Home LUXURY WORLD | Fashion TV reportage | outfit and vlog

LUXURY WORLD | Fashion TV reportage | outfit and vlog

written by Natálie Kotková 7.11.2015
CZ + EN | Jaké bylo další natáčení pro Fashion TV? Po nějaké době jsem si opět vzala do ruky ten nejblyštivější mikrofon na světě a vyrazila vám natočit VIP reportáž z akce v opravdu luxusním stylu. Zároveň jsem vám sama natočila vlog a vyfotila pár fotek nejen mého, snad nejblyštivějšího, outfitu!
How was the last reportage shooting for FashionTV? I took the most glittery mike in my hands again a few weeks and got to such luxurious events where we shot the VIP reportage! Of course I also took some shots for the vlog and this article for you! Everything is said in the vlog but I also uploaded pictures of my outfit and some moments from that evening right here. Hope you’ll like it!

OUTFIT | skirt: LINDEX | purse: ZOOT | heels: Mohito | top: H&M | svetřík: Bershka | náhrdelník: Happiness Boutique 
.
Ve vlogu je snad řečeno vše, ale když jste třeba někde, kde si video nemůžete pustit, tak pro vás mám pár řádků pro představu. Byla to akce na počest vyhlášení vítězů golfové Czech Mid-Amateur Tour letošní roku. Ta se vždy koná v zajímavých prostorech, které jsou samozřejmě nějakým způsobem spojené s luxusem. Minulý rok to byl Pentahotel, kde jsem měla své úplně první moderování pro Fashion TV – kouknout se můžete tady. Ten čas hrozně letí!
This event was something like the gala-party to announce and celebrate the winners of Golf Czech Mid-Amateur Tour 2015. It takes place each year in a special place which is somehow connected to luxury. This time it was Avantage Cars which sells, how you can see, the most luxurious cars! Last year it took place at the Pentahotel in Prague where I shot my first reportage at all – you can watch it right here! The times goes so fast!
.
.
Fashion TV akce mě strašně baví, protože se dostanu na místa, kam bych se normálně nedostala a možná by mě tam ani nenapadlo jít. Advantage Cars je toho důkazem. Dílna luxusních aut ale určitě stojí za to! Mě by zajímalo, jestli jste někdy už takovým autem jeli? Nebo, jaký na ně máte názor, jestli byste chtěli nějaké třeba vlastnit?
Do you like sports cars? What do you think about them, I mean, would you like to own one? I’m glad I work for Fashion TV as I can see places I wouldn’t never think of or I wouldn’t have an intention to go there. But it’s worth it – like to see the workroom for these cars is pretty interesting no matter if you are crazy about luxurious cars or not!
.
.
Já jsem několikrát měla tu možnost se vozit ve Ferrari konkrétně. A jelikož mám ráda adrenalin, tak jsem si to vždy užívala. Jen pro upřesnění – já neřídila, to jsem vždy nechala na něm. Chtěla jsem mít přeci jen nějakou tu šanci na přežití :D. Není to něco, co bych sice vyhledávala, ale co musím říct je to, že zbožňuju zvuk toho motoru! Jinak by si moje tancováním-zničená kolena asi nezvykla na to vylejzání z nízkýho auta. Určitě je to ale zážitek a třeba na závodních okruzích to musí být docela rány v těch zatáčkách. Na co ještě neměla odvahu byla hodně rychlá jízda na motorce. To jsem ještě nikomu tak nedůvěřovala a zůstávala jsem – však znáte ten můj osudovový dopravní prostředek – u kola :D.
I’ve had the chance to ride in Ferrari several times. And because of that I like adrenalin I enjoyed every single ride. Well, to be concrete – I was just the passenger! I still wanted to have a change for survival :D! It’s nothing I’d love to to each day but I think it’s great to try it even though you could be scared of it a bit. But beware your knees. I personally have after a lot of years spent just street dancing really weak knees so I’m not sure if they could  handle the getting off this kind of car as it is so low! What I haven’t tried yet is really fast ride on a motorcycle as I haven’t met anybody to trust that much. I think I’ll stay with my two-wheel friend – bike! Not that fast, but still fun!
.
.
Jinak ve vlogu mluvím asi stokrát o sushi – jó, opravdu jsem se na ně těšila. Ale víte co? Nevyzbylo na mě! Takže pokud se se mnou chcete někdy někde potkat, tak velkou pravděpodbnost vidím v tom, že budu někde uspokojovat svou duši v sushi restauracích :D.
Oh yes and I talk about sushi in the vlog – like hundred times! I was really excited as it was supposed to be something special but yes – after I finished working there wasn’t anything left for me. So if you wanted to meet me in Czech – I think you could find me at a sushi restaurant!
.
Na akci přijela i Majka s Jasmínou, protože na přehlídce v rámci večera předváděly, tak jsem byla ráda, že jsem se s nima po takové době zase viděla! Přehlídka to byla Petra Laskota. Dál ještě třeba vystoupila Kate Matl – s úžasnýma šatama, na které jsem nedávno koukala! Strašně se mi líbily i exklusivní sochy, ale to bude až v reportáži. Až bude hotová, tak vám jí nasdílím na Facebook a přidám do seznamu “Me for FashionTV” na mém YouTube channel! Mějte krásný víkend!
When the reportage is finished I’ll share it with you on my Facebook and on my YouTube channel of course in the “Me for FashionTv” group of videos! Have a great weekend!

 

4 comments

Dominika Makarova 7.11.2015 at 18:18

super príspevok, si krásna, pekne oblečená :))

Dominika Makarová fashion blog

Reply
►Nadush 7.11.2015 at 20:09

Pri tom aute ti to veľmi pristane ! 🙂
my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Natálie Kotková 8.11.2015 at 0:01

Děkuji Domi a Nadush! 🙂

Reply
Pavlína Javůrková 8.11.2015 at 18:57

Ten FTV mikrofon k tobě tak jde! :))) Skvělý video 🙂

Style Solution – fashion blog

Reply

Leave a Comment