Home #MBPFW // Baby Blue Dress Look

#MBPFW // Baby Blue Dress Look

written by Natálie Kotková 6.9.2016
Tento Mercedes-Benz Prague Fashion Week (MBPFW) jsem vystřídala o něco víc outfitů, než ty předešlé ročníky (no, ok, docela dost outfitů). Ani nevím jak, ale najednou jsem zjistila, že jich mám doma tolik, že by to stálo za to je vynést a nafotit vám je, když už na to běžně nemám čas. Spíš se mi běžně nedaří najít nějakého fotky schopného člověka tak, že máme čas oba/obě. Proto tolik looků – teď druhý z prvního dne.
Na přehlídku Chatty (čti “šaty“) jsem si vzala šaty. Bylo neskutečné teplo a tak jsem si myslela, že to tímhle kouskem vyřeším, ehm, nepovedlo se 😀 To by snad šlo jen a jen v plavkách – možná příště na outfity kašlu a půjdu v oblečení na hot yogu a bude klídek :D. Každopádně ale šaty prodyšné byly a jsou ještě k tomu z krásně měkkého materiálu, že o pohodlí nouze nebylo.
Hlavně mi holky říkaly, že jsem v tom hrozně “cute”! To tedy nebyl rozhodně můj účel, ale ve Franck Provost mi udělaly vlny tak, že jsem je měla jako andílek. Chtěla jsem přirozený vlny, které povolí, jako vždy – ale ten den? Držely jako nikdy předtím! Takže jsem vypadat cute, v baby blue šatech byl takový výsledek, který jsem nečekala. Hlavně vedle ostatních lidí na Fashion Weeku, kdy je většina v almost all black outfitech! Ale co – bylo krásně, tak to chtělo veselé barvy! Večer jsem ale šla do úplného opaku – o tom bude článek zítra.
Šaty, kabelka: LEEDA // boty: Footshop

 

2 comments

Sandra Slušná 6.9.2016 at 18:38

Miluju tyhle outfity z FW, jsou tak neskutecne inspirujici a je to prece jenom neco jinyho, nez normalni denni outfity! Moc me bavi ta kombinace, vazne se ti povedl stejne jako ten prvni, uz se nemuzu dockat na dalsi! A mimochodem ti moc slusi ten uces! ;D
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Péťa 7.9.2016 at 12:34

Tyhle šaty se mi popravdě zase tolik nelíbí, připadají mi jako něco, v čem jsi vyrazila na tenis. Ale roztomilá v nich rozhodně jsi 😀 😀 😉

Reply

Leave a Comment