Home ČESKÁ MISS | focení s AVONEM + Freestyle Kolbenka

ČESKÁ MISS | focení s AVONEM + Freestyle Kolbenka

written by Natálie Kotková 30.12.2015

Jakou další aktivitu pro nás Česká Miss připravila? A co senzačního jsem po ní ještě šla ještě dělat? O tom v dnešních vlogu a článku!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Myslím, že podle nadpisu je to jasné. Před Vánoci jsem si totiž mohla, v takovém tom největším shonu po dárcích či při testech ve škole, odskočiti na focení s Českou Miss – tentokrát pro Avon! Fotil se barevný make-up v rámci kampaně #prybychmela a výročí Avonu. Určitě to znáte, jedná se o vizi krásy Avonu a příběhy ze života. Pokud by vás to zajímalo, tak více je případně zde. Ten náš den tedy probíhal následovně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na místo činu jsme měly dorazit v 8:45. My jsme s Míšou byly na řadě jako první, takže jsme viděly, jak se vše připravuje a to zároveň s naší vlastní “proměnou”. Z nenalíčených rozespalých blondýnek jsme se totiž pod rukou zkušených make-up artistů a hair stylistů stávaly pro hledáčky fotoaparátů a kamer vhodnějšími. Všechny finalistky jsme chodily postupně v průběhu dne a každé z nás byl vymyšlen jiný make-up, který má tu naší přirozenou krásu (používám slova make-up artistů, sama si tam nefandím, nebojte) podrthnout, co nejlépe. Styling nám připravil Dušan Chrástek. Jeany jsou kdyžtak z Topshopu, tílko z H&M a ty boty jsou mé – z ALDO. Celkově byl tým složený z profíků nejvyššího kalibru. Mimo focení jsme ale ještě natáčeli medailonky v souvislosti s tou kampaní Avonu, což bylo hodně zajímavé, protože jsme se tam každá docela svěřovala!

 

 

 

 

Jsem na ty výsledné fotky i videa všech finalistek moc zvědavá! Každopádně jsem si tu péči, nové rady a focení s natáčením velkově užila, protože mám takové dny ráda už skoro od malička (ok, od 8 let) a vím, že každým focením či natáčením získávám nové zkušenosti, takže víc takových dní, please! Hlavně se mi líbí i ta myšlenka, vize Avonu, tak doufám, že se o tom takhle dozví i víc lidí :-). Co si o tom myslíte vy?

 

 

Po focení jsem měla v plánu opět kontrastní aktivitu k tomu focení – a to návštěvu Freestyle Areny Kolbenka. Předtím jsem měla sice ještě nějaké povinnosti, tak jsem po Praze běhala namalovaná, jak nikdy předtím a zmokla jsem asi pětkrát (samozřejmě jsem neměla deštník), takže už jsem vypadala spíš, jako Halloween, což mi bylo líto práce všech těch profíků dopoledne! Naštěstí jsem pak běžela domů, natočila jsem vám shrnutí focení, odlíčila make-up, udělala culík a běžela jsem s bráchou, Jančou a tou naší “active crew” do Freestyle Arena Kolbenka, na kterou jsme se nemohli dočkat, až se otevře! Já jsem vedle všech takový zelenáč, protože se všemu učím a třeba Janči brácha trénuje už dlouho, takže na trampolínách metal jedno, druhé, třetí salto pozadu, popředu a prostě do všech směrů. Já jsem si dávala spíš na čumák a brácha se mi pořád smál. Hlavně jsem prý ladila ponožkama, což se cení 😀 (pamatujete mojí Adidas závislost – tak klasika i ponožky musí být od StellaSport 😀 ).

 

 

No, ta doba, co jsem dělala gymnastiku je nejspíš pryč, ale já prostě věřím, že ten švih v těle znovu najdu a vše se naučím! Chce to jen trpělivost! Těším se na další návštěvu Kolbenky! Byl jste tam už někdo? Nebo v Jump Parku?

 

4 comments

Izabella M. 30.12.2015 at 14:00

Nádherné fotky, milujem tvoje články! ♥

sydneysleek

Reply
Soňa Storová 30.12.2015 at 14:14

Moc vam to slusi holky!:))♥

CAPTURING MY LIFE blog

Reply
►Nadush 30.12.2015 at 17:22

Veľmi ti to pristane ! 🙂
my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
FluffyCookie 30.12.2015 at 17:47

Moc ráda čtu tvoje články, vždy se na ně těším. 🙂 Jsou plné pozitivní energie. Moc ti to sluší a v Miss ti moc fandím, jsi krásná a charismatická. Určitě pošlu hlas. 🙂

S pozdravem,
http://todayfluffycookie.blogspot.cz/

Reply

Leave a Comment