Home The best of Asturias // poslední photostory ze Španělska

The best of Asturias // poslední photostory ze Španělska

written by Natálie Kotková 19.9.2016
Poslední dny tu u nás už není úplně tak letní počasí a tak si myslím, že je čas na pořádnou dávkou fotek z pláže – co říkáte? Přesně tedy z pláží v Asturias, kde jsem byla na Wildhouse, což ale jistě víte. Mám tu tedy pro vás spoustu fotek ze dní na pláži, kdy jsme hlavně chodili do vln, vegetili na pláži, spali na pláži, pozorovali sunset a zkrátka měli relax time! Je to tedy mix fotek, které na vás snad tu pohodovou úžasnou oceánskou náladu hodí a při novém týdnu tak budete mít sluníčkovou pozitivní náladu!
Valná většina fotek je z Playa de Vega, kde byly podmínky na surfování nejlepší ze všech spotů, které nám byli v daném období v Asturias k dispozici. Další byla pláž Espasa. Na Vegu jsou dva hlavní vstupy a já mám nejradši ten na fotce níže. Autem se dohoupete dírama na parkovište, pěsky jdete nad celou pláži uzounkou cestičkou, projdete skrz plot a sejdete pár šutříků. Má to hned takovou dobrodružnější náladu. Úplně si představuju, jak surfaři chodí fakt skrz džungli a houští, aby se dostali na spot snů. Mně stačí zatím toto :D. Ale jednou, jednooou třeba budu mít surf skills/dovednosti na to, abych mohla na takový schovaný spot jít také!:)
Mimo fotky na surfu přijdou ještě i na sunsety na pláži de Vega – nemá to chybu!

Jak si můžete v povzdálí všimnout – Vega je tak trošku i nudistická pláž 😀 Ale spíš se koukněte, na toho krásnýho psíka 😛

Ten pocit, který máte po celém dni na pláži, po celodenním surfování, pohodě a  načerpávání energie – za mě prostě ráj!
Tenhle výraz je úplně nejvtipnější, ale zároveň přesně vystihující ten pocit, když se snažím na surfu postavit – a ono se to povede! Ale pořád na tom musím zapracovat – a to dost!
A opět – čistá nadšenost a euforie z celého dne 😀 Ať je azurko nebo prší.
No není to nádhera! Výhled od Majáku, asi 5 minut daleko od Wildhouse!
Tohle je Betty – surf, který jsem měla na Wildhouse půjčený. Mám od ní pár jizev na nohou, ale stejně je to moje nejlepší kámoška, poprvé jsem už totiž měla kratší surf než “pěňák” :).
Toto je tedy z výletu do Gijonu – skatepark a výhled – doporučuju!
 
Dream on my dears! Bylo to boží, jeden z nejlepších výletu poslední doby. Jsem ráda, že jsem se rozhodla v létě takhle vycestovat, vyčistit si hlavu, uspořádat si myšlenky a pak se plná síly vrátit. Co vy, také takhle sbíráte síly a nápady?:)

 

5 comments

Lenka Koubová 19.9.2016 at 14:05

Achjo, ty máš zase tak nádherný fotky jako vždycky! 🙂 hned bych taky na nějakou pláž jela 🙂
eLblog

Reply
Marie Zvonková 19.9.2016 at 14:59

Zase skvělý zlepšovák nálad tyhle fotky! A ještě k tomu jak si na nich happy a samý smích…dokážu si tam představit samu sebe, teď už jen na brigádě našetřit 😀

Reply
štěpánka petrů 19.9.2016 at 15:05

Bože, někam bych hned teď letěla! Nádherné fotografie a ty jsi prostě kočka <3
BLOG Corculum♥
Instagram @stepanka_t

Reply
Sandra Slušná 19.9.2016 at 19:44

Zase uzasny fotky, fakt nutne musim do Spanelska! ;D
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com
http://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Karolina Machová 20.9.2016 at 17:21

To jsou tak skvělé fotky! 🙂

Reply

Leave a Comment