Home #MBPFW | show that body black combo

#MBPFW | show that body black combo

written by Natálie Kotková 7.9.2016
Poslední outfit první den MBPFW vypadal takto! Rozhodla jsem se pro něj v poslední chvíli doma před přehlídkou. Znáte takový ten pocit, když máte naplánováno, co si vezmete a pak na to prostě nemáte náladu? Tak jsem to totiž měla já a rozhodla jsem tak pro tuhle kombinaci. A rovnou jsem v ní zůstala na afterparty :D.
 Body: ZARA // Pants: Mango // Shoes, purse: ALDO //
 Bomber: Lindex // Sunnies: Woodies
 Šla jsem takto na přehlídku Kateřiny Geislerová a ano, vidíte správně, mám na sobě podpatky! Můžete se štípnout, sednout si, cokoliv, ale je to tak 😀 Tyhle jsem si teď koupila nedávno na Elite Model Look v ALDO a musím říct, že jsou ultra pohodlné, i když třeba nevypadají. Původně jsem si myslela, že fashion week proběhám celý v bílých teniskách, ale nakonec jsem je párkrát vyměnila za tento páreček. Zachtělo se mi totiž přidat do outfitů trochu té elegance – a čím jiným než botami na podpatku?
Černá barva je elegance sama o sobě. Já ale sáhla po svém oblíbeném bodýčku s průstřihy, které jsou rafinované a takové akorát, že neukazujete zase tolik. Trocha té kůže neuškodí, kor při akcích, jako je fashion week. Je to zkrátka decentní, nápadité a vlastně i sexy. Takže jen do toho dámy! Co jsem si ale neodpustila byl bomber. Mám ho dlouho, ale perfektně mi look doladil. To tedy i ty stále nesplihávající vlny (o tom jsem psala v minulém článku). Černé brýle vám dodají ten pravý fashion week look a je to, šlo se na přehlídu a party. Potkala jsem tam totiž Julii, tak jsme se hned domluvily a bylo to náramné se znovu vidět a povídat si x hodin!
Ehm, tyhle fotky jsou prostě “celá já”. Výbuchy smíchu, trojitá brada kam se podíváš :D. Ale dávám vám je sem, třeba vám zlepší den a nebo alespoň tedy ten outfit se vám snad líbí! Mějte se krásně!

 

 

3 comments

Péťa 7.9.2016 at 12:33

Tvoje oblečení se mi líbí, je pravda, že v podpatcích tě moc často nevídáme 🙂 jinak jsi mi udělala radost tou nepovedenou fotkou, je skvělé, když si ze sebe lidé dokáží udělat legraci 🙂

Reply
Sandra Slušná 7.9.2016 at 12:56

Tak zase uspesne prekvapila, outfit je jako vzdy moc moc povedeny a podpatky ti moc slusi! Ja jsem hlavne ale fanousek toho overalu, sedi tobe i tve perfektni postave. A ta fotka jak se smejes je vazne nej! ;D
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Marketa Frank 7.9.2016 at 16:14

TOP outfit! 🙂

http://marketafrank.com/

Reply

Leave a Comment