Home BIG PHOTO DIARY – týden na Frekvenci 1 // Fashion TV night & outfits // Seč // Avon Pochod

BIG PHOTO DIARY – týden na Frekvenci 1 // Fashion TV night & outfits // Seč // Avon Pochod

written by Natálie Kotková 20.6.2016
Minule tu byl z tohoto týdne sice vlog, ale já bych řekla, že dávka fotek nikdy neuškodí, což? Navíc vám přidám několik slov/informací, které jsem ve vlogu nezmínila nebo třeba perfektně nevystihla. Takže zde jest výběr z milionu snímků pořízených ten týden, kdy jsem každý den začínala na Frekvenci 1.
Pro vás, co stále netušíte, co to ta Natty dělala na Frekvenci 1 to ještě raději připomenu. V České Miss jsem vyhrála vedlejší titul Miss posluchačů rádia Frekvence 1 díky veřejnému hlasování, takže i díky vám! No a od finále se hledal vhodný termín a vyšlo to “až” teď, za což jsem byla ráda. Původně to mělo být přesně týden před státnicema z ekonomie, kdy bych ještě v den zkoušek šla do rádia, takže si umíte představit, jak velká žíla mi z toho “nadšení” na čele vykoukla 😀 (učení bylo totiž docela na knop). V Miss a rádiu se ale snažili a našel se ještě tento termín, tak jsem na vděčností skákala do nebes. Mohla jsem si to tak víc užít, víc si z toho vzít a vše vnímat naplno všemi smysly a nemyslet na to, že se nestíhám učit.
Pondělí
Každý den v rádiu byl naprosto jedinečný a užila jsem si to “to the fullest”. Napsali mi harmonogram, co mě čeká, ale nakonec se vše přizpůsobovalo běhu rádia. Alespoň jsem viděla, jak při vysílání záleží na každé minutě a detailu. První den jsem tedy začínala zprávami. Nejdříve mě teda provedli po rádiu (je to jedno patro, spolu s Evropou 2) a řekli mi základní informace, jak psát zprávy do rádia, jak je vybírat, kde je shánět a jakou mají mít strukturu. To jsme pak následně tedy i namluvili a hned mi řekla feedback. To byla taková ta hlavní hodnota celého kurzu – feedback! Není nic lepšího, než když vás profík poslechne a řekne rady šité přímo na vás.
Úterý
Druhý den v rádiu měl být o moderování a vše kolem něj. Řekli mi tedy, jak je rozdělená hodinka vysílání, přestávky, reklamy, vstupy, soutěže apod. Potom jsem dostala za úkol si napsat svůj úvodní vstup a pak ty jednotlivé kratší. Co si budeme povídat, jsem prostě ukecálka Natálka, takže mě zkrotit do 30ti sekund dá zabrat pořádně. Nakonec jsem to měla ale za domácí úkol, protože se rozhodlo, že půjdu do vysílání k Rudovi z Ostravy. Na něj jsem se těšila!
S Rudou se totiž “známe” už vlastně od roku 2011, kdy moderoval Miss Junior, kde mi štěstí přálo. A od té doby jsme, díky lidstvem milovanému facebooku a teď i snapchatu, tak nějak v kontaktu. Nebo takhle, víme o sobě. Já ale netušila, že i Ruda o mě takhle něco ví, tak jsem si myslela, že si mě nepamatuje. Byla jsem vedle a hned jsme se o tom všem začali bavit, snapovat a tak nějak “blbnout”. Ruda je takový živel, že se s ním povídá úplně samo a vlastně se pořád culíte, aniž byste si to uvědomovali. Hlavně, miluje ACDC, což je znak kvalitního člověka, no ne že ne! 😀 My si po vysílání ještě vzali ukulele a Ruda mi složil během sekundy písničku a pak mě ještě učil něco zabrnkat. To je ostatně ve vlogu. Ukázku z vysílání si můžete poslechnout tady.
Středa
Ve středu jsem o něco dřív ráno šla zase do rádia a měli jsme zkoušet nahrávat to moje mluvení, ale nakonec jsme se zapovídali o běhu rádia a potom – klasiky – o cestování! Ta moje lady tutor, co mě měla na povel tyto dny byla totiž na Islandu a tak o tom básnila a já pak zase o Asturias a Kalifornii. Takže je vám asi jasné, že nebýt konzultace ve škole, tak bysme tam byly asi do dneška :D. No, konzultace byla zajímavá, protože nestačilo, že se mi nedávno zasekl Iphone a já tak byla pár dní bez něj (při tom nejvíc Missíma aktivita nabitém týdnu, kdy jsem odcházela z domova ráno a vracela se v noci a ještě musela dělat dost věcí do školy)… tak teď se narozdíl rozhodl trucovat Macbook. Prostě se nepřihlásil a byla vidět jen černá obrazovka. Tak byl v servisu několik dní a já tak logicky “nic” nemohla, hlavně teda psát tu bakalářku. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si pořídila Ipad :D. Už jsem to měla dlouho v plánu a ty výdaje jsem nějak čekala, ale vyčkávala jsem ten pravý okamžik, kdy to přijde. Mám tak doma novou “hračku” a nemůžu si tu koupi vynachválit.
Každopádně pak jsem odpoledne jela vlakem do Pardubic, protože jsme tam měli “Missí” partnerskou akci. Celý den jsem tak měla s sebou kumpána kufříka a klasickou Missí síťovku. Byly to první dny, co jsem vlastně po státnicích byla venku. Jinak jsem byla zavřená na bytě a vyšla ven jen pro něco na zub. Nějak mi tedy nedošlo, že se počasí vyletnilo a já teda byla ráda, že jsem si skočila do obchodů, pro nějakou tu výbavičku a mimo prasátko na Ipad jsem rozbila i to na oblečení (konečně :D). Tyhle šortky mám ze Zary, boty z Footshopu a tílko z Calliope. Jo a kdyby vás to zajímalo, tak od finále Miss chodím dokonce na nehty na shellac. Je to naprostá pohoda, vydrží mi i tři týdny a nemusím se o to nijak starat. Kor v takových hektičtějších dnech. Takové to klasické zatrhnutí nehtu, obtisknutí neuschlého laku nebo jeho odloupnutí po půlce dne mi opravdu nechybí 😀 Chodím do studia JS na Vinohradech.
Jak jsem dorazila do Pradubic, tak to bylo vše zase na rychlovku. Na nádraží jsem počkala na odvoz do hotelu Jezerka. Při čekání mě dokonce čtenářky/sledující zastavili o fotku, tak to mi vylepšilo den ještě o tisíc procent! V hotelu to byla vlastně firemní výroční akce, kam jsme byly pozvané, jako hosti a jakožto České Miss. Celý den tam bylo nespočet workshopů a sportovních aktivit. Holky (Ája s Kristýnkou) tam byly celý den a stihly to a já dorazila akorát na tu večeři a předávání cen. Byla to rychlo příprava, protože jsem si prostě chtěla udělat ještě krátkou procházku v parku, který byl u hotelu. To okolí bylo nádherné, tak mi to prostě nedalo. Celkově jsem si večer ale i tak užila. Byl tam Nasty z E2, se kterým bylo celý večer vtipný popovídání a hlavně s holkama se vždycky ráda vidíme. A když je u toho jídlo a fotobudka, nemám stížností ! 😀 Taky jsme měly co probírat, čekala nás totiž cesta na jachty do Chorvatska.

 

Na sebe jsem si vzala šaty, které jsem v rychlosti našla – naštěstí, už jsem jiné nenošené neměla. Tyhle jsem si původně chtěla vzít na afterparty po finále Miss, ale samozřejmě zvítězily ty nádherné dlouhé od Ponera. Tyhle tedy čekaly a myslím, že je brzy zase někam vytáhnu. Mám je z ASOSu.
 Takové ty fotky od kámošů, co najdeš druhý den ve foťáku a … musíš je prostě ve článku použít! Alespoň jednu, díky Nasty 😀
Během večera jsme s královnama podepisovaly naše kartičky a fotily se s kýmkoliv, kdo si to přál. Všichni byli strašně milí a kartiček jsme rozdaly docela požehnaně! To abych si začala trénovat krátký podpis!

Hlavním hostem večera byl ale cyklista Jiří Ježek, který je hrdina hrdinů. Je to šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa. Tak silnou osobnost mi bylo hroznou ctí poznat, měli bysme si z něj vzít všichni příklad :).
… fotobudce jsem se docela úspěšně vyhýbala, ale před spaním jsme focení stejně neodolali – vždy jsou to nej památeční fotky a mám je snad z každé nebo alespoň z většiny akcí :D!
Čtvrtek
Ve čtvrtek se toho sešlo zase o něco více a byla to paráda! Ráno jsem rovnou z Pardubic jela na Frekvenci 1. V autě jsem psala ten svůj domácí úkol a v rádiu jsme ho pak prošli a natočili. Šlo o to napsat nějaké počasí a zprávy o dopravě, abych si to nějak zkusila před živým vysíláním v pátek ráno. Potom jsem šla ještě na rozhovor s Markétou a Mikešem, z čehož byl nakonec videorozhovor. No, vzhledem k tomu, že jsem šla po rádiu do Francka na vlasy, jsem měla vlasy tak, jak jsem se probudila, takže mám sice “i woke up like this” look, ale rozhovor byl příjemný. Můžete to posoudit sami – tady je video. Potom jsem tedy šla do kadeřnictví – Franck Provost, kam chodíme díky České Miss.

 

Do kadeřnictví jsem šla proto, že už jsem tak nějak měla dost toho častého chození na melíry. Jak to bylo hodně zesvětlené díky finále, tak byl sebemenší odrost vidět a já si nechtěla vlasy takhle ničit. Postupně bych chtěla něco ve stylu balayage. Moji kadeřníci měli ale plno práce, tak jsme vymyslela za hodinu reálně stihnutelnou variantu. Míša mi ty tmavé odrosty, které jsem nechávala dorůst, ještě na několika místech prodloužil a tím to vše ztlumil. Zbytek nechal světlý. Byla to buď tahle varianta nebo celý přeliv do té tmavší a počkat až se to vyšisuje, ale to jsem tentokrát ještě nechtěla riskovat. Raději postupně. Z výsledku jsem byla nadšenější než jsem čekala, že budu! Asi to na fotkách zase tak vidět není, ale je to přirozenější, oživenější a celkově prostě hezčí :D. Pak jsem s Budhou na přívěšku z Bangkoku zamířila do Budha Hotelu za Gabikou (naší CEO Fashion TV). Tento večer jsem totiž měla hned dvě natáčení! Jupí!
 První byla oslava Andrey Verešové a druhé byla taková gala party na počest 20tiletého výročí společnosti Carollinum. Gabika mi dovezla z Bratislavy šaty od slovenské návrhářky Pištějové, protože to bylo opět trochu narychlo všechno a věděla, že jsem neměla čas běhat a shánět věci dle dress code. Oboje mi padly a líbily se mi. Co na ně říkáte vy? Také mi Gabika řekla jednu úžasnou novinu, ale o tom asi až déle, až to bude stoprocentně jisté! 🙂
Oslava Andrey byla v rámci akce Soda Stream, takže tam bylo několik známých osobností a dokonce jsem mimo toho, že já zpovídala je, si mě nějaké to médium také našlo na rozhovor. Takže to bylo milé :).
Gabika a tím pádem celé Fashion TV Czech and Slovak má blízky vztah k Andree Verešové, protože vlastně byla u začátku její kariéry v Miss a celou tu dobu se znají a chybět by tedy FTV na této akci rozhodně neměla. Reportáž už na Fashion Tv, myslím, běží.
Hned jsem se poté převlékla a běželi jsme nasednou do taxi směr na další akci. Tam byl dress code golden twenties, takže si představte vlastně Velkého Gatsbyho (viděli jste ten film?:) ) Šaty jsem měla opět od Pištějové. Tyto byly krapet (ok, hodně) vyzývavější. Dělala jsem tučňáčí kroky, abych předešla případnému [fópá] faux pas. Ale pěkné byly, o tom opět žádná diskuze netřeba. Hrozně se mi líbilo, že všichni hosté opravdu dress code dodrželi a ta atmosféra 20. let byla opravdu ve vzduchu! Nejen outfity, ale i hudba, dekorace, tance – vše se neslo v jednom duchu a tak jsem si připadala, že jsem prošla nějakou časovou bublinou. Takové akce mě moc baví! Hlavně jsem měla opět svého oblíbeného kamerama, s ním je to vždy jedna báseň!
Nechyběly ani stylová auta. V tomto přišel Jiří Korn, který byl hlavním hostem, protože večerem provázel a vystupoval se svým 4tetem. Já bych to popsala spíš jako takové vyražení si s nejlepší šéfovou. Jsem ráda, když se takhle sejdeme v Praze a také je příjemné to, když je společně na akci.
… možná tady na té fotce jsou poznat ty tmavší vlasy?:)
 šaty Jana Pištějová // boty ALDO
Z té časové bubliny, o které jsem psala, jsem se na chvíli dostala, když mě zavedli k tomuto modrého “stroji”. Je to nejnovější Rolls Royce a vyjde nějak na 10 milionů, takže kdybyste měl někdo navíc, tak víte kde utrácet. To by mě vlastně i zajímalo, jak máte rádi takhle drahá auta? Rozumíte jim třeba? 🙂

 

Co byl ale ráj pro mě? Tato místnost plná balonku! Ok, dětinské, ale na focení, natáčení a prostě pro efekt byla perfektní! Na konci akce jich docela dost chybělo, takže jsem určitě nebyla jediná, kdo si je zalíbil ( a měl čertovské plány s héliem 😀 ).
Na této akci byl samozřejmě opět výborný raut, ale hlavně mi vzal dech ohňostroj nad Vltavou při hudbě Bedřicha Smetany (samozřejmě Vltava) – mělo to kouzlo a já pozorovala s otevřenýma očima, pusou, stejně jako ostatní. Jo a ta zpěvačka, co měla během akce představení byla z LA, tak jsme si popovídaly! Hlavně měla stejné šaty, co mám doma (tak většinou začínají konverzace, že?:D).
Pátek
To byl den “D”! Šla jsem do rádia živě do ranní show s Liborem Boučkem. Byla jsem tam od 7 do 9 a říkala počasí a dopravu. Samozřejmě se počítalo s tím, že Libor během vysílání sem tam něco poví i na mě. Ráno jsem “překvapivě” trochu (ok, trochu víc) nestíhala, protože jsem z FTV akce dorazila domů docela pozdě, tak mi probuzení trochu trvalo. Dorazila jsem ale včas a začala si chystat to počasí a dopravu. To znamená kouknout kde jak je, jak má být, jaké jsou rozdíly, kde jsou největší bouračky, uzávěrky atd. sepsat to a přečíst. Vždy jsem mezitím měla nějakých 20 minut na to, abych napsala nový vstup. Docela jsem se bála, že to nestihnu a řeknu hlouposti, ale vždy to vyšlo akorát a za zády jsem měla “dopraváka”, který hlásí vždycky, tak kontroloval, jestli stíhám a jsem v pohodě :D. No, na začátku jsem se snad vždy přežblebtla, ale pak to šlo. To byl vždy ten nástup. Libor naštěstí řekl, že to hlásím já, v rádiu nezkušená, takže se alespoň lidi třeba nedivili. Feedback byl kladný, prý se nemusím stydět, tak se nestydím a jsem spokojená – víte co, I did my best :D.
V rámci vysílání samozřejmě Libor volal Hrad, tak využili toho, že jsem ve studiu i já a zapojili do toho mou maličkost. Bylo to fakt vtipný. Radši jsem do toho moc nezasahovala a jen je slyšet, jak se za mikrofonem směju. Natálie Kotková a pan prezident – to si můžete poslechnout zde.
Pak už následovalo jen doplňkové focení, rozhovor pro Frekvenci 1, o mých pocitech z týdenního a takové shrnutí všeho. Jsem hrozně ráda, že jsem si to mohla zkusit a že se mi tak věnovali. Poznala jsem plno lidí a myslím, že jsem si i něco odnesla a stálo to prostě za to! Ten videorozhovor je tady na YouTube. (PS: Miluju tyhle náhledy na video! Co to mám zase za výraz :D)

A ten den jsem ještě běžela shánět nějaké věci do Chorvatska, vybírat plavky od Astratexu, kde jsem měla od České Miss ještě poukázky, tak jsme je měly využít, abysme měly s sebou právě tuhle značku. No a večer jsem šla za kamarádama na Štvanici na party v takovém surf/skate stylu. S kamarádkou (Jančou, určitě ji z fotek a článku hlavně z Asturias znáte) jedeme už tento pátek zase do Francie na Surfchamp – takže jsme tak trochu plánovaly cestu!
Sobota
Vsobotu jsme večer odjížděly směr Chorvatsko – jachty! Předtím jsme ale stihly ještě jednu vele důležitou akci – AVON POCHOD! Kdo z vás byl? Mě ta akce příjemně potěšila, zahřála u srdce a trochu mě opět probudila, co se týká vážení si vlastního života!
Vše se tedy neslo v růžovém stylu, což je barva kampaně. Já jsem našla úplně ideální kousky a byla jsem jedna velká růžovka. Třeba tu bundičku už jsem měla doma nějakou dobu (je z Pull and Bear) a hodinky také, ty jsou z Woodies. Celá kampaň je o bojování, takže nás nalíčili a učesali, jako válečnice, stejně jako Bellisky – to jsou ženy, které s nemocí bojují! A tak se šlo na pochod.
Pochod měl 4km a my ho společně s dalšími ambasodary odstartovali přestřihnutím Avon pásky. Jsem ráda, že jsem tam mohla být a alespoň takhle pomoci. Příští rok se zúčastním určitě znovu! Však se koukněte, bylo tam 27000 a vybrala se neskutečná částka! Jak jsem vyšla nahoru na stage, tak jsem nevěřila svým očím! Nedohlédla jsem na konec celé skupiny lidí! To jen člověk vyjde nahoru a vše, na co se zmůže, je “wow”!
A potom se šlo vypouštět balonky! To byl teprve opravdu silný okamžik! Balonky byly symbol toho boje, naději ve zdraví a vlastně ve vše dobré. Na podiu byla kapela Kryštof, která celé vypouštění balonku odstartovala a hrála dojemnou písničku… ten moment se mi vryl do paměti opravdu hluboko (a potlačovala jsem slzy, jak jsem jen mohla)! A ještě úžasnější je, že pochod u nás v ČR je největší na světě! Zatleskejme si všichni, to je krásné prvenství!
V ten moment, co se balonky vypustili se začali všichni objímat a byla to taková chvilka každého člověka na akci… Poté se ale pokračovalo v zábavě a začaly koncerty a panovala tam až festivalová atmosféra!
My se hned rozloučily a odjely jsme se balit do Chorvatska, já měla akorát tak haldy vyházené ze skříně a tak jsem opravdu letěla, abych to stihla. Tento týden jsem si udělala radost docela dost, včetně nového kufru, to ale uvidíte v postu o Chorvatsku! Toť vše o tomto Rádio-Misso-FashionTv týdnu 🙂

 

5 comments

Lenka Koubová 20.6.2016 at 13:41

Byl to určitě nádherný týden 🙂 Moc ti to na všech fotkách sluší o.O hlavně se mi líbí tvé zlaté šaty 🙂

eLblog

Reply
Anonymní 20.6.2016 at 15:23

tak to byl teda týden. Jak si to mohla vše stihnout. Jinak ti to moc sluší na všech fotkách,ale v těch zlatých šatech jsi úplně top.Napíšeš nám co jsi vše vyhrála v české miss?

Reply
►Nadush 20.6.2016 at 17:44

Skvelé fotky a si neskutočne krásna 🙂
NEW POST : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Dominika Makarova 20.6.2016 at 20:53

krásna! superko si! Tie zlaté šaty sú úplná bomba! 🙂

Dominika Makarová fashion blog

Reply
Péťa 20.6.2016 at 22:43

Super fotky 🙂 Ty zlaté šaty jsou opravdu hezké, ale bála bych se v nich pohnout 😀 sedala jsi si v nich? 🙂 moje kamarádka je taková "módní kritička" a vždy když potkáme někoho v hodně krátkých šatech nebo sukni, tak nadává, jak si v tom ta slečna sedá. Usoudili jsme proto, že některé věci na sedání prostě nejsou (jako některé boty nejsou na chození).
A moc se těším na info o tom, co všechno jste viděli a zažili na jachtě 🙂 jaké plavky sis nakonec vybrala?

Reply

Leave a Comment