a ony i musí být, jelikož jsem měla v plánu jet za Evi do Florenci, ale nakonec se to nepodařilo z několika důvodů, tak snad pojedu jindy, protože Florencii miluju! Tyhle teď naplánované aktivity tomu posmutnění, že tam nejedu, určitě pomůžou! A co vám chci sdělit dál? 
Mám tu pro vás outfit post samozřejmě! Pokračuju tak v příspěvcích z Prague Fashion Weeku, kdy jsem měla tento outfit druhý den jeho konání v Mystic Skateparku na Štvanici! Jak jste mohli vidět ve vlogu, tak jsme z toho dne byly s Evi nadšené! Na sebe jsem si vzala nejpohodlnější, oblíbenou klasiku. Řekla jsem si, že tak souzním s lokací.
Nechtěla jsem si brát něco, co bych si normálně do skateparku asi nevzala, ale zase abych se nemusela před “fashion” lidmi nějak extra stydět. Vlastně, člověk se nikdy stydět nemusí, styl je individuální záležitost a každý se cítí dobře v něčem jiném. Pro mě je hlavní to, že oblečení by mělo nějakým způsobem souznít s vaší osobností, cíli, aktuální aktivitou nebo rozpoložením, takže je tu docela hodně proměnných. Mně ten den padla do oka tato kombinace v té mé rozstěhované minihaldě věcí. Nové mám to triko, které jsem si objednala z Asosu, hned jak jsem ho tam zahlédla. Triko s nápisem “wanderlust” jsem musela mít a ještě v tomto boyfriend střihu!
Dál jsem měla náladu na roztrhané kalhoty z Topshopu, které jsem poslední dobou moc nenosila, tak jsem si na ně vzpomněla. Dopustit na ně stále nedám, a to jsem je nosila asi polovinu Erasmu?! Škoda, že jsou trochu seprané, ale tak to jde právě k tomu stylu. Když jsem přišla, tak mi kamarádka řekla, že mi už chybí jen skate. My jsme o tom ale s Evi opravdu přemýšlely, že bysme si na ten den nějaký design skate našly, ale potom jsme si to rozmyslely. 
Místo skate jsem si nosila svůj oblíbený batůžek, ještě z Huntington Beach z Californie, z obchůdku jménem Irene’s Story. S ním i se slip-ony jsem procestovala vlastně celý Západ (skoro) a stále drží! Mám ráda, když mi věci vydrží a můžu se k nim po určité době vrátit. Já si totiž tak nějak ke každé věci vytvořím takový vztah. Třeba když mi mamča vyprala tyhle slip-on a staly se z nich šedé boty, tak to byl skoro “konec světa”, ale potom je zachránila a obarvila. Pamatujete si, jak vypadaly předtím?
Můj oblíbený kousek je i tenhle dlouhý cardigan. Mám ho z Lindexu a jde tedy ruku v ruce s trendem hodně dlouhých svršků, hlavně tedy kabátů. Vzorově krásné obohacuje tu černo, bílo hnědou kombinaci, a to právě i tou délkou. Jo a v tom větru mi vlál, jako vlečka! Máte rádi trend dlouhých kabátů, vest a podobně?
Možná jsem byla trochu outsider, v batohu jsem měla ještě jeans bundu, kterou jsem oblékla až když se ochladilo, ale cítila jsem se fajn, pohodlně a byla jsem to “já”. Nebo jedna z mých podob.  Co byste si oblékli vy? Řešili byste outfit podle toho, kde se událost koná? 
Svetr: Lindex | Triko: Asos | Batoh: Irene’s Story | Kalhoty: Topshop | Boty: Vans

6 comments

Lea Fuis 11.9.2015 at 4:47

Líbí se mi, že jsi tam šla právě tak, jak by jsi vyrazila do skateparku, i kdyby tam FW nebyl. Já se vždy snažím oblékat podle toho, kam jdu, protože tím nikdy nešlápnu vedle. Můžu milovat roztrhané jeany, boty a špinavé bundy, ale na pracovní pohovor si je také nevezmu.

Moc ti to sluší a fotky se moc povedly 🙂

http://moimelea.blogspot.cz

Reply
►Nadush 11.9.2015 at 7:21

Super look krásne fotky ! 🙂
my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Kateřina Hlaváčková 11.9.2015 at 13:46

Jak já miluju černou! Takže perfektní! 🙂 a to tričko 🙂
Young, wild and free

Reply
Ad Gundová 11.9.2015 at 19:20 Reply
Aneta Krátká 11.9.2015 at 19:35

Ty tvoje dlouhé vlásky, to je neskutečný <3 :))) Moc ti to sluší:)
One blondie life

Reply
Viktorie Pavlová 12.9.2015 at 3:43

Koukala jsem na instagram a FB, že budeš HK. Štve mě že zrovna mám longboardový kemp, ale vše se stihnout bohužel nedá! Jinak miluju tvůj outfit a třetí fotku od konce! 😀
Pak napiš jak všechny akce dopadly a jaké to bylo!

Reply

Leave a Comment