Home PATTAYA 3/3 | poslední zážitky – krásné zahrady, večeře se starostou a vzácnosti | THAJSKO S ČESKOU MISS

PATTAYA 3/3 | poslední zážitky – krásné zahrady, večeře se starostou a vzácnosti | THAJSKO S ČESKOU MISS

written by Natálie Kotková 3.2.2016
Dnešním článkem se rozloučíme s Pattayou! Rovnou jsem tak spojila dva dny, protože se tak nějak doplňují a chtěla jsem tak udržet určitý “flow”, takže “here we go”!
Začneme s orchidejemi v Nong Nuch Village, večeří se starostou Pattaye, pokračovat budeme v Tiger Zoo a nakonec přeletíme na Phuket!
Ráno jsme jeli do Nong Nuch Village, což je rozlehlá botanická zahrada se sbírkou orchidejí. Tam jsme všechny finalistky natáčely další záběry do medailonků. Jak já miluji orchideje! Už od malička mi taťka dával ke svátku takovou tu orchidejku v krabičce a já o ní pečovala lépe, jak o Baby Born (ehm, vezměte v potaz můj věk – pozn. The Nattiness 😀 ). Umíte si tedy představit, jak jsem byla ráda, když byly mezi záběry  menší prostoje a já se stihla trochu po zahradě projít.  Sice jsme opět naspaly úplné minimum, ale sluníčko, místní (tradiční) Red Bully a kokosáky mě vždycky nějak zvládly nabít! Hlavně to, že mě to prostě baví prožívat něco takhle jedinečného. Všude byly i zajímavé keramické “výtvory”. Jinak to nazvat asi nelze – prostě květináče všech tvarů. Jo a byla ze mě zase Amazonka (viz minulý článek).

 

Nong Nuch Village je známa i pro možnost zajezdit si na slonech. No a to se dostáváme k tomu, co jsem vám chtěla stručně napsat. Hodně mi díky videuu od Fashion Blog chodily dotazy, proč podporuju zlo apod. Holky, (kluci), nic nepodporuju! Když se kouknete na záznam z jízdy a fotky, tak moje emoce poznáte. Krvavé šrámy nám člověk, který se o slony stará vysvětlil, že se slon škrábe sám a bodec v ruce měl “asi náhodou”. No, nemyslím si, že bych tím, že kdybych dělala problémy a nechtěla se svézt, tak bych změnila svět. Každopádně jsme pak slonům koupily haldu banánů a vám bych doporučila v Thajsku slony navštívit třeba nějak jinak – co takto chovná stanice? Rozhodně ale nechci, abyste nějak hatili Českou Miss, některé ty komentáře jsou opravdu přehnané, až se divím. Vždyť přeci nejsme někde vyfocené na billboardu na slonech se sloganem “Pojďte si zajezdit, je to paráda”! To nikdo neříká. Slon je posvátné zvíře Thajska a pro ně je toto prý normální. To jen my to vidíme takhle humánně. Třeba se ten jejich pohled tímto tlakem společnosti změní, ale nebude to v nikterak krátkém období. Takže #nepodporujzlo , ale někdy je potřeba trpělivost a pochopení situace, jak v blízkém, tak dalekém okolí. Třeba mi také přišlo hodně názorů, že slon je inteligentní zvíře a že mu vlastně dělá dobře, když ho lidé učí různým kouskům – stejně jako třeba psovi. No, uvidíme jak to bude dál s tím přístupem, ale my tu nejsme k probírání těchto témat,  tak jděme k něčemu jinému. Třeba k jídlu? To potěší vždy!
ČAS OBĚDA! K obědu jsem měla čas, protože jsem vše natočila dopoledne. Zajímavé bylo, že jsme tam při natáčení ani na sekundu nemohly být ve vršku od plavek. Musely jsem tak mít za plavkami zamotané triko.
K jídlu jsem se docela rozjela a ochutnala snad vše, co tam bylo. Jako, trochu jsem to přeplácala – sushi, curry, kuře, smažené, ovoce, sladké… No nevadí, jsem ještě mladá a můj žaludek zvládá hodně věcí, Chutnal mi i rýžový knedlíček s masem uvnitř. Za rozmazanou fotku se omlouvám. Dál jsme v podvečer měly namířeno na večeři se starostou a vlastně celkově vedením Pattaye.
Normálně se to stává mě, že z ničeho nic usnu, ale tentokrát nám usnul Luky, takže nám to nedalo a škodílkovské selfiečko je na světě.

 

Radnice nebyla nic luxusního, uvnitř byly staré výtahy, jako v paneláku a kolem budovy opět moc uklizeno nebylo. O nás ale bylo postaráno náramně. Místnost byla hezky nazdobená, pustili nám kratší dokument o Pattaye a dostali jsme welcome balíčky spolu s plyšákem, maskotem města. Já mám boxera a zabral nám všem většinu místa v kufru – ale je hrozně moc roztomilý, má taková zvídavá očka!

 

Šaty i boty jsem měla ze Zary. Měla jsem je na sobě poprvé a jsou pohodlné, ale myslím, že mně střih kolem krku prostě nesluší, i když výstřih je docela hluboký. Spíš už mi asi zůstanou ve skříni a alespoň jsem chytřejší – takový střih si už nepořídím. Nebo, co myslíte vy? Dle mého názoru zezadu vypadají mnohem lépe :).

Večeře byla v takovém “rybím” stylu. Já jsem tedy vyjedla skoro všechna kuřecí křidýlka a stehýnka. Ta byla vynikající a snědla bych jich klidně ne jeden, ale třeba i pět talířů! Ryby mi už nevadí tak, jako když jsem byla “malá – mladší”. Nicméně, si je ale nemusím zase dopřávat v takovém množství :D. Ochutnám vše, ale ta křidýlka – mňam!

Další den jsme se odbytovaly před odletem na Phuket a jely ještě do Tiger Zoo! V Royal Cliff Hotelu v Pattaye byl neuvěřitelný výhled z bazénu a všude samá zeleň! Řekly jsme mu “pápá”, jako našemu prvnímu hotelu a šly jsme vstříc dalšímu místu a dobrodružství!

 

triko Roxy | kraťasy Brandy Melville

V Tiger Zoo nás přivítali kokosákama! Děkuji, děkuji – těch totiž nikdy není dosti! Tady se mi opět líbily ty zahrady – zkrátka miluju květinky!

Víte, kterých zvířat já se asi bojím snad skoro nejvíc – škorpionů! Neumím si představit, jak mohly být v pravěku tak obrovští! Nějak k nim mám od malička respekt – koušou, štípou, mají klepeta a ještě bodák na ocasu. No, takže jsem si připravila takovou vlastní výzvu, když jsem viděla slečnu, která jich měla na sobě snad dvacet! Doufala jsem, že byly bez jedu – ale člověk nikdy neví. Nakonec to nebylo nic hrozného a byly docela roztomiloučcí a k mému překvapení i měkoučcí. V přírodě bych před nimi opět vyskočila deset metrů do výšky, ale za tento zážitek jsem hrozně ráda. Akorát ten maník na hlavě mě hrozně lochtal!

 

V zoo bylo celkově hrozně moc věcí s čím se fotit – květinky, Vetřelec, panda s Ipadem, Thorovo kladivo  – zkrátka něco pro mě. A taky v místní restauraci skvěle vařili – jako všude v Thajsku snad! Hlavně nabízeli i rýžové nudle – moji závislost! Měli tam tedy i krokodýlí maso, ale to jsem neochutnala.
V Tiger Zoo byly zvláštní kresby na zdích prasat a tygrů a jejich přátelství, ty budou ve videu. Mně to spolu s těmi jejich sochami s velkými hlavami připadalo docela strašidelné. Patří to ale k jejich kultuře, protože podobné sochy byly i v botanické zahradě. V Tiger Zoo jsme měli i možnost pochovat malé tygříky. Je to opravdu krásné zvíře, od malička jsem měla jejich fotky a plakáty všude, jako hodně jiných zvířat a byla jsem ráda, že jsem si je mohla pohladit a pochovat. Každopádně jsem z toho měla zase divný pocit. Připadalo mi, jako by je těsně předtím odebrali mamince a to mňoukání neznělo vůbec šťastně. Snad chápete, jak to myslím. S holkami jsme se tak vyfotily, ale pak se je snažily hlazením uklidnit a rychle odejít, ať jdou zpátky k maminkám. Jsou to ale roztomilouškové a když je hladíte, tak je to jako takový ten hrubší mech. Další dny už nás nic se zvířaty nečekalo, proto jsem takhle ty dva spojila a čekejte už je sunny “chill” plážové zážitkové články. Nechtěla jsem to ale vynechat. Co jsem si za zvířata přála vidět byly hlavně opičky. To se mi nepoštěstilo, takže jediná věc, která se mi nesplnila, jinak jsem si ale sen zažila (#livingthedream).

 

Na večeři už jsme byly v Phuketu a byla to pro mě snad nejlepší večeře celého Thajska. Měla jsem rýžové nudle (vlevo) a připadala jsem si jak v nebi. Holky, jedno je jasné, pokud půjdete do České Miss, tak mimo zážitky a zkušenosti ochutnáte ty nejlepší pokrmy světa! Takže hurá do toho a příští rok posílejte přihlášku :).

 

25 comments

Lena 3.2.2016 at 9:04

Tééda, tam je to tak krásný 🙂 Ty jsi samosebou moc krásná a ty šaty ti moc sluší 🙂

Sweet Life with Lena

Reply
Anonymní 3.2.2016 at 9:39

Cože? vy sice neříkáte "jezděte na slonech, je to super", ale tím že na nich jezdíte a vysílá se to v televizi v přenosu na kterej kouká ten večer většina lidí, co má zapnutou televizi, tak tím tomu děláte reklamu proboha, vzpamatuj se! Naopak kdybyses tomu postavila, tak bys na to poukázala, tak tady nehraj na lidi "já bych tim nic nezměnila"…tvůj blog je fajn, ale tohle je možná horší, než kdybyses k tomu nevyjadřovala vůbec, sorry ale tak to na mě působí a nejsem sama…A přirovnávat to jak je cvičej k tomu jako když cvičíš psa, to už je teda vrchol, copak psa cvičíš bodákem? Neuvěřitelný… mimochodem tiger zoo je další fakt skvělá stanice, jste skvělá reklama pro čechy kam jet na dovolenou a to je přesně ta propagace kterou poskytujete, zklamala si. užij si tvou účast na této soutěži, evidentně je to pro tebe to právé…

Reply
Andrea Barboříková 3.2.2016 at 19:47

Páni to jsou super fotky, strašně ti to sluší na fotkách:)
Musí to tam být super!

Reply
Lucie Bekova 4.2.2016 at 11:23

“Nic nepodporuju” si představuju trochu jinak… Návštěva tohoto místa Českou Miss je něco jako reklama, spoustu lidí to osloví a budou chtít taky, stejně jako missky…
A už vůbec nechápu, jak si to mohla absolvovat, když si sama na vlastní oči viděla, jak říkáš “krvavé šrámy” a “bodec”. Ale jestli věříš tomu, že je to normální, tak se vlastně ničemu nedivím. Za mě je to velké zklamání a jsem tím znechucená. Nemyslela jsem si, že Miss je jen hezká tvářička, která udělá pro fotku cokoliv.

Reply
katherina.cz 6.2.2016 at 12:47

Myslím si, že máš poměrně velkou šanci na výhru, ale pokud s něčím nesouhlasím a stejně do toho jdu, tak se mi to nelíbí. Ještě sympatičtější by mi bylo, kdybych si přečetla, jediná finalistka, která se odmítla účastnit něčeho, co se neslučuje s jejíma hodnotama, tedy pokud nějaké má. Pamatuju jak pár ročníků zpátky byla nějaká miss, co opravdu strašně nesnášela pavouky a v medailonku bylo – co bys udělala pro výhru v miss a dali jí tam nějakou takovou potvoru, ta se z toho málem zbláznila, ale nakonec to snad vzala do ruky. Tehdy jsem z toho měla pocit, že už je to jen krůček od toho, jak nějaký vilný stařík říká, holčičko, co bys všechno udělala pro výhru. A z toho je mi trochu zle.

Reply
Cialis 11.9.2021 at 3:48

Viagra 100 Precio Farmacia

Reply
stromectol walmart canada 13.9.2021 at 3:16

Viagra Halt Schnittblumen Langer Frisch

Reply
Lasix 22.9.2021 at 0:23

generic cialis viagra levitra

Reply
plaquenil toxicity 24.9.2021 at 14:48

cocaine with cialis

Reply
Priligy 25.9.2021 at 19:06

Viagra Internet France

Reply
prednisone alcohol 5.10.2021 at 10:55

Amoxicillin Caldeate Potassium Side Effects

Reply
gabapentin alcohol 7.10.2021 at 18:07

cialis original comprar

Reply
Viagra 30.10.2021 at 11:41

Finasteride Find

Reply
propecia before and after 3.11.2021 at 5:29

247 Overnightpharmacy Com

Reply
generic cialis online europe 5.11.2021 at 7:00

Propecia Espana Online

Reply
can you buy cialis online 8.11.2021 at 6:25

20 Mg Lisinopril Sale No Perscription

Reply
prednisolone drops 10.11.2021 at 10:53

Propecia Topico

Reply
Lasix 11.11.2021 at 1:09

Propecia Originales

Reply
Priligy 16.11.2021 at 15:35

Amoxil Categorie De Grossesse

Reply
how does plaquenil work for autoimmune diseases 5.12.2021 at 0:08

Amoxicillin Order From Canada

Reply
gabapentin 100mg 7.12.2021 at 23:43

Buy Doxycycline No Prescription

Reply
cheapest cialis generic online 9.12.2021 at 23:48

Amerimedrx

Reply
neurontin 300 mg 10.12.2021 at 10:44

Propecia Online Buy

Reply
achat viagra en ligne 19.12.2021 at 13:53

Cialis Mit Rezept

Reply
worldwide pharmacy kamagra 30.12.2021 at 4:56

levitra pour femme

Reply

Leave a Comment