Home Česká Miss | rozloučení před jedinečným dobrodružstvím a jaké byly pondělní akce!

Česká Miss | rozloučení před jedinečným dobrodružstvím a jaké byly pondělní akce!

written by Natálie Kotková 12.1.2016

Hodně z vás se mě ptalo, kam, kdy, proč, s kým,.. se to chystám a nebo jestli tam budu natáčet vlogy! Proto, a nejen kvůli tomu, jsem vám natočila toto video, které by mělo obsahovat všechny informace a ještě nějaké navíc! Pro nedočkavé, ano jedná se o to, že letíme s Českou Miss na soustředění do Thajska 🙂 Povím něco málo i o pondělku, které bylo jen a jen “Missí” .

Během pobytu tedy vůbec netuším, jak budu zvládat dávat články či videa, ale určitě budu nejvíc aktivní na Instagramu – natali_kot = TADY a na Facebooku The Nattiness = TADY. A co ta včerejší akce?

 

Byl to den, který hrozně moc rychle utekl, ani nevím jak! Ráno nás čekala proměna ve Frank Provost, výběr šatů na galavečeři, tisková konference na Velvyslanectví Thajského království a výběr plavek na celou dobu v Thajsku. Proměna žádné z nás nebyla nijak radikální, ale i tak mi přišlo, že jsme všechny tak nějak prokoukly :). Mně třeba barvy projasnili, trochu vlasy prostříhali a i zastřihli, aby byly vlasy zdravé. Takže spokojenost největší! Plavky a šaty uvidíte z fotek ze soustředění, ale nějaké fotky z tiskovky už jsou teď na Facebooku České Miss a ode mne tu máte tu jednu společnou ze “zákulisí”.

Mějte se krásně – dnes po lekci thajštiny a po tom, co si zaběhnu pro nové dioptrické brýle od kluků ze ZEW (snad to stihnu konečně) už letííímee! Snad se brzy opět ozvu! SMILE 🙂

 

5 comments

Pavla Češíková 12.1.2016 at 10:09

Ahoj Naty, tohle video jsem shlédla už před několika dny a nechtěla jsem ho nikam dávat, ale po tomhle videu jsem si řekla, že musim (kdyžtak se nezlob). Řekla jsi, ať ti napíšeme dolů, tak doufám, že si komentáře opravdu čteš a tohle uvidíš, protože poznámka o tom, že pojedete na safari, mě utvrdila v tom, že dělám správnou věc. Snad to přehodnotíš i ty 🙂
https://youtu.be/e_OVO3S48k8

Reply
Anonymní 12.1.2016 at 10:17

Naty, urcite budes moct vlogovat a postovat o Thajsku a Miss vseobecne? Videla jsem nekolik videi nebo clanku holek, ktere pred semifinale z Miss odstoupily, protoze v kontraktu finalistky maji napsano, ze nesmi vlogovat, blogovat? Jak to mas ty?

Reply
Lucie Forejtová 12.1.2016 at 10:28

Thajsko je nádherné, pořádně si to užij 🙂 já se asi nejvíc vyžívala v tom jídle :DD ale počasí a pláže samozřejmě taky :)) myslím, že z ostrovů budeš nadšená .) tam by byla pecková foto se surfem.. tak štastnou cestu .))

Reply
Anna Catchy 15.1.2016 at 15:21

Zrovna jsem myslela na to, jak se máš v krásnym Thajsku ! Užívej moc moc !

Reply
leavetheworldbehind 16.1.2016 at 8:23

Moc si to tam uzijte a hlavne ti drzim palecky na finale.

Reply

Leave a Comment