Home Wild SILVESTR ve Špindlu | normálně nenormální jízda, snb a ta naše parta

Wild SILVESTR ve Špindlu | normálně nenormální jízda, snb a ta naše parta

written by Natálie Kotková 10.1.2016

Nový rok je v plném proudu a já jsem si řekla, že vám prostě musím ukázat, jak jsem strávila přelom ze starého roku na ten nový! U vlogu tady pro vás mám i takovou menší photostory!

 

 

Nebyla jsem si jistá, jestli video sdílet, ale po tom, co jsem ho upravila jsem si řekla, že by vám mohlo zlepšit náladu, protože ta naše ve videu byla nejlepší, co kdy mohla jít! Během cesty se nám s bráchou pusa nezastavila, teda hlavně mně, nepřestali jsme se smát a stalo se nám i několik příhod. Třeba ten fakt, kde jsme nakonec spali, bylo dobrodružství samo o sobě. Domluvené bylo přespání u kamaráda Janči na ubytovně, ale tam to opravdu nešlo :D. Ve videu povídám, kde jsme skončili. Nejsme žádné primadony!

No, je to zkrátka “funny” video z posledního dne 2015, zaježdění si na snowboardu, příjemný čas s “bandou”, s dobrým jídlem a ohňostrojem nad celým Špindlem!

Užijte si video a hlavně – celého nového roku! Jestli já třeba budu věřit tomu, že platí “jak na Nový rok, tak po celý” – tak se mám opravdu na co těšit – dobrodružství, zábavy, štěstí, sportu a “lásky” celkově málo určitě nebude!

Jak to vidíte u vás vy?

 

4 comments

Eliška 10.1.2016 at 9:44

Video je super 🙂 Jen se potřebuju trochu bránit, sem stevardka ve Studentu a pokud mi ten autobus nepozvracíte, dam vám klidně 50 čokolád ! 😀

Reply
ketyland 10.1.2016 at 11:00

Poslední 3 fotky nejhezčí <3 A poslední jako z pohádky!

http://www.ketyland.blogspot.cz

Reply
Aďa G. 10.1.2016 at 16:05

Nádherné fotky 😀
Girl with pink nails

Reply
Meet My Lovely World 10.1.2016 at 19:07

Krásné fotečky! Jinak jste si to parádně užili 🙂
Meet My Lovely World

Reply

Leave a Comment