Home Obsáhlé ohlédnutí za soustředěním na Čapím hnízdě a Plesem v Opeře // ČESKÁ MISS // photostory

Obsáhlé ohlédnutí za soustředěním na Čapím hnízdě a Plesem v Opeře // ČESKÁ MISS // photostory

written by Natálie Kotková 28.3.2016A je to tu! Jde se do finále – a to doslova! Dnešním dnem nám totiž začítá poslední soustředění před sobotním přímým přenosem na Primě, kdy všichni budeme vědět nové královny (nejen) krásy. Páni. Koncem tohoto týdne vám do článku sepíši svoje pocity, takže ve čtvrtek/pátek očekávejte “missí” post. Tento týden se budu snažit natáčet a uvidím, jak to zvládnu zeditovat – bude to totiž opět busy týden. Kdo mě zná, tak ví – že se na to těším! No, ale k tomu dnešnímu článku! Poslední dobou je hodně diskutované Čapí hnízdo a všichni víme proč. Já jsem tam ale zažila super soustředění a už jsem vám sdílela i vlog (ten je kdyžtak TADY). Mám ale ještě spoustu fotek, tak jsem si řekla, že udělám fotko-článek, jakožto ohlédnutí za soustředěním při začátku toho nového. Takže, tady to je – nálož zážitků, jídla (hoodně jídla), workshopů, zvířátek a Plesu v Opeře! 
Jdeme na to, ale postupně od samotného příjezdu.
Co se týká ubytování, tak to nepotřebuje slova – nebo – je tu snad někdo, komu se tento styl nelíbí? 
PS: Chtěla jsem vám průběžně fotit outfity, ale sešlo z toho z neustálého pobíhání tam a zpátky. Věci, které na mě uvidíte ještě určitě nafotím, takže nebojte :). Co ale bylo vždy jistým doplňkem? ČÍSLO TŘI PŘIPNUTÉ NA TRIKU! 
A teď přijde nálož jídla. Varování – pokud máte hlad, tak scroll down as fast as possible! A nebo si vezměte k sobě něco na zob. Já sama jsem u upravování fotek musela jíst! Na Čapím hnízdě vaří famózně! Dokonce se snažili mi jídla upravovat kvůli mé intoleranci. Ke konci soustředění už jsem ale zkoušela přidávat určité potraviny, jinak bych s energií nevyšla – a to jsem dělat asi neměla. Byly to ale delikatesy! Nafotila jsem vám vždy i menu a nějaká jídla i vynechala ať to není celé jen o jídle (a neříkáte mi, jaký jsem žrout – to vím moc dobře 😀 ).
Nazkoušely jsme šaty na Ples v Opeře, měly nějakou tu přednášku a šlo se zase… jíst! 
Samozřejmě jsme jen nejedly a důkaz jsou následující fotky – jely jsme do Aqualand Moravia! Dokonce jste mi někdo psali, že jste nás tam viděli! Konečně jsem byla zase ve vodě a nejvíc jsem ožila, když nám řekli, že jdeme na tobogány! YES! Kamera, nekamera, make-up, nemake-up – jde se “řádit”. To je vidět ve vlogu. Tady je hlavně “po-řádící” relax na vodním baru a welness.
Po návratu jsme ještě měli lekci vystupování před kamerou, kdy mi konečně někdo dál par rad – co a jak. Jako, jednou to nestačí, ale aspoň tak. Celá ta léta jsem všude chodila “na vlastní pěst” a feedback jsem nedostávala. Věřím, že když na takových dalším pár sezení/stání/mluvení půjdu, tak bude pokrok znát. Hodí se to i v profesním životě!
A zase to jídlo. Toto je mé oblíbené – dělám si ho i doma. Různé zapékané cukety – určitě to zkuste! 
Rovnou dodám pochoutky z dalšího dne. Tohle bych třeba byla ráda, aby to viděli ti lidé, co nám k fotkám píšou, jak jsme tuctový holky, co nejí, atd. Ehm, my akorát máme aktivní život a nesedíme na zadku, takže si můžeme dopřát. Neříkám, že jím denně k obědu i k večeři tři chody, to ne – ale – krev a mlíko ze mě nikdy nebude. Tečka. Smajlík. Jdeme dál. 😀
Další z workshopů, které jsme měly bylo brafitting od Astratexu aneb jak si správně vybrat podprsenku, jaké máme velikosti a rovnou nám profesionálka (paní na fotce) vybírala prádlo na focení. Výsledné fotky jsou na facebooku Astratexu a České Miss a volí se tam Miss Bikiny.
Od podprsenek k vlasům a rad od našich kadeřníků z Franck Provost. Tam teď díky České Miss chodím a budu i nadále. Vlasně nám odpovídali na dotazy, které jsme my samy měly. Jinak, jak mě v rámci Miss zesvětlili, tak jsem si myslela, že se mi značně zničí a zatím nic, teda – ne melírováním. Jsem tam spokojená, jak s profi službama, tak i přátelským přístupem!  
Na dalším workshopu nás čekalo vše kolem beauty a Avonu. Ukázány nám byly i fotky v rámci hlasování pro Česká Miss Tvář. To hlasování je na Facebooku AVONu. Z toho focení je i vlog, tak jen připomínám, kdo neviděl. Jo a vybrali nám i rtěnku, kterou budeme mít na finále – hádejte, jakou budu míti já?

Na co jsem se moc těšila byl bowling! Byl to takový důležitější večer, protože byl s partnery soutěže. Mně zrovna nebylo nejlépe, ale snažila jsem se, aby to nebylo nějak znát a užila jsem si to! Před bowlingem byla – pozoor překvapení – večeře! Po bowlingu jsem ještě fotila do půlnoci fotky pro Gravelli. 
Jo a nejspíše jsem nezmínila, že jsme se seznámily s Blankou Matragi, že?! Tak to zmiňuji teď a kdo neví, tak zbystřete – na finále budeme mít totiž večerní šaty právě od této dámy!
Další den nás čekal mnohými obávaný rozhovor ve Frekvenci1! Jeden z titulů totiž volí posluchači a vy už si výsledné rozhovory s Liborem Boučkem můžete poslechnout TADY
Musím ale říct, že je to hodně editované. Většinou tam mám začátek věty, postrádá to někdy i tu pointu, co jsem chtěla říct, ale co – mám ponaučení pro příště. A hlavně tam není vtipná vložka, kterou mě překvapil Leoš Mareš! Ten totiž během rozhovoru přišel za námi do místnosti s tím, že natáčel na Periscope! Bylo to docela vtipné, já v tu chvíli nevěděla, jestli fotí/natáčí. Všechny jeho Periscope videa s Českou Miss jsou u něj na profilu, ale zrovna toto ne, tak je to asi dobře :D. Já se těším, co na finále tihle dva předvedou! 
Betonové doplňky? Proč ne?! Určitě jste si všimli, že se snažím podporovat české návrháře a tvorbu. Nejsem v tom odborník, ale zajímá mě to a obdivuji lidi s takovými talenty, kteří si v tomto oboru jdou za svým. Není to jednoduché. Tyto šperky jsou od Gravelli, což jsou kluci, kteří vyrábí vše z betonu a vyhráli už několik cen týkající se designu. A jak paní Krplová řekla v Top Star Magazinu – můžeme prozradit, že na finále budeme mít šaty s betonem. Jsem zvědavá! My si zatím vytvořily každá betonové triko a už ho máme doma.
Že by následovalo další jídlo? No anoo! Tataráček!
Teď ale přijde roztomilá část! Vzali nás totiž na procházku po areálu a – byly jsme u lemurů! Když jsem opice nepotkala v Thajsku, tak aspoň tady! Jsou tak “fluffy”!
Tady má takový výraz – “Hey, kdo mi snědl jídlo? Ty zase, Kotková, že jo!”
Potom jsem se vrátila do dětství, kdy jsem nepopsatelně moc zbožňovala koně! Můžu říct, že se mi to docela vrátilo a dokonce jsem si s nima “popovídala” :D. Tyhle koně byli takoví vznešení! 
(koukněte na ty plné kapsy s foťáky! :D)
Následující fotky jsou z lekce sebeobrany. K tomu chci říct – zajděte si určitě alespoň na tři lekce sebeobrany ve vašem městě. Není to o tom, abyste uměly dát facku. Jde o to, jak se na ulici chovat, jak reagovat a případně odpovídat. Na násilí dojít snad ani nikdy nedojte. A když jo, je tady pepřák a jeho milion druhů, ale s tím ale opatrně…
Byli to sympaťáci a to byl i náš trenér na společnské tance. Mimo ty všechny workshopy jsme za těch pár dní ještě trénovaly chůzi na podpatcích a nějaký ten tanec na Ples v Opeře!

Poté už jsme řekly své “pápá” hnízdečku a jelo se do Prahy na přípravy na Ples v Opeře! 
Ples v Opeře se nesl v duchu Britského království a podle toho nám i ušila dvojice návrhářek Jaroslava a Dominika Sedláčkovy. Jak se vám líbí?
Mně se nejvíc líbil pohled na “nás”, jako celek. Mělo to kouzlo a hezké bylo, že k nám Iva Kubelková s paní ředitelkou i ladily!
Co jsem dělala v průběhu plesu? Já samozřejmě tančila! Jsem dokonce na této fotce, jak se v šatech snažím udělat krok, kruček nebo mini posun nohou. Líbí se mi, že na plesech lidi stále tancují. I na maturitních apod. K tomu večeru to patří a i když to člověk moc neumí, tak jde o tu atmosféru a vzpomínky. Hlavně při těchto tancích se dobře i povídá.
Dále nás samozřejmě čekala hostina, na kterou jsme měly i lekci etikety. Nějak jsem doufala ve fish and chips, ale bylo mi jasné, že to v Opeře nepřipadá v úvahu a měly jsme samé speciality. Jak člověk ale různě odchází od stolu, tak pár chodů propásne. Naštěstí jich je opravdu hodně!
Potkaly a popovídaly jsme si i s Nikol Švantnerovou. 
Užily si společný tanec na parketě před odchodem. 
A nenechaly si ujít i možnost dalších selfieček :D. 
Večer měl jinak samozřejmě velice vybranou atmosféru a Marek Eben je zkrátka moderátor, který mě nepřestane bavit. Jsem ráda, že jsem měla možnost na poslední Ples v Opeře, konaný v Opeře. Celkově bude toto soustředění v mých vzpomínkách hodně hluboko zakořeněné. Teď když zpětne píši článek vidím, jakou jsme ušly cestu a co jsme vše zažily! Už se na holky a tento týden moc těším!

7 comments

Lea Chloé Petrušová 28.3.2016 at 6:32

Zase úžasný článok Naty😍😱💟📷Mam ťa veľmi rada ako blogerku a youtuberku 😇👑👑💟Si najlepšia👑👑😇

Reply
Edit from the otherside 28.3.2016 at 7:32

Držím moc pěsti! Doufám, že finále bude někde online, ať můžu sledovat i z Anglie 🙂

Reply
Dominika Makarova 28.3.2016 at 11:00

krásna si na všetkých fotkách 🙂

Dominika Makarová fashion blog

Reply
Lenka Koubová 28.3.2016 at 12:43

Moc ti to slušelo v na plese v opeře. V sobotu ti budu moc moc držet palce :-*
eL

Reply
FitBlanka 28.3.2016 at 16:20

To jídlo – MŇAM!!! 😀 …a tu fotku s Blankou Matragi závidím (v dobrém samozřejmě) 😉
FitBlanka.blogspot.cz

Reply
Skills Of Art 29.3.2016 at 17:25

Ty jestli nevyhraješ, tak je porota slepá..! Jsi nádherná, přeji hodně štěstí a těším se na přímý přenos! 🙂

Skills of Art

Reply
Péťa 30.3.2016 at 16:45

Na plese ti to strašně moc slušelo – ale musím říct, že je to fakt nezvyk, vidět tě jinak, než s rozpuštěnými vlasy. Dokonce jsem tě na fotkách, kde jste všechny, musela chvíli hledat 😀

Reply

Leave a Comment