Home Blue Like the Ocean | #MBPFW outfit |

Blue Like the Ocean | #MBPFW outfit |

written by Natálie Kotková 27.9.2016
Předposlední outfit z Fashion Weeku! Tenhle jsem si vzala na přehlídku Jakuba Polanky a to ze dvou důvodu! Umm, asi z více než ze dvou.
#TheNattinessLook
Šaty, legíny: LEEDA // kabelka: Alex Monhart // brýle: Woodies.cz // boty: Footshop

Co si budeme povídat, já a barevné oblečení nejsme společně moc často vidět. Ne, že bych barvy neměla ráda, ale zkrátka se víc cítím v neutrálních barvách, zemitých odstínech a nebo jen jemných pastelových. Jednou za čas si ale vyrazím z kopýtka v tom smyslu, že sáhnu po nějaké oblíbené barvě. No a modrá – IT IS! A to jsme u těch důvodů. Tahle modrá je nazývána”Polankovská modrá”, protože kdo znáte jeho tvorbu, tak tato modrá je prostě jeho! V aktuální kolekci jakbysmet. Když jsem teda u LEEDY viděla tyhle šaty, bylo jasné, na jakou přehlídku si je vezmu. Hlavně se mi líbila ta rafinovaná průhlednost, stažení na jedné straně a pocit volnosti, který v nich máte.Dál jsem je musela vzít z důvodu vám všem jasného – je to barva oceánu! No a jelikož už bych zase někam za surfama vyrazila, tak modrá je modrá – a jak šaty vlály ve větru, tak to bylo takový vlnobití :D. Měla jsem i takovou hravou náladu, takže jsme je ještě doplnily typickými Leeda legíny s barevnými detaily, které ten look celkově oživily. A ty legíny také moc doporučuji – jsou ultra pohodlné!

Jak to máte vy s barvou oblečení, které jsou vaše nejoblíbenější – třeba teď na podzim?

 

3 comments

Lenka Koubová 27.9.2016 at 10:10

Ta modrá je úžasná :3 já jsem si ted na podzim pořídíla vínovou kabelku, ta barva k podzimu úplně jde :D¨
eLblog

Reply
Sandra Slušná 27.9.2016 at 13:36

Outfit je zase zajimavy a kombinace se ti moc povedla!!! Modra ti moc slusi, to se musi rict! 😉 Moje nej na podzim jsou hlavne bezovy a tmave zelena, treba camo vzor.
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Kateřina Hlaváčková 27.9.2016 at 15:25

Ta barva se mi k tobě hrozně hodí, moc ti to sluší 🙂
Young, wild and free

Reply

Leave a Comment