Home Česká Miss | má volná disciplína – aneb příprava na semifinále

Česká Miss | má volná disciplína – aneb příprava na semifinále

written by Natálie Kotková 8.12.2015

Pojedu? Nepojedu? Co na sebe? Co předvedu? Jak to všechno stihnu? Tak, to jsou otázky, které mi lítaly hlavou před semifinálem České Miss. Ale, žijeme jen jednou, že?

Semifinále se konalo se 5.12. Já předtím měla opět ten svůj “busy” week, jak jsem byla v Bratislavě, Blogerce roku, představení, přednáškách, zkoušce, prezentaci atd. To bych to nebyla já, abych ve vlaku (nebo kde 😀 ) nechytla nějaký ten bacil a tak mě týden před semifinále navštívila “rýmička”. Člověk se hned cítí na to, odjet soutěžit o post jedné z nejkrásnějších dívek ČR 😀 . S červeným nosem a zapadlýma očima – šance veliké!:D Nevadí!

Já jsem na to nemyslela a na semifinále se postupně i tak připravovala. Došla jsem si na melíry do Toni&Guy a sháněla nějaké to oblečení. Měly jsme mít totiž koktejlky, v případě, že postoupíme do posledního kola. Šaty měly být barevné, ale i když jsem běhala všude možně,  tak prostě – NIC! Tak jsem si vzala svoje oblíbence, ty zelenkavé flitrované z Reserved (x let zpátky, asi 2 roky tedy). Sháněla jsem také plavky, ale s holkama jsme žádné nikde nenašly, a to jsme to vše probíraly i s holkama ve společné zprávě na Facebooku. Tak jsem si vzala alespoň jiné, než jsem měla na castingu. To jsou ale takové ty detaily, které možná zajímají jen mě a porota sleduje určitě zase ty jiné detaily, jež rozhodují.

Co se ale nesmí podcenit, je volná disciplína! O té vám povídám právě v tomto vlogu, kde si můžete poslechnout celý mini příběh kolem ní, kouknout na to, jak jsem trénovala a jak vlastně vypadá choreografie vcelku. Je to sice záběr ze Supermiss, ale alespoň je to vystoupení trochu vidět. A pokud se jednou budete rozhodovat vy, co zvolit za volnou disciplínu, tak nezapomínejte na to, že to musíte být stále vy. Jestli umíte zpívat, recitovat, tančit, skákat na trampolíně, šermovat, uplést si cop, “bůhvícoještě” – tak hurá do toho. Ale pojměte to kreativně, zajímavě a i s trochou vtipu, ať se zkrátka předvedete, co nejlépe umíte.

Mějte se krásně a ať se vám vlog líbí :).

 

7 comments

Terka Bartošková 8.12.2015 at 9:20

Jsi fakt šikula a moc ti to slušelo. Já jsem ráda, když aspoň s elegancí ujdu pár kroků 😀 opět gratuluji k postupu a držím palečky! 🙂

Reply
Evka 8.12.2015 at 14:20

Natálko, moc gratuluju! 🙂 Ten tanec se ti moc povedl a budu Ti moc fandit, ať ve finále zaválíš! 🙂

Reply
Anna Catchy 8.12.2015 at 14:39

Tyjo neveděla jsem, že takhle krásně tancuješ ! Držím palce 🙂

Reply
Ad Gundová 8.12.2015 at 15:01

Tá choreografia je super 🙂
Aďulik Sun

Reply
Meet My Lovely World 8.12.2015 at 15:26

Gratuluju Natálko! Ten tanec byl naprostá pecka! Fakt krásný ♥

Reply
►Nadush 8.12.2015 at 16:56

držíím palce ! 🙂
my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Kateřina Pifflová 12.12.2015 at 8:14

Natko, kvůli tobě se na to snad poprvé budu těšit 😀 Držim palce!!!!

Reply

Leave a Comment