Home Aussie Miracle Recenze: Staň se Aussie Girl | soutěž s Cosmopolitanem

Aussie Miracle Recenze: Staň se Aussie Girl | soutěž s Cosmopolitanem

written by Natálie Kotková 15.10.2015
Pamatujete si na článek o výzvách z pondělí? Já doufám, že vás do nového týdne alespoň trochu namotivoval a začli jste ho s odhodláním! Každopádně, abych nezapomněla! Slíbila jsem vám přeci článek o nové řadě Aussie šamponů, které díky tomuto projektu můžete vyhrát a být tak jednou z Aussie girls. Koláž s výzvami totiž doplňovala projekt s Aussie a já si myslím, že jestli čtete můj blog, tak se k téhle značce naprosto hodíte. Víte, jak mám ráda značky, které mají “to něco” navíc? Tak Aussie to má a proto ji mám mezi oblíbenými z doby dávno před touhle soutěží a ráda bych vám ji proto doporučila (pokud ji už “neadorujete” také). Takže, proč Aussie a jaká je Miracle Repair řada?
Já netuším, co o značce víte, ale jsem si jistá, že většina z vás, stejně jako já, pro ní chodí do Rossmanu. Prvně se mi dostala do ruky asi před rokem, kdy byla jako dárek k nějakému časopisu a hned jsem si toho klokánka zamilovala. Jak mě znáte, tak víte, že mám ráda značky s určitou “message” a kreativním pojetím. Aussie tedy nechce být stereotypní, ale chce, aby jejich Aussie girl byla odvázaná, plna energie a prostě “Aussome” – od slova awesome. Právě tyhle slovní hříčky používají na lahvičkách, takže si ve sprše můžete i počíst, když maska na vlasy působí, a třeba se i zasmějete! 
Tohle je tedy nová řada na poškozené vlasy –  for all kinds of naughty hair, jak píší oni. Předtím jsem si kupovala Miracle Moist na suché – prý poněkud nešťastné – vlasy. Když to porovnám, tak co se týká charakteristické vůně, tak ta zůstává – díky bohu! Teda, alespoň tyhle dvě řady, co znám voní stejně a já zbožňuju, když mi takhle “sladce” vlasy voní. Proto nesnáším, kdy jdu ven a lidi kouří a já celá tím kouřem načichnu, že to nemůžu z vlasů i dva dny vymýt – lidi, prosím, nekuřte, ničíte nám tuhle “aussome” vůni. 
Mimo tu mi produkty vlasy krásně uhlazují. Tím myslím, že aniž bych si je vyfoukala a uhladila fénem, tak se ráno neprobudím s “hnízdem” na hlavě (což se někdy může stát, že?). V Repair Miracle řadě jsou navíc mimo makadamový olej ještě další oleje, jako třeba avokádový. Avokádo pomáhá prostě všude! V masce, která už není jen “repair” péče, ale povýšila si na “reconstructor” pro hloubkovou výživu, je australská meduňka. Nechává se působit tři minuty – proto 3 Minute Miracle. Po ní mám vlasy potom zase lesklejší. Přírodo, děkujeme za ty dary. 
Dar, dary, dárečky můžete vyhrát i vy, jak už víte – TADY – s tím, že se stačí registrovat a dát hlas té mé koláži  (pokud se vám samozřejmě líbí). Pro připomenutí se v tomto prvním kole soutěží o otestování 100 balíčků Aussie a 3x simulovaný let v airbusu! Oh yes! 
Držím pěsti!

5 comments

Tereza 8.10.2015 at 14:14

Miluju jejich kondicionér 🙂
HAUTE BASICS

Reply
Terez Pimple 15.10.2015 at 18:23

Tak toto se aussie opravdu povedlo.
http://www.pimpleworld.blogspot.cz

Reply
Michaela Vavrinova 16.10.2015 at 7:33

Ja pro Aussie chodim uz alespon dva roky do DM a lepsi sampon jsem zatim nenasla :))

Reply
Adél Julišová 16.10.2015 at 20:29

o aussie jsem ještě neslyšela, ale jak tak koukám, budu muset určitě vyzkoušet!:)
Adel z adeljulisova.blogspot.cz
Velká podzimní GIWEAWAY o šperky, peněženku a hodinky!

Reply
Eliška 8.10.2021 at 13:08

S žádným produktem z recenze zkušenost nemám, ale značku Aussie znám, protože jsem od nich měla lak na vlasy, se kterým jsem byla docela spokojená, tak třeba od ní ještě někdy něco vyzkouším 🙂 V poslední době se ale snažím vyhledávat spíše kosmetiku šetrnou k planetě (něco je třeba tady)
a tomu bohužel Aussie moc neodpovídá. Stejně se ale k některým jejím produktům asi vrátím 🙂

Reply

Leave a Comment