Home PHOTO DIARY Z JACHTY 2/2 – co vše jsme navštívili a zažili v Chorvatsku + OUTFITY

PHOTO DIARY Z JACHTY 2/2 – co vše jsme navštívili a zažili v Chorvatsku + OUTFITY

written by Natálie Kotková 28.6.2016
Tímto článkem navazuji na předchozí další zásobou fotek z naší plavby v Chorvatsku. Začínáme u Ravni Žakan, po tom nádherném západu Slunce s výhledem na Kornati. Ráno jsme šly na molo fotit plavky a další produktové fotky pro partnery. Ty vám dám do dalšího článku. Já si ale také nafotila pár fotek, protože to azuro si o to zkrátka žádalo! Hlavně jsem vám chtěla ukázat tuhle košili, kterou mám z Astratexu. Nosila bych jí pořád, je to taková ta pohodová věc na pláž, vzdušná, příjemně se nosí a myslím, že jí v létě na mě uvidíte ještě víckrát. Taky rádi v létě nosíte volné košile / přehozy na pláž a k vodě?
Už jsem se taky začala zabarvovat – jakože vypadat opáleně. Oproti holkám jsem byla sýráček, jak jsem předtím pomalu nevyšla ven :D. Takže to šlo docela rychle.
Brýle: H&M // košile a plavky Astratex
Dál jsme dopluli na místo, kde jsme strávili snad nejdelší dobu. O tom ale dál ve článku. Jako první jsme se totiž na člunu dostali na pevninu a šli omrknout nějakou tu další přírodu. Opět majestátní! A opět z nás trnuli hrůzou, jako v minulém článku, když jsme balancovaly na zřícenině ve Skradinu! My si totiž umíme vybírat místa na focení! 😀
To je mimochodem náš kapitál!
Levitující Natty. 😀
Kraťasy: Asos // Tílko: Mango // Batoh: DOCA // Pantofle: ALDO
Samozřejmě jsme tam i natáčeli videa pro Miss a Primu. To vlastně skoro vždy a všude, když jsme vylezli z lodě, takže už to ani moc nepíšu. Myslím, že budou videa ještě na Facebooku České Miss, ale já je vám poté nasdílím na ten můj.

A to je to místo, kde se o nás kluci kameramani a fotograf báli. Za ty fotky to ale stálo. Jako, po tom, co jsem v žabkách chodila po Grand Canyonu a fotila fotky v TOMTO stylu (odkazuji vás na můj článek z Ameriky), je tohle pohodička. Kdo by tam nešel, když je ten výhled odsud zkrátka lepší než za zábradlím. Hlavně tam za námi bylo ještě skály. Samozřejmě vám tady nebudu říkat, ať riskujete pro fotky, vše s rozumem moji drazí :).

Na jachtě byl potom opět úchvatný výhled před a při západu slunce! Ve volné chvilce jsem vám tak nafotila další oblíbenou košili a plavky. Tahle košile je hodně-hodně oversized, ale mně to vyhovuje.

Košile i plavky: Astratex
Byl to jeden z posledních večerů na jachtě, takže jsem do kajuty šla jen opravdu jen v nutnosti (ehm, pro jídlo) :D.
Odtud jsme měli normálně vyplouvat dál do Zadaru, koupat se a klasická pohoda. Akorát ale moře chtělo, abychom si toho zažili co nejvíc. Tak jsme zůstali “uvěznění” celý další den až do 4 do rána na jedné kotvě. Byly totiž velké vlny, díky kterým by nešlo proplout úzkými místy, které na cestě do Zadaru prý jsou. Co jsme dělali? To bylo hodně ve vlogu – hráli karty, popíjeli Bohemku, Lenka (z pořadatelů Missky, taková naše starší sestra), nám stále výborně vyvařovala. Bylo vtipný, jak vlastně jen několik metrů vedle byla silnice a “civilizace” a my s tam hráli na trosečníky – ale doplout nijak zkrátka nešlo.
Musím říct, že na jachtě o nás bylo náramně postaráno. Co se týká té mé stravy, tak kapitán přímo pro mě nakoupil bezlepkové potraviny, sójové mléko, nikde v jídlech nebyly vajíčka nebo jsem měla speciálně navařenou sklenici. No, jako na hotelu. Tento den jsme prý byli jedni z mála, kdo ještě měl velké zásoby jídla. Spíš jsme ale měli na palubě Lenču, která se o nás krásně starala :D.
Druhý den tedy náš kapitán vstal brzy a ve 4 ráno jsme vypluli do Zadaru. Tam jsme natočili poslední reportáž pro Top Star. To nás Andy překvapila takovým kvízem o Chorvatsku. Snad to ale nebyla úplná ostuda 😀 Když někam cestuju sama, tak si zjišťuji vše, co jde. Takhle s Miss jsme většinou  jako ty princezny a vše je pro nás připraveno a naplánováno, takže místo, kde jsme apod. zjišťuji jen díky tomu, že postuju fotky na Instagram a přihlašuji se na Swarmu! 😀
V Zadaru jsme si rychle centrum města a koupili něco domů. Já klasicky do sbírky magnetku. Potom jsme si s holkama došli pro sváču na cestu, skočily do tepláků a do auta směr do té naší domoviny. Trošku rychlejší zastávka, ale stačilo to, abychom totiž dorazili rozumně domů. Chorvatsko se s náma loučilo krásným počasím a díky tomuto celému výletu jsem si stejně krásně i odpočinula.  Normálně by mě nebavilo celý den ležet na pláži, ale takhle na přídi jachty se zajímavými zastávkami to utíkalo rychle a je to určitě jeden z nezapomenutelných zážitků!

4 comments

Šárka K. 28.6.2016 at 9:40

Krásné fotky, muselo tam být skvěle. 🙂
Find joy in the ordinary

Reply
Andrea Mokrejšová 29.6.2016 at 5:21

Naty, máš úplně dokonalou postavu a ty fotky jsou úžasné. MUselo to tam být úplně parádní. 🙂
Andrea Mokrejšová

Reply
Péťa 29.6.2016 at 20:34

Vypadá to opravdu moc hezky. Říká se sice, že Chorvatsko je profláknuté, ale to jen Češi jsou zase nóbl 😀 já bych tam jela hned.
Jinak se mi moc líbí ta bílá košile i ty plavky, co máš k ní. Já si moc vybírat nemůžu, protože mám velká prsa a vybrat padnoucí podprsenku je vždy boj, ale teď mám podobnou kombinaci, jen naopak – mám černou podprsenku s proužkovanými ramínky a s kotvičkami a žluté kalhotky. Tak mě pobavilo, že to máš podobné 🙂
Jinak jsem ti chtěla napsat, že tvoje články jsou moc fajn a stále mě inspirují k tomu, abych i já sama blogovala co to dá 🙂

Reply
Ellí 13.7.2016 at 18:00

Krásné fotky a na nich krásná Natty :). Jinak v Chorvatsku je moc hezky. Před pár týdny jsem tam byla se školou a byla jsem nadšená! :).

Reply

Leave a Comment