Home PRAGUE FASHION WEEK // vlog // 4 přehlídky, 3 mé outfity, 1 rozlítanost a večerní prupovídky

PRAGUE FASHION WEEK // vlog // 4 přehlídky, 3 mé outfity, 1 rozlítanost a večerní prupovídky

written by Natálie Kotková 26.3.2016

Ahoj! Opět se hlásím! Tentokrát ve vlogu ze dvou dnů Mercedes Benz Prague Fashion Weeku! Ukazuji vám mé outfity a přehlídky našich tuzemských návrhářských umělců. Zašla jsem na Zuzku Kubáčkovou, Tiqe by Petra Balvínová, ODIVI a ETHER. Také vás beru na Business Forward Forum. Zkrátka – toto byl můj fashion week, který se konal na Strahově ve filmových studiích. Samotná jsem ty dny různě “poletovala”, takže samozřejmě nechybí takové ty mé prupovídky. Co se týká naší módní tvorby – kdo jsou vaší oblíbení návrháři? Líbí se vám trendy na podzim/zimu 2016? Já bych si rozhodně vybrala a doufám, že letos si konečně do šatníku tuto formu umění zařadím! Hned na začátku videa můžete slyšet hudbu od Honzy Nedvěda. Bude se teď objevovat ve videích asi více a já vám doporučuji si jeho písničky poslechnout, pokud máte rádi pohodový styl – můžete zde na jeho Youtube. A je to super pozitivní člověk!

Jo a – naprosto nerozumím tomu, že už za týden je finále České Miss! Sledovat ho budete moci na FTV Prima večer. V pondělí nám začíná soustředění, takže dneska ještě dám rodinnou pohodu na oslavě narozenin a poté budu all about the final (a možná večerní psaní bakalářky – no, uvidíme! 😀 ). Pokud byste chtěli, tak mě můžete podpořit vyhrát titul Česká Miss Earth nebo Česká Miss World. Stačí poslat smsky ve formátu M(mezera)3 na číslo 906 02 10 ! Může jich být až sto, ale tolik zase neutrácejte.
Zadarmo můžete hlasovat i prostřednictvím Facebooku. O Tvář Avonu, Miss Bikiny, Miss Technologie, Miss Fashion, Miss posluchačů Frekvence1 – je toho docela dost, že?

Co se outfitů týká tak jejich větší popisy a fotky jsou nanásledujících odkazech:
První outfit s červenými lacláči: celý popsaný je na blogu ZDE.
Druhý outfit s “blahblah” trikem: na blogu  ZDE.
Třetí outfit:
boty – ZOOT – zde
bomber – WOODIES (je teď ve slevě) – zde
triko – z thajské tržnice
jeany – Topshop

Mějte se krásně a vlastně – KRÁSNÉ VELIKONOCE!

 

 

 

10 komentářů
0

10 komentářů

Daniela P 26.3.2016 at 9:12

Super outfity… a krásnu veľkú noc aj tebe (:

Daniela

Reply
Andrea Mokrejšová 26.3.2016 at 10:22

Outfity jsou skvělé, tobě to ale sluší vždy a všude! :* Nejvíc se mi ale líbil ten s červenými lacláči ♥
Andrea Mokrejšová

Reply
Rozi Anne 26.3.2016 at 14:00

Jé fashion week, škoda, že mě se tam nepodaří nikdy dostat.

Reply
Pája Simonová 26.3.2016 at 14:16

Koukám s otevřenou pusou, fakt! 😀 Přehlídky úplně úžasné. Outfity ti slušely všechny, ale nejvíce se mi líbil ten poslední.:)

Reply
Pája Simonová 26.3.2016 at 14:16

Koukám s otevřenou pusou, fakt! 😀 Přehlídky úplně úžasné. Outfity ti slušely všechny, ale nejvíce se mi líbil ten poslední.:)

Reply
►Nadush 26.3.2016 at 19:49

Super video ♥
My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Anonymní 27.3.2016 at 9:26

Máš smlouvu plnou výhod oproti konkurentkám a ještě ti není blbé žebrat o hlasy, jestli se umístíš, bude to jen diky podvodu na ostatních holkách!!!!!

Reply
Natálie Kotková 27.3.2016 at 10:45

Člověku beze jména – co si myslíš, že o tom víš? Smlouvu nikoho z nás si neviděl/a, že? Jestli se holky ptaly na změny ve smlouvě asi také ne, jestli jim smlouva nějak nevyhovuje, také ne. Co, kdo pro soutěž obětuje, také ne. Raději si přečti tento článek, kde se píše, že se holky v klidu můžou ozvat. Také si myslím, že raději v miss nehlasuj vůbec, žádná z nás takové lidi, které píší podobné komentáře, mezi podporovateli mít moc nechce. Užívej života, toho svýho.

http://www.expres.cz/iva-kubelkova-o-ceske-miss-098-/celebrity.aspx?c=A160204_182905_dx-celebrity_kp

Reply
Natálie Kotková 27.3.2016 at 10:46

Všem moc děkuji za chválu! Jsem ráda, že se vám líbí ty lacláče, to jsem si nebyla jistá, jestli mi to u vás projde, díky!:))

Reply
Anonymní 29.3.2016 at 22:17

Ahoj, hrozne ale hrozne me rozcilovy ty efekty, ktere si pridala behem dne, aby ti nesla videt ta zhorsena plet, o ktere sama vis a sama o ni mluvis, tak proc tak blba kamuflaz? Fakt me to iritovalo a nesoustredila jsem se na to o cem mluvis:) pak (a za to nemuzes) me rozciloval na te posledni prehlidce ten blondatej zpevackej fracek ktereho jsem si hned vsimla (sedel vedle Voriskove), co byl nervni jak kdyby potreboval dalsi davku 😀 (vtipek) jinak v miss ti drzim palce a po sto letech budu koukat jen kvuli tobe 🙂

Reply

Leave a Comment