Home Co jste ještě neviděli z Řecka | ALL LOOKS + flashback photo diary |

Co jste ještě neviděli z Řecka | ALL LOOKS + flashback photo diary |

written by Natálie Kotková 21.11.2016
Řecko?! Já vím, já vím, je to dlouho, co jsem se vrátila a už jste viděli všechny vlogy i fotky od nás všech a asi vše potřebné už víte. Nicméně! Já mám dnes v noci nespavou a tak jsem si šla třídit fotky a uvědomila jsem si, že jsem vám vlastně fotky dávala “jen” na Instagram (natali_kot) a že jich mám ještě plno, co jste neviděli! Přišlo mi to škoda si je nechat jen ve složce v notebooku. TAKŽE! Pokud chcete vidět výběr ze všech v Řecku pořízených fotek, který i tak čítá mnoho fotek – tak hrdě do toho! Je tam u nich vždy i nějaké o info (ok, docela jsem se i rozepsala, klasicky) t! Hlavně je tam ale to boží sluníčko!
Letělo nás dohromady šest. Lucí a Nicole z ACOS, Tereza in Oslo a Shopaholic Nicol + tedy náš “parťák” z Olympusu, díky kterému jsme všechny na tento press trip jely. Šlo o launch nového foťáku Olympus EPL-8. Z letiště nás čekala ještě několika hodinová cesta do hotelu.
Bydlely jsme v NIkki Beach Resort & Spa. Myslím, že všichni uznáte (už podle videí a všech příspěvků), že to bylo jedno z nejkrásnějších ubytování, které jsem kdy měla šanci okusit!
Na pokoji nás čekalo přivítání v podobě nového foťáčku, dopisu a přívěškem z foťákem. EPL-8 je speciální hlavně nových designem a barvami – mimo černou a bílou si můžete vybrat i z hnědé. Tu jsem zvolila já a jsem z ní nadšená! Z funkcí se o moc víc neliší nežli EPL-7. Je tam třeba navíc možnost natáčení short videos (po třeba pěti sekundách), ze kterých se vám přímo ve foťáku udělá krátké sestříhané video. To si můžete rovnou poslat do mobilu přes Wi-Fi a aplikaci Olympus a hned ho postnout na Instagram. Je to dobré třeba jako teaser nebo nějaké backstage video. Já to ale ještě doteď moc nepoužila :).
To byla prostě pastva pro oči! Přijeli jsme večer na večeři a hned nás čekal dechberoucí západ slunce! Nádherné to přivítáníčko! Hlavně jsme mohli hned vidět, kolik že nás tu blogerek je! Z každé země vlastně někdo! Páni!
Druhý den bylo po velmi vydatné a chutné snídani s krásným výhledem oficiální zahájení na střešní terase.
Potom nás čekaly workshopy, na které jsme se přihlásili. Z těch vám byly různé přidělené. Já tak měla Macro class, video, černobílou fotografii a úpravu fotek. Na macru jsem byla sama 😀 alespoň jsem si to ale pěkně vyzkošuela. Hlavně si tedy vyfotit ten můj krásně prasklý telefon :D. Vše nám mělo ukázat, co vlastně nový foťáček umí.
Tady jsme se všichni dozvěděli o té možnosti krátkých videí, tak jsme si to zkoušeli.
O pauze mezi workshopy jsme samozřejmě co? Fotili o sto šest!
Na černobílé fotografii nám rovnou fotograf udělal i pár snímků! Takže hola – opět vysmátá Natt! Každý ten workshop byl s profesionálním fotografem. Holky byly myslím ještě na lekcích spojených s Fashion focením a doplňků, které má teď Olympus nové.
Po tom všem focení jsem se už hrozně moc těšila k vodě! Výjimečně jsem k vlastnímu překvapení byla spíš u bazénu/v bazénu nežli v moři. Tam jsem skočila myslím jen jednou. Chtěla jsem si ale odfrknout lehárkem.  To období si to žádalo a kde jinde čerpat energii a pozitivní energii nežli od sluníčka?
Téměr všechny blogerky mají takovou tu krásnou fotku, kdy jsou opřené konec bazénu a koukají na moře. Já jsem se tam ale nějak nedostala nebo nevím, prostě jsem si řekla, že půjdu jinam 😀 takže co – šla jsem do dětského bazénku a opřela se tam 😀 Když se to šikovně ořízlo na Instagram, tak by to poznat ani moc nebylo. Ale koukněte na následující fotku, jak tam sedo-ležím. “Hlavně nenápadně, Kotková!” 😀
S holkama jsme tam byly až do západu slunce, skákaly jsem do vody snad jako jediné a já mám od Lucí natočených plno Boomerangů. Většina ostatních blogerek se v bazénu jen vyfotily a poté ležely nebo šly pryč. Tak, proč ne, jen je blbý u fotky potom psát, super koupačka, když si namočily malíček. Protí gustu žádný dišputát ovšem. Potom jsme se potom šli potoch chystat na “rooftop dinner”! Outfit měl být v barvách podzimu.
Na střeše to bylo opět “překvapivě” nádherné! To osvětlení, výhled, atmoška a… jídlo! Bylo vše famózní!
Poslední den byl ve znamení osobního setkání každé z nás s nějakým fotografem jen “mezi čtyřma očima” A! Výlet lodí! Ty konzultace byly proto, ať se jich zeptáme na vše, co nás zajímá! To bylo super, nabízeli nám, že kdykoliv cokoliv budeme potřebovat i mimo tuhle hodinku konzultace, tak za nimi můžeme přijít. S Terkou jsme měly po snídani ještě čas, tak jsme si udělaly opět menší vlastní foceníčko a pokochaly se posledními pohledy na moře. Prostě pohoda, klídek a lehárko! Mně přišlo, že se v Řecku všechno tak nějak zpomalilo, což pro mě bylo ideální. Vlastně jsem vypnula, užívala si to všechno a vnitřně si tak lebedila ve své vlastní tiché spokojenosti.
Původně jsem u sebe jako jediná neměla na seznamu ani jednoho fotografa na konzultaci, tak jsem si říkala, tak jo, nevadí, že se na mě zapomnělo 😀 Den předtím sama na Macru, dnes fotograf, tak hlavně, že je krásně 😀 Nakonec jsem ale měla opět Luis Malibrana (jako na černobílou fotografii) a ten se mi věnoval intenzivně. Nejdřív mi ukazoval různé možnosti manuálního nastavení PENu a další vlastnosti. No a navíc zjistil (podle Instagramu) na konci konzulace, že jsem nějaká ta misska, tak mi nabídl, že nafotíme jiné fotky než obvykle. Takže jsem zbytek odpoledne vlastně fotila 😀 Nakonec jsem si tedy užila konzultaci náramně!
Fotili jsme ale docela dlouho, že jsem třeba nestihla jet s holkama na takový ten “banán”, co ho táhne za sebou člun na vodě. Což mě malinko mrzelo, protože – no znáte mě – bylo to akční!:D Ale to focení mě taky bavilo a fotky z toho vyšly hezké, takže spokojenost!
Po obídku se tedy jelo do přístavu do městečka – a hurá na loď – HEY SAILOR!
Pluly jsme na několik malých ostrůvků, které měly jedno společné – ultragigaobrovskou fotogeničnost! Šlo hlavně samozřejmě o “instagram friendly” places. A že jich bylo! Jo a cestou jsme s holkama zabraly to nejlepší místo na lodi! Vlastně Nicole, takže bravo pro ni a české blogerky 😀
Tak co na to říkáte? Fotogeničnost opravdu na levelu sto procent! Stejně jako delikátnost místní zmrzliny! Na lodi jsme totiž poznaly s holkama jednu řeckou vlogerku, která tam byla jako jediná. Byla hrozně milá. Navíc nám dala tip na tu dobrou zmrzku a víte jak, nejen láska prochází žaludkem – i přátelství 😀 .
Druhá zastávka byla poslední – a to na koupání. Opět nás ve vodě bylo minimálně. Ony ostatní blogerky měly třeba focení s tím fotografem nebo zkrátka fotek na blogy/instagramy. Já si ale užila moře, tady víc než u hotýlku. Z naší lodě nás vezl water taxi :D.
Večer už nás čekala poslední večeře a party. Dress code byl v barvách foťáku – bílá, černá. hnědá nebo zlatá. Já v Zaře našla tyhle semišové šaty, tak jsem je trochu proletnila sandálkama a šla. Před večeří se fotila oficiální fotka všech zúčastněných blogerek, tak to bylo vtipný, nežl jsme se všichni nasoukaly na jedno místo :D.
A ta večeře? Opět fenomenální! Na téhle akci opravdu nouze o dobré jídlo nebylo! Jestli ostrůvky byly level fotogeničnosti sto procent, tak večer to bylo sto procent levelu přejezenosti ( a spokojenosti) :D.
Ten cheesecake moc holkám nejel, tak jsem trošku koštla i od nich, mně to prostě chutnalo i přes zajímavé servírování! 😀 S Terkou jsme se potom ještě rozhodly jít obhlédnout tu pool party. Bylo to hezky udělané, všechna ta světla, hudba a drinky. Tak jsme tam zůstaly na chvilku, popovídaly si a šly raději spát, balit – druhý den už jsme letěli všichni zase domů.
Cestou domů jsme se na chvíli ještě stavili v Aténách. Měli jsme totiž dost času na přestup. Došli jsme si tak na obídek na gyros a zpátky na letiště. Atény tedy navštívím ještě někdy jindy. Při té procházce mi i tak totiž padly do oka. Kdo jste tam byl? Doporučujete pocestování do Atén? 🙂
Snad se vám fotky líbily, zavzpomínali jste si a trochu vás to v té zimě naší, co tu u nás už máme zahřálo :). Ještě mám plno materiálu z Lisabonu a Barcelony, ale nějak to v tom Miss World shonu nestíhám vše upravovat, tak se tímto omlouvám, ale jednou vám to určitě nasdílím 😛 .

 

6 comments

Sandra Slušná 21.11.2016 at 19:04

Super fotky Natalko a to ze je jich tolik je taky skvely, miluju tyhle photo diary a zrovna tenhle z Recka mi zase dela naladu na leto… Strasne ti to slusi na vsech fotkach a miluju tvoje outfity, hlavne ty semisovy saty ti neskutecne slusi a v kombinaci se sandalkama nejleosi!!! ;))
S laskou
Sandra ze
http://shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Péťa (Virtuální pokojík) 21.11.2016 at 20:41

Opravdu moc hezké fotky a určtě to byl hodně příjemný zážitek. Já bych si takovou akci asi neuměla moc užít, protože v plavkách vypadám jako vepř a styděla bych se před ostatními. Ach jo. Ale to je můj boj, nic 😀
Pobavil mě pojem "instagram friendly" places. I když sama si jich dost často všímám, nikdy jsem je takhle neoznačovala. Teď už jim nepovím jinak.
Jinak musím říct, že se mi líbí i ta hnědá verze foťáku. Mám hnědou raději než černou. Prostě mám pocit, že v ní, jako blondýna, víc vyniknu. A tobě taky moc sluší 🙂 btw, ty zlaté sandálky jsou fantastické!
Přeji hodně štěstí na Miss World a už se těším na nějaké fotky z USA 🙂

Reply
Lucie Šťastná 21.11.2016 at 22:12

Krásné fotky!
V Athénách jsem byla, moc se mi tam líbilo, hlavně muzea s Akropolis.
Ale jinak je to celkem špinavé město. V Recku jsou určitě hezčí místa, než Athény,ale na víkend určitě dobré😊

Reply
Anonymní 23.11.2016 at 12:21

Ahoj Natálko, mohla bych se zeptat na tu řeckou vlogerku? to je přímo spojení dvou věcí, které miluju – vlogy a Řecko! tak pokud bys měla chvilku na odpověď.. díky 🙂

Reply
Anonymní 23.11.2016 at 15:15

Krásné fotky Natálko a moc pěkný článek, jen ho trochu shazují ty překlepy a hrubky. Nechci ti tím nijak kazit radost, ale kazí mi to prostě ten celkový dojem z článku…

Reply
Lenka 28.11.2016 at 10:26

Ahoj 🙂 Prozradila bys mi prosím odkud máš tu hnědou messenger kabelku s třásněmi? Nějakou takovou zoufale sháním a ta tvoje je dokonalá! 🙂

Reply

Leave a Comment