Home Nejbližší plány na léto // + outfit při natáčení pro Óčko

Nejbližší plány na léto // + outfit při natáčení pro Óčko

written by Natálie Kotková 23.6.2016

Léto, léto, léto! Pro někoho z vás už začalo a někomu se to teď bude “teprve” pořádně rozjíždět! Pro mě už tedy začalo a to teda tím naším missím výletem na jachtu do Chorvatska. Každopádně to ale není vše, co mě v létě čeká. To je vám jistě jasné, však mě trochu už znáte! Hlavně mi hodně píšete kde bychom se mohli případně sejít, potkat. Proto píšu tento článek. 1. o těch nejbližších plánek a 2. tu taky chybí outfity, tak jsem to rovnou spojila s fotkami ze včera z natáčení pro Óčko! Jsou na longboardu, protože rozhovor byl směřovaný ke sportům apod., ale snad to nevadí, outfit tam vidět je! Některé ty fotky berte s nadsázkou, fotil to totiž kamarád, který pracuje pro Óčko, tak jsme trochu i blbli (mimochodem od něj mám i ten longboard) :).

 

 OUTFIT: bunda: ZARA // šortky: MANGO // boty: FOOTSHOP // Tílko: H&M a pod ním New Look //
Longboard: Apeman Boards

Takže k létu. Už vlastně zítra odjíždím s kamarádkou na Surfchamp do Francie! Je to mistrovství v surfingu Čech a Slovenska a měla by to být strašně super akce s těma nejpohodovějšíma lidma. Pokud tam někdo jedete, tak mi určitě dejte věděti a můžeme se samozřejmě potkat tam! Jestli ne, tak tam budu samozřejmě natáčet, takže vám tu atmošku přinesu alespoň takhle a potkáme se jinde. Já se tam tedy budu opět pokoušet se surfovat naučit, takže tam mám mít tři lekce a pak na vlastní pěst, tak doufám, že tentokrát už to bude intenzivnější. Zatím to bylo vždy tak nějak na pohodu nebo nebyly vlny :D. No, co vám budu povídat, bude to paráda. Jedeme v dodávce, bydlíme v chatičkách a bude to zkrátka relax, na který se těším – ale samozřejmě aktivní relax :). Po Surfchampu se můžeme hned vidět na další akci, kde hodně z vás bude určitě!

 

Hned jak se vrátím, tak si na chvilku odfrknu a jedeme s bráchou a jeho kamarádem na Rock for People! Ostatně, pomalu stejná “crew”, jako minulý rok, akorát Julie není v Čechách, tak mi tam bude chybět! Budu tam opět fotit i vás, ty nejlépe oblečené – takže to se už prostě musíme potkat! 🙂

 

Po RFP možná, možná, možná pojedu do Karlových Varů, asi na jeden den – to se ještě uvidí. Pokud tam budu, tak dám určitě někam na Instagram či Snapchat věděti! Postovat budu ze všech akcí, takže v kontaktu budeme. To by bylo teda k těm nejbližším akcím a plánům vše. Třeba nám to vyjde a uvidíme se a pokud ne, tak určitě někdy příště. Hlavně si toho sluníčka užívejte! Co plánujete na léto nebo na nejbližší dobu vy?

 

 

 

 

PS: Jo a na tom Óčku to má být v sobotu!

 

6 comments

Sandra Slusna 23.6.2016 at 8:04

To zni bajecne, ja se asi chystam po dlouhe dobe do Milana a na Cote dAzur, tak si to vsechno urcite uzij, protoze to strasne rychle leti! Ten outfit ti moc moc slusi! Nejlepsi je ten bomber, chci si taky nejakej poridit, ale nenasla jsem jeste ten pravej!
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com/
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
►Nadush 23.6.2016 at 13:29

Skvelé tričko a takisto aj plány! Nech ti všetko vyjde 🙂
My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
The world of makeup 23.6.2016 at 23:40

Jsi neskutečné sluníčko!!

Reply
Bobiknannie 25.6.2016 at 6:52

Máš super plány, tak ti prajem, aby všetko vyšlo tak, ako má. Hlavne si to uži!

http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

Reply
Ad Gundová 26.6.2016 at 9:06

Uži si surf poriadne 🙂 A dobré vlny prajem 🙂
Aďulik Sun

Reply
Mart1ina 27.6.2016 at 5:30

Natálko, koukám, že máš mnoho plánů, tak ať ti vše vyjde 🙂

Reply

Leave a Comment