Home Really challenging September – until now though!

Really challenging September – until now though!

written by Natálie Kotková 21.9.2016
Já nevím, jak to máte vy, ale pro mě je září opravdu zajímavý měsíc. Na jednu stranu se toho děje mnoho úžasného až bych se měla štípnout, že to není sen. Na druhou stranu je to ale nejvíc challenging měsíc, který si na mě těch výzev připravil opravdu dost a chodí jedna za druhou. A co si budeme povídat, tak trošku mě to unavuje. Je to ten moment, kdy už si říkáte “hey stop, to už by stačilo”. To se tedy týká září do začátku tohoto týdne. Ten začal parádně a už to vypadá, že jsem si to vybrala. A nebo jsem toho zlýho leprikona, který na mě to vše připravil “přeprala” tím, že jsem si ten úsměv na tváři udržela :). O co šlo?
Koncem srpna a začátkem září chodila jedna úchvatná a zajímavá akce za druhou. Stejně, jako ty klacíky pod nohy. Ale víte co? Já si vám tu nechci stěžovat, kňourat nebo se snažit vést nějaké otřelé hluboké myšlenky. Každý si něčím procházíme, že? Ať už v osobním životě, rodinném, ve škole, v práci… Takže to každý známe. Je ale důležité, jak se k tomu postavíme, jak nás to posilní a posune dál. Můžeme si sednou do kouta, utápět se v nejistotě, slzách a sebelítosti. Ale – pfff. To nám nepomůže. Jako jo, proč se nevybrečet, nevyvztekat – to dělá každý a pomůže to. Každopádně to je jen na chvíli a důležité buď s tím bojovat a pokud to už není možné, tak to nějakým způsobem přijmout, i když to může bolet. Do Fashion Weeku to byla vcelku pohoda, potom ale od pátku na Dolní Moravě nějak všechno bylo, jako bych vstala levou nohou nebo rozhorlila mého anděla strážného.
Ten den se dělo víc zvláštních věcí, ale hlavně nám umřela naše kočička, co máme doma v Liberci… Všichni, co máte zvířátka určitě víte, že to je prostě člen rodiny. No a my jsme v tu chvíli, když nám to dali vědět, byli s bráchou na výšlapu v lese, ve tmě, začínající náš pohodový relaxační víkend. Takže to nás do té pohodové mood moc nedostalo, najednou nám bylo strašně divně, všechno zabalili a šli na hotel za ostatníma, a ani jsme nemohli mamču obejmout, pro ní to byl největší šok… No a pak se to vždy na chvíli vylepšilo, bylo náramně, ale pak přišla jedna zpráva, další a… ta v Tyrolsku mě tak nějak hodila do melancholie, kdy jsem nafotila tyhle fotky u článku. Řekla jsem Davidovi Váňovi “Máš teď chvilku? Potřebuju fotit! V lese. Náladovky. Prostě něco allá into the wild. Ju?” a šlo se. A musím říct, že ty fotky to moje rozpoložení zachytily perfektně.
Tyrolsko tak pro mě bylo ideálním místem, kde jsem si mohla na horském čerstvém vzduchu urovnávat myšlenky a “move on”. Měla jsem kolem sebe pořád nějaké lidi, naplánované od nich aktivity, ale když jsem měla čas, tak jsem si lehla na pláň a pozorovala Dolomity – a to je prostě osvobozující. No, nemyslíte? :). Od té doby už toho bylo míň a míň a tímto týdnem, vlastně od neděle, je klid a nabírám čím dál více sil. A vám přeju to samé! Ty energie se vždycky vyrovnají a vždy je to hlavně ve vaší hlavě a přístupu. Znáte ten citát? “There are some things you learn best in calm and some you learn in storm.” A storm = bouřka, vždycky pomine :P. Vím, že mi často s vašimi nejistotami píšete a snažím se vás podporovat, jak jen to jde – takže ještě jednou – držím vám ve všem palce! Já se třeba koukám na to tak, že se kouknu, kolik se toho kolem mě teď děje, co jsem si vlastně přála, jestli žiju, to co jsem chtěla, chci a budu, jestli mě to naplňuje a stojí mi ten ruch za to. A fíí, je toho hodně, ale já jsem za to sakryš vděčná! Tady máte třeba vše, co jsem za poslední dobu podnikla.
 Po Elite Model Look s Fashion TV, Avon eventu jsem fotila kampaň pro Astratex, měla lekci od Jana Mühlfeita, zúčastnila se každého dne Prague Fashion Weeku (včetně parties), měla jsem oficiální setkání s Miss World Kanada, zúčastnila se běhu Teribear, jela na Dolní Moravu s Českou Miss a bráchou, odtamtud po jedné noci hned na rodinnou oslavu za Prahu, večer na premiéru snowboard dokumentu, další den hned do Jižního Tyrolska na trip plný focení s Českou Miss,  po příjezdu další den na otevírání pobočky Thajského úřadu pro cestovní ruch, den na to jsem zase jela na Moravu přednést prezentaci na PR konferenci, … To jsou tedy jen ty “oficiální” akce 😀 Chtěla jsem vám je sepsat i z toho důvodu, že se mě často ptáte, kde pořád lítám. Takže takhle různě možně – a moc vám děkuju, že to se mnou sdílíte, ať už tady nebo nejaktuálněji vždy na Instagramu 🙂
Úsměv prosím! 🙂
Všechny fotky jsou od Davida Váni.
OUTFIT v lese
Bunda: Bershka // Batoh: Fjällräven Kanken black edition // Košile: Zoot // KŠILTOVKA: H&M

4 comments

Sandra Slušná 21.9.2016 at 5:05

Skvely clanek a uzasny outfit, jako vzdy ovsem! Jsem rada, ze je pro tebe zari hezke a uspesne! Joa ty fotky jsou naprosta bomba!
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com
http://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Aves Passeri 21.9.2016 at 8:18

Krásné fotky a krásný článek 🙂 Jo, přesně jak říkáš. Někdy přijde bouřka, máme toho plné kecky, ale když tou bouří projdeme, už nás jen tak něco nerozhází 🙂 Zapustili jsme totiž hlouběji kořeny :-)A víc si věříme 🙂 A tak moc se naučíme!Kdysi dávno jsem u sebe na blogu napsala článek, který se, tuším, jmenoval – Jít do bouře? Jsem snad blázen? No, někdy nám prostě nic jiného nezbývá, než to nejen vydržet, ale také se tomu postavit tváří v tvář. A naučit se, že ten klid najdeme jen sami v sobě. Když to člověk objeví, získá ohromnou sílu :-)) V době, kdy mi bylo hodně špatně, vznikl na blogu článek o oblíbených písních, aneb když se ozve duše na útěku před válkou (https://zitjak.wordpress.com/2015/09/17/oblibene-pisne-to-je-kapitola-sama-o-sobe/). Někdy nám to, co nás zaujme, prozradí, co nás v hloubi duše trápí. A když o tom napíšeme, tak můžeme zjistit, kudy vede cesta ven :-)))) Tak všem hodně štěstí na cestách ven – a dovnitř :-))

Reply
Marie Zvonková 21.9.2016 at 12:50

Panejo, tenhle článek je tak motivující! Souhlasím s tebou, že člověk se k těm věcem musí nějak postavit. Zastavit se a zeptat se, co mi má tohle přinést, abych se mohla posunout dál. Hodně mi pomohla knížka Miluj svůj život, tak aspoň malý tip ted ode mě 😀 ♥

Reply
FitBlanka 21.9.2016 at 13:54

Super motivační článek – i já ti přeji plno sil 🙂 Na mě zabírá vždycky myšlenka, že se na svou aktuální situaci podívám jako jiný – nezávislý člověk a uvědomím si, že vlastně ty moje problémy nejsou zas až tak hrozné 😉
FitBlanka

Reply

Leave a Comment