Home Objevila jsem se ve filmu !

Objevila jsem se ve filmu !

written by Natálie Kotková 7.1.2016
 Tohle je takový článek, který je trochu mimo vše, co se kolem mě teď odehrává, ale prostě jsem si to pro sebe nemohla nechat! Mých 5 sekund slávy je totiž tady! Objevila jsem se ve filmu Lovci a oběti.
Nedávno jsem se totiž bavila s kamarádkou, která mě k téhle mojí obří roli dostala, Eki Sluková (hraje tam jednu z hlavních rolí), a vzpomněla jsem si, že jsem se vlastně ani nepodívala, jak to vlastně dopadlo! Z toho důvodu jsem si nedávno film obstarala a, tadá, hned na začátku filmu můžete vidět můj vele-profi-herecký výkon v rovnání plechovek a dramatický kuk na Martina Krause. Hlavně jsem se tak teď zpětně koukla sama na sebe, protože se to natáčelo těsně před odletem do Californie, takže to je už nějaký pátek. Ale byl to super den strávený na Štvanici, užila jsem si to a tak jsem vám to chtěla prostě říct a nebo připomenout. Fotku s Martinem jsem totiž tenkrát dávala na Instagram :). Každopádně, pokud byste chtěli, tak se na film určitě koukněte. Je to takové drama o životních rozhodnutích.
Je třeba někoho z vás sen si zahrát ve filmu? Já bych si to třeba hrozně moc ráda zkusila, třeba něco akčního nebo kde třeba prohodím i pár slov!
Jo a pozor! Jsem dokonce i v titulkách a mám záznam na ČSFD!:D Hérečka! (Berte to prosím s nadsázkou 🙂 ). Za tu zkušenosti jsem ráda, ale nechci aby tenhle článek byl pochopený tak, že si hraju na herečku! Jen jsem vám chtěla ukázat jeden z dalších mých zážitků a že se ve filmu můžete objevit určitě i vy.


7 comments

Lucie Salačová 7.1.2016 at 9:04

Super! 🙂 Obdivuju, jak se chytáš každé příležitosti 🙂

Reply
ketyland 7.1.2016 at 9:28

Ty jsi vážně už všude 😀 Ale gratuluji, sluší ti to!

http://www.ketyland.blogspot.cz

Reply
►Nadush 7.1.2016 at 14:42

Jéé to je fakt super ! 😀
my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Pavlína Javůrková 7.1.2016 at 17:01

Sice 5 sekund, ale jsi tam :)) těším se, až ho shlédnu!

Style Solution blog

Reply
Dadalajf 8.1.2016 at 17:05

Super, super, super 🙂
Ty sa fakt všade dostaneš, len tak ďalej 🙂 Šikulka <3

Reply
Aďa G. 8.1.2016 at 19:41

To je super gratulujem 😀
Girl with pink nails

Reply
Bobiknannie 11.1.2016 at 16:50

To je úžasné. Gratulujem ti 🙂

http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

Reply

Leave a Comment