Home Cocktail Dresses – Wishlist | + Braun review

Cocktail Dresses – Wishlist | + Braun review

written by Natálie Kotková 19.11.2015
V jednom z minulých článků – v tomto – jsem vám zkusila dát pár tipů, jak pózovat v koktejlkách, jsem dala vám i pár slibů. Jdu je splnit – teď a tady. Slíbila jsem, že vám připravím takový wish/shoplist šatů, protože se blíží plesová a večírková sezona. Dál také, že vám napíšu názor na ten nový Braun, o který je v tom stejném článku soutěž. No, a tak jsem vám našla na internetu nějaké ty pěkné koktejlky, které bych vám doporučila koupit. Hledala jsem šaty v takovém stylu, který bych si na sebe vzala i já. Zároveň jsem se snažila najít různorodé kousky, abyste si každá našla to své. Ať už podle vašeho osobního stylu, akce, na kterou se chystáte nebo ceny, ochotné za šatky zaplatit. Tak snad se mi to podařilo! Vše je ze ZOOT nebo Answear. Dál jsem koukala, že v H&M mají plno flitrovaných šatů, ale říkala jsem si, že to už určitě víte, tak vám ukážu z eshopů. Pokud byste chtěli něco opravdu šité jen vám na míru nebo originální kousek, tak všema deseti doporučuju něco od návháře. Sama bych od nich měla nejradši plnou skříň – doporučuji kouknout na ODIVI, Zuzanu Kubíčkovou, Leeda a Jakuba Polanku.
Poslední dobou mám slabost na černou a jednoduché linie. Z toho důvodu jsou tyto kousky mými top picks tohoto seznamu. Hlavně se mi líbí zajímavé prošívání, že i když jsou celé černé, tak jsou i tak zajímavé! Pokud chcete vidět přímo velikosti, cenu a nebo třeba i jiné barevné provedení, tak stačí kliknout na fotku.
  
Šaty výše se hodí jak na ples nebo na slavnostnější večeři. Třeba ty druhé si můžete vzít i ven ke kozačkám a kabátu. Stejně tak můžete pojmout i další čtveřici. Na těch se mi líbí to, že podle toho, s čím je zkombinujete si je můžete vzít pokaždé jinam. Ty koženkové aplikace, síťovina a cvočky z nich dělají variabilnější kousek! Hlavně jsou od Pepe Jeans, Calvin Klein, Guess a Diesel, takže určitě budete originální a šaty vám vydrží!
Všechny tyto kokejlky bych si já vzala i na nějaký menší ples, jako jsou různé prodloužené, něčí závěrečný věneček, maturiťák. Tyto první však pouze tam a nikam jinam. No, možná tedy na nějakou akci od Fashion TV, večířek o Vánocích nebo New Year’s Party! V této “čtyřce” jsou takové více vzorované či jinak výraznější či odlišnější kousky. 
 
 
Co se týká make-upu, tak já zastávám takovou tu klasiku v podobě kouřových stínů, linek, výrazných rtů a různé kombinace tohoto líčení. Vlasy mám ráda buď hladce vyžehlené či naopak velké vlny a nejraději je mám hozené na jednu stranu. Jinak si myslím, že nic nezkazíte vysokým culíkem! Nějaké tipy jsem vám našla na Pinterestu. Tak se můžete kouknout, jsou tam někde i postupy – tady.

V neposlední řadě vám už chci tedy napsat pár slov k
tomu Braunu, o kterém jsem se zmiňovala v tomto článku, na který už jsem vás
odkazovala tady na začátku. Je cenou v té soutěži, tak abyste věděli, o co
vlastně jde, tak jsem ho pro vás ozkoušela! Mluvím tady o plesech a parties,
jak pózovat, nalíčit se a učesat, tak ten “proces” s Braunem, je
základ, protože hladké nohy jsou každodenní issue. Jak bych teda zhodnotila
nový Braun Silk Epil 5? Abych pravdu řekla, tak já jsem prostě žiletková. Je to
pro pohodlnější než strojek a výsledek je pro mě v podstatě stejný. Nechci ale
Silk Epil uškodit. Oproti tomu, který jsem si koupila na zkoušku dříve, je určitě
lepší. Tím myslím k pokožce, že neskončíte s červenými fleky po nohách. Teda
alespoň já byla ok. Dál se mi líbí, že se dá třeba celý ponořit pod vodu, aniž
by se něco stalo. 
Pokud se rozhodujete, zda si ho koupit, tak pokud jste zvyklé na strojky a potřebujete ho, tak si myslím, že je tahle novinka dobrou volbou. Jsou k němu i nástavce na různé oblasti a vším tím vylepšením není proces tak bolestivý. Co jsem tak různě pročítala, tak by měly nohy vydržet hladké až 4 týdny, ale to já testovat nebudu 😀 Pro mě celkově ten systém – počkat několik dní, abych ho mohla použít – není super oblíbený. Já bych musela čekat o mnohem dýl a stejně bych neměla tak hladké nohy, jako po použití holítka. Proto se navrátím asi k nim. Já jsem totiž byla před několika lety párkrát na epilaci laserem. Měla jsem to jako cenu k Miss Liberec a i když jsem nikdy neměla potřebu si holit nohy třikrát denně 😀 tak vám třeba i ten laser doporučuji, jako možnost, protože s tím mám dobrou zkušenost. Já mám zkrátka ráda nohy “cocktail dress ready” jak jen to jde a když použiju epilátor, tak stejně potom “dokončím dílo” holítkem. Takže v tuhle chvíli volím jen holítka, ale určitě se zkuste soutěže zúčastnit. Epilátor si tak také vyzkoušíte a uvidíte, jak vám vyhovuje! Co upřednostňujete vy?

6 comments

FitBlanka 19.11.2015 at 12:48

Holítka, dle mého, vedou na plné čáře. Je to rychlé a jednoduché 🙂 Takže naprosto souhlasím 🙂

FitBlanka.blogspot.cz

Reply
Terez Pimple 19.11.2015 at 13:48

Všechny šaty jsou krásné, hlavně ty červené.
http://www.pimpleworld.blogspot.cz

Reply
Dominika Makarova 19.11.2015 at 20:40

ja tiež preferujem skôr klasiku a čiernu, ale občas si rada doprajem aj nejaké výstrelky 🙂 vzájomné sledovanie?

Ak chceš získať viac followerov, klik sem:

Chceš sa blogom zviditeľniť?

Reply
Denisa Kořánová 20.11.2015 at 11:51

černý jsou skvělý ! Ale ty hnědé nude s flitry jsou úplně TOP 🙂 ! Holky, vč.Natálko, chcete se zapojit do GIVEAWAY? Mrkněte na blog 🙂 http://www.denniesk.blogspot.cz

Reply
►Nadush 20.11.2015 at 19:38

Veľmi ti to pristane ! super článok 🙂
my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Anna Catchy 20.11.2015 at 23:09

Černé koktejlkyjsou nestárnoucí klasika!

Reply

Leave a Comment