Home Vánoční překvapení od ELITE BLOGGERS

Vánoční překvapení od ELITE BLOGGERS

written by Natálie Kotková 23.12.2015

S tímto postem mám trochu zpoždění, ale jak se vše točilo kolem České Miss, tak jsem čekala na pravou chvíli, kdy vám toto video ukázat – a to je teď! Zítra je totiž “Ježíšek” (jako by to nikdo nevěděl) a to jde ruku v ruce s tématem videa!

Elite Bloggers rodinka se před nějakým tím pátkem rozrostla o další blogy (třeba Kissbook) a jedním jsem byla i já. Jsem za to moc vděčná a celkově jsem z toho nadšená! Nejen kvůli blogování, ale hlavně lidem do EB zapojených! Holky (a John Erika) mám hrozně moc ráda a to držení pospolu a zkrátka celkově dodržování myšlenky EB je přesně důkazem toho, jak blogosvět může vypadat! No, ale zpět k videu!

Kouknout se totiž na to, jak jsme s Elite Bloggers šli na vánoční večeři, ale nakonec to nebyla ledajaká véča! Dress code byly samozřejmě vánoční bary, restaurace (moje oblíbená) Etnosvět si pro nás připravila samé speciality a všichni byli v naprosto výborné náladě! V Etnosvět jsme se neskutečně nadlábly!

 

Připravit pro nás menu byl docela oříšek, ať už vegan nebo pro mě gluten-egg-milk-free pochoutky. Musím říct – bravo! A nejvíce se klaním za ten veganský tatárák! Ok, přestávám se rozplývat nad jídlem (as always) a jdu k tomu překvápku! Jestli totiž byla dobrá nálada při večeři, tak teď to už byla pozitivní energie pro celý universe! Terka s John Erikem nám totiž nic do poslední chvíle nic neřekli a jen nás vzali na určitou adresu.

 

Nejdřív jsme si myslely, že půjdeme někam dál do baru, potom do jejich bytu a nakonec jsme se nestačily divit. V bytě jsme opravdu byly – ale byl to Elite Bloggers Hub! Ty reakce všech z nás by se daly zvěčnit do nějaké učebnice jako správný příklad šťastného, překvapeného, nevím-co-na-to-říct, dojatého, nechci-brečet výrazu! Myslím, že to je krásně vidět ve videích každé z nás! John Erik nás přivítal welcome drinkem a jak jsme postupně objevovaly byteček, tak těch “ááá” “jéé” pořád přibývalo!

Fotka je opět od Dblog.czMáme tam třeba každá svou fotku na zdi, stůl na práci, krásný výhled, úžasný krb, velkou sedačku na setkáníčko nebo relax. Dokonce je tam i Olympus room, kde budeme mít vlastní studio. Dál samozřejmě kuchyň, kde se ten večer schoval ještě jeden “člen” Etnosvět! Připravil nám totiž dezert a já se nestačila divit. Byla to totiž taková kakaová pěna podobná té, co jsem si stále dělala v Anglii k snídani! Samozřejmě tato byla úplně vyšperkovaná! Já si vždy rozmačkala avokádo, banán, jahody a nasypala do směsi kokos, dýňová semínka a zamíchala s kakaem. Doporučuji!

 

Dál jsme hráli super hru, při které jsme si rozdávaly s holkama dárečky, které jsme přinesly. Vždy se házelo kostkou a kdo měl “šestku” ( a nebo i “pětku” tuším), tak si mohl vybrat z hromádky uprostřed dárek. Když už byly všechny dárečky rozdané, tak se hrálo podobně, akorát když jsme měli štěstí na “šestku”, tak jsme někomu jeho dáreček vzali. Byla to sranda, protože všichni chtěly růžový dáreček nebo od Lucí a Nikol či s Hello Kitty papírem! Nakonec jsme si ale každá odnesla hezké, milé a užitečné dárky, které nám ten večer budou připomínat! Zbytek večera jsme potom hrály Kahoot, což je hra, kterou jsem neznala. Odpovídáte na otázky přímo šité na míru vaší skupince, která ji hraje! Já se nemůžu dočkat až se zase uvidíme nebo až si do HUBu dojdu!

 

Můj outfit jsem vymýšlela na poslední chvíli, a tak jsem zaběhla do H&M, to mě většinou zachrání! Tentokrát to nebyla výjimka. Našla jsem tam toto flitrované triko, náramek (ten už mám déle), bílou chlupatou vestičku (brzy bude v outfit postu, ale na Instagramu jste ji teď mohli vidět často). Dokonce tam měly i tyhle parohy! Pro mě to bylo ideální, protože přesně takhle jsem se cítila pohodlně – ano, i v těch parohách! Sukni mám už dlooouho z Ann Christine a boty jsou ALDO (jsou vidět ve videu).
Mějte se krásně a užívejte předvánoční pohodu!
úvodní fotka je od Dblog

1 comment

The world of makeup 23.12.2015 at 19:05

Vypadá to skvěle!! 🙂 A tobě to moc sluší 🙂

Přeji ti Krásné a veselé Vánoce 🙂

Reply

Leave a Comment