Home My 57 Favorites Selfies of 2015

My 57 Favorites Selfies of 2015

written by Natálie Kotková 31.12.2015
Rok 2015 nám už za chvíli řekne své goodbye a my přivítáme Mr. či Mrs. 2016! Já si vždy dělám koláž vzpomínkových fotek na různé zážitky uplynulého roku (snažím se fotky i individuálně vytisknout), letos jsem si ale řekla, že to pojmu ještě jinak! Na rok 2015 se zpětne podívám pomocí “selfieček”, které mi připomínají jen ty nejlepší zážitky a vtipné okamžiky, které jsem prožila s těmi nejbližšími, díky nim a nebo i sama. Tenhle rok jsem totiž zdokumentovala, podle mě, docela dostatečně. 
Žádný rok předtím tomu tak nebylo. Mám dva plné exterňáky fotek, videí, vlogů, gifů a různých printscreenů. Vybrat z toho všeho fotky do jedné koláže. Hlavně jsem ještě před pár dny žila s tím, že se jeden z exterňáků vypařil, a tak jsem byla opravdu-opravdu nesvá z toho, že tam bylo plno fotek. Předevčírem se ale našel! Celou tu dobu – od srpna – byl u mé kamarádky! Takže jsem hned celá šťastná začala prohlížet fotky i videa a nedalo mi to! 
V opravdu velkém počtu fotek jsem našla některé, na které jsem zapomněla nebo mi připomněly určitý den, zážitek nebo prostě srandu, kterou jsem zažila. 
Dávat vám se všechny by bylo asi nemožné, ale právě ta “selfiečka” mi přišla nejvhodnější k tomu, aby připomínala ty dané zážitky! Selfiečko po selfiečku tak můžu prolítnout svůj rok 2015 a i pár destinací. Rok mi začal totiž Erasmem v Anglii, kde jsme cestovali po několika městech, o prázdninách jsem byla v dechberoucím Asturias a Mallorce, která mě překvapila nejmileji, co mohla! Zbytek času jsem trávila “tak různě”, dle mého gusta – jezdila na wakey, longy, do Brna na Digisemestr, za Fashion TV do Bratislavy, chodila v Praze do školy nebo se stýkala s kamarády po Čechách… Tento článek ale není shrnující, co mi rok 2015 dal, o tom třeba jindy. 
Tímto článkem bych vám chtěla ukázat moje zážitky tohoto roku a lidi, díky kterým byl tak perfektním rokem, který mě hodněkrát zkoušel, co vydržím. Bohužel tu nejsou všichni, limitovala jsem to přeci jen na ta “selfiečka”. Ale když tu mám třeba fotku z Anglie s Julií, tak tím nemyslím, že jen díky ní byl Erasmus skvělý. S Julií jsme trávily téměř každý den spolu, takže bez ní by nebyla Anglie taková, jako byla, ale celkově si tím připománím ten půl rok a jednotlivé zážitky. Třeba díky lidem, jako Beau, Samantha, Dillawer, Carlin, Lucí, Leonie nebo Clement byl Erasmus speciální, obrovskou životní zkušeností, která mě posilnila na té mé další cestě. 

Prostě tu vzdávám hold všem lidem, všem zážitkům, všem zkušenostem tohoto roku a vám! Protože, ať chcete nebo ne, tak vy jste se mnou téměř každý den! Každou fotku jsem fotila a, většinu z nich, s určitým důvodem sdílela. Vy stojíte za tím, že můžu vést můj blog, Instagram, Snapchat a YouTube, protože vy tu pořád se mnou jste a já bych chtěla, abyste věděli, že já jsem tu pro vás a jsem moc ráda, že to vše s vámi můžu sdílet. Děkuji moc! Vám a všem, kdo je na fotce a čte tento článek :). Když mluvím o YouTube, tak, možná, přemýšlím i nějakém sestřihu záběrů z tohoto roku. Pokud to zvládnu, tak vám dám hned vědět, že jsem ho na můj YouTube dala! 
Teď si užívejte posledních momentů roku 2015! Níže máte má další oblíbená “selfiečká” roku 2015. Teď jsem na cestě do Špindlu a doufám, že tam bude aspoň trochu sněhu, tak držte palce! Co máte v plánu vy? Děláte si také podobné koláže? 

10 comments

Zuzana 31.12.2015 at 6:16

Ahojda.Koláže úplně nedělám, líbí se mi, když si můžu ty fotky osahat, takže si je chodím vyvolávat. Potom je lepím do deníčků, připínám na nástěnku nebo vkládám do diáře, takže i ve škole mi můžou fotky zlepšit náladu. 🙂

Reply
Ad Gundová 31.12.2015 at 9:55

Ja koláže nerobím, no vždy si pozerám všetky priečinky z roku 2015 a na blog vyberiem vždy iba pár fotiek 🙂
Aďulik Sun

Reply
Andrea Barboříková 31.12.2015 at 12:14

skvělý článek!:) Přeji ti krásný nový rok ať si ho pořádně užiješ!:)

Reply
Pavlína Javůrková 31.12.2015 at 13:06

Naty, přeji ti hodně štěstí do nového roku! 🙂 jsi skvělá.

ps. držím ti palce v miss! ty to vyhraješ 🙂

Pája

Reply
Michaela Kofroňová 31.12.2015 at 15:07 Reply
Aďa G. 31.12.2015 at 16:35

Krásne fotky 😀
Girl with pink nails

Reply
►Nadush 31.12.2015 at 20:27

Super fotky ! 🙂
my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Ell - Ze zapadákova 1.1.2016 at 14:03

Nádherné fotky. Nejvíc se mi líbí ty "vodní". Přeju úžasný rok!

Reply
FitBlanka 1.1.2016 at 14:41

Krásný článek a ještě hezčí fotky! Všechno dobré do nového roku, Natálko!! 🙂
FitBlanka.blogspot.cz

Reply
Anna Hloušková 2.1.2016 at 16:40

Ahoj Natálko ,
no tys toho za ten rok prožila.Závidím ti. Jsi moje velká oblíbenkyně.
Fashion by Anna

Reply

Leave a Comment