Home Můj rok 2015 | nezapomenutelné i doposud nezveřejněné záběry !

Můj rok 2015 | nezapomenutelné i doposud nezveřejněné záběry !

written by Natálie Kotková 4.1.2016

U stříhání toho videa jsem si připadala, jako nejvíce emotivní blondýna na světě! Ono se to nezdá, ale projít veškerými videy za uplynulých 12 měsíců totiž znamená, že si znovu připomente ty všechny zážitky úplně znovu. Přes fotky si je připomente a takto přes videa, je znovu téměř prožijete. Z toho důvodu jsem se nepřestala usmívat, smát nebo se utěšovat, že přeci nebudu dojetím brečet. Ok, možná jsem citlivka, ale já opravdu na některé chvilky zapomněla a to třeba na to, jak za mnou přijel brácha do Anglie, a co jsme prožívali. Do videa jsem tak dala různé momenty z roku 2015, které jsou pro mne opravdu nezapomenutelné. To byl samozřejmě celý rok, ale přímo tyhle záběry zachycují určitou situaci či moment, který já miluju. Jsou tam tedy i záběry, které jste ještě neměli možnost nikde vidět, jelikož jsem se já nedostala k tomu, abych je do nějaké formy upravila. Doufám, že se vám to bude líbit a třeba si také zavzpomínáte, kde jsme všude “spolu” byli! Co to vše bylo?

Nevím, kde začít a nechci být opět rozvláčná – do jedné věty to ale stejně neshrnu, tak spíše do dvou, tří . čtyř, pěti… odstavců – dohodnuto?

Co třeba destinace, kam jsem pocestovala? Letos to byla Anglie, Slovensko, Asturias, Mallorca. V každé z nich jsem ale nebyla jen na jednom místě a vždy procestovala několik míst nebo měst. Hlavně v Anglii to byly města na příklad jako Cheltenham, Londýn, Liverpool, Birmingham, Brighton či několik vesniček v okolí. No a Anglií začnu.

Rok 2015 mi totiž začal neskutečnou dávkou zkušenosti a zážitků, a to Erasmem právě tam. Teď tomu bude přesně rok, co jsme s Lucí ( z A Cup of Style) odlétaly. V tu dobu jsem si naprosto neuvědomovala, jaký to bude zlomový půlrok. Ještě teď si vzpomenu na kolej, univerzitní kampus, jídlenu, bláznění s Julií, International Cafe, celou naší mezinárodní Erasmus “rodinku”, cestování busem do Londýna v hodně-hodně brzkých hodinách, vlogování, London Fashion Week, Vogue Festival,neustálé ježdění na kole, chození do posilky a zamilování si jógy a celkově – zamilování se do Anglie! Když si pustím “Peanut Butter Jelly” “Uptown” a další songy, tak mám takové ty motýlky v břiše. Nedokážu to popsat, ale zkrátka to bylo období v životě, stejně jako Californie, které mě určitým způsobem zformovalo, obohatilo a pomohlo mi k poznání sebe sama, ostatních lidí, kultur a mezilidských vztahů. Byl to splněný sen, který ale nebyl jediným, který se mi splnil. Na vše z Anglie se můžete kouknout tady a speciálně z Londýna tady.

Dál se mi splnilo to, že jsem se mohla blogu začít věnovat opravdu naplno, kdy vše nabralo takových obrátek, že to člověku opravdu přijde jako “jen sen”. O to je to krásnější, že to naopak je realitou. Neustálé jsem jezdila do Bratislavy za FashionTV, na nejrůznější luxusní a VIP akce. Díky tomu jsem mohla být i na Filmovém Festivalu v Karlových Varech a zúčastnit se Möet Party (vše, co jsem zažila z Fashion Tv je tady) ! V létě toho celkově bylo tolik, že to opravdu můžu jen vyjmenovat pár (abych nepsala knihu :D). Rock for People s Julií a bráchou, kdy se mi splnilo být na festivalu dýl něž den a užít si ho naplno (články zde)! Užívala jsem si ale i momenty doma s rodiči. Takovým, možná i osudovým, dobrodružstvím bylo Asturias a mé necelé dva týdny na WildHouse.

Poznala jsem tam lidi, se kterými se doteď neustále stýkáme, podnikáme milion akcí a to hlavně “aktivních”. Asturias mě nabilo ohromnou energií, opět jsem si uvědomila, co je pro mě v životě důležité a ta energie mě ještě neopustila a ještě jsem do toho zatáhla i bráchu. I když jsem se mockrát k surfování nedostala, tak vím, že část z toho “lifestyle”, co k sufingu patří, ke mě naprosto pasuje a kradu si tak z toho vše, co mě naplňuje. No, a jednou se surfovat naučím. Prostě jo. Všechny posty z Asturias jsou zde.

 

Dál jsem si splnila to, že jsem si pořídila svůj longboard a skateboard, a tak nějak pomalu se na nich učím. Zkusila jsem si další adrenalinovější sporty, jako třeba wakeboardy (vlog je tady). To vše tak nějak pokračovalo přes podzim až doteď. Užila jsem si letošní Blogerku roku, různá focení, natáčení a blogerské eventy. Tak nějak jsem si plánovala se věnovat hlavně škole, začala jsem i pravidelně v sobotu jezdit do Brna na semestr Online Marketingu (jaké to je na Digisemestru, se můžete podívat zde). Nakonec mi do toho vstoupil a tak trochu tu píli “přetrhl” další splněný sen, a to postup do finále České Miss. Díky tomu opět poznávám nové lidi a neskutečně mě to obohacuje a určitým způsobem i vzdělává. Je to teď hlavní věc, která se kolem tak nějak odehrává a já si to užívám plnými doušky! Mimo YouTube, dávám příspěvky z České Miss do záložky sem.

Přijde mi, že 2015 utekl rychleji, než předchozí roky. Je to ale dobře, protože to znamená, že jsem se nenudila. Naopak – užívala jsem si každý den a i když vím, že něco šlo udělat lépe, tak nevěším hlavu a vím, že jsem se ponaučila a jdu dál. Vše, co se mi splnilo a vše, co jsem zažila zní a bylo naprosto úžasné, ale nestalo se to lusknutím prsty! Vždy jsem o to nějakou dobu usilovala, obětovala nějaké jiné “radosti”, abych si splnila ty větší sny. Stojí to za to a věřím, že 2016 nebude o nic méně legendárnější, jako byl 2015! Silvestr byl totiž dobružný, jako nikdy předtím a jak se říká – jak na Nový rok, tak po celý rok…

Děkuji vám všem, co jste se alespoň na pár minut v roce 2015 v mém životě objevili, protože díky vám byl jedinečný a proto si vás všech vážím – ať už to bylo online či osobně. Prostě – děkuji moc!

Peace, love, fun, passion, lucky and happiness – The Nattiness

 

4 comments

Time with Beauty 4.1.2016 at 18:55

Krásné fotky Naty! ♥

Reply
►Nadush 4.1.2016 at 19:45

Nádherné fotky ! 🙂
my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Aneta Krátká 4.1.2016 at 21:11

Teda, to bych ani nevěřila, že se toho v jednom roce dá tolik stihnout 🙂 Parádní článek, Nikčo 🙂
One blondie life

Reply
Dominika Makarova 5.1.2016 at 20:48

krásny článok super napísané, aj ja by som chcela zažiť toľko super vecí, akcií a všetkého možného čo sa aj tebe podarilo :))

Dominika Makarová fashion blog

Reply

Leave a Comment