Home Stala jsem se pštrosem i Siou – aneb finální šaty na MISS WORLD !

Stala jsem se pštrosem i Siou – aneb finální šaty na MISS WORLD !

written by Natálie Kotková 23.11.2016
Slyšíte ty famfáry?! Já se zapojením hodně fantazie ANO! Mám pro vás totiž fotky mých šatů na finále Miss World! Včera bylo oficiální představení mých šatů, které si povezu do Washingtonu už tuhle sobotu, pro média.
.
Povezu si šatů tedy více, ale tyhle troje jsou nejdůležitější. Jedná se totiž o šaty na disciplínu “Fashion Designer”, o šaty na velké finále soutěže a šaty, které měly býti národním kostýmem, ale nakonec jsou hlavním aktérem mého Beauty with a Purpose (= charitativního) projektu. O celém tom projektu jsem vám dávala video – ty obrázky na sukni jsou přání dětí z onkologie. Tyhle šaty se po mém návratu budou pro toto oddělení dražit! Tvořila je Maruška (Marie Stará) z Rodné Hroudy. Finální šaty a šaty na Fashion Designer disciplínu navrhoval Jakub Poner. Včera jsme všechny šaty rovnou fotili – no a Maruška si pro mě připravila menší překvapení!
.
Ponerovo šaty jsou velké večerní, úchvatné, glamour, (ehm, dosti sexy) a já jsem z nich nadšená! Jsou odlišné od klasických šatů, které většinou na soutěžích slečny mívají, takže by Česká Republika a kreativa Kubi mohla krásně zaujmout! Když v nich jdu, tak si připadám, že skoro až létám!:D Ty modré s kytičkama jsou z 12 m hedvábí, kdy ten design přímo navrhnul Kuba a tak by stejný vzor na celém světě neměl být naleznutelný! Budu s nimi soutěžit v té návrhářské soutěži.
Ty stříbrné šaty budu mít na sobě o samotném finálovém večeru, jsou to mé nejhlavnější šaty! To peří je opravdu pštrosí a štras se při nasvícení roztřpytí, jako o závod! Možná se na první pohled nezdají, ale efektní dle mého názoru budou :). Nejdřív mi připadaly tmavé, bez takového toho puncu šmrncnosti. Upravili se a já doufám, že se vám líbí 🙂 Ke všem šatům budu na sobě šperky od Šenýr Bijoux!
Národní kostým, jinak charitativní šaty, jinak šaty splněných přání pochází ze šikovných ručiček Marušky z Rodné Hroudy, která tvoří národní kostými Missce každým rokem. U mě je to něco jiného, nic extra klasického a to právě tím charitatním úmyslem a na tom základě vzniknutém designu. Sama Maru to nazvala trochu “infantilnějšími” šatami, protože v nich je ten dětský nádech a roztomilost. Když jsme ale fotili, tak jsem měla mít většinou vážný výraz, ať se ta veselost vybalancuje a je v tom vážnost, ať je jasné, že je to pro nás důležité téma. Moc se na ty fotky těším. Hlavně tedy na ty v druhém hairstylu – v blond paruce alla SIA! Věděla jsem, že první set bude klasičtější, vážnější, sofistikovanější a druhý bláznivější. Paruka mě ale nenapadla a musím říct, že to byla ohromná změna! Čím déle jsem ji měla na sobě, tím víc jsem si vlastně ale potom zvykala! Líbí se mi střídání vzhledů při focení, to je vždycky Natty na sto variant a mě baví takhle býti chameleonem, když už v reálném životě držím ten samý vzhled. Kdo jste třeba šel z dlouhých blond vlasů do hnědého mikáda? Nebo nějakou takovou podobnou změnu?

NO, každopádně jsem si to včera užila, i když to byl dlouhý den a lítala jsem všude jak blázen, zlobila mi technika (při upravování vlogu #achjoo 😀 ) a teď tu ve 3 ráno píšu tenhle post. Dneska mě čeká bohatý program od rána, trénování volné disciplíny, vyzvedávání šatů a HLAVNĚ večer Blogerka roku=Czech Blog Awards! Jak já se těším! Uvidím tam někoho z vás?PS: Ta žlutá barvá z prstů nejde dolů!:D

Mějte se krásně!// článek je doplněn fotkama od Petra Odražilova Photography – děkuji! //

 

19 comments

Sandra Slušná 23.11.2016 at 6:35

Wooow, pani, vsechny saty se mi strasne libi, ale ty nejhlavnejsi jsou stejne nejkrasnejsi, myslim, ze se v nich citis taky nejvic sva… No a fotky v narodnim kostymu se strasne povedli, i kdyz jeste nejsou vsechny! Ani nevis jak ti to slusi s mikadem!
S laskou
Sandra / http://shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Kateřina Drdová 23.11.2016 at 9:43

Všechny jsou nádherný a moc Ti sluší 🙂 držím palce, ať se vše povede 🙂

Reply
Caroline's Czech World 23.11.2016 at 9:53

Jedním slovem..Nádhera!

Reply
Pavlína Látalová 23.11.2016 at 10:24

Držím palce na Miss World! Moc krásné šaty! Opravdu ohromě ti to sluší! 🙂 snad se všechno povede jak má! Jsi krásná 🙂
MagicBeautyLife

Reply
Thuy Phamova 23.11.2016 at 17:06

krasne saty, vsechny! slusi ti:) a drzim palce x

http://www.bridgeofmemories.co.uk

Reply
Michaela Kofroňová 23.11.2016 at 19:15

ty jsi tak nádherná Natálko <3 a šaty? Klobouk dolů:)
http://of-goldbook.blogspot.cz

Reply
Bára S. 23.11.2016 at 20:50

och tolik krásy

Reply
Anonymní 24.11.2016 at 0:10

Šaty a ty nádhera , až teda ty od dětí, vím že nápad je hezký, ale moc se mi nelíbí 🙁

Reply
Anonymní 24.11.2016 at 15:14

Šaty jsou nádherné, ty od dětí mají sice krásný a ušlechtilý nápad, ale popravdě se mi provedením tolik nelíbí… Ale proboha, Blogerka roku by měla mít projev na určité úrovni a bez tolika příšerných gramatických chyb! Iveta

Reply
CammieFun 24.11.2016 at 19:44

Všechny šaty jsou nádherné, jsi fakt kočka, Naty! 🙂 Na Miss Word se moc těším, budu držet palce! 🙂

Reply
Simona Kubisova 24.11.2016 at 23:37

waw! vsetky saty su nádherné! vyzeras úžasne! držím palce. 🙂

Reply
Simona Kubisova 24.11.2016 at 23:42

waw! vsetky saty su nádherné! vyzeras úžasne! držím palce. 🙂

Reply
moniisworld 25.11.2016 at 13:37

Wow! Tobě to tak strašně moc sluší!
Ty šaty jsou nádherné! Jde vidět, že jsi se na tom focení vyřádila (hlavně u těch posledních šatů):)Mně se ale njvíc líbí ty první. Vypadáš v nich jako princezna. Takhle vypadá opravdová královna krásy!
Budu ti držet palce, ať se do Česka vrátíš, jako Miss world! Hlavně si to tam užij, to je nejdůležitější! 🙂
Hodně štěstí! I když vlastně o nic nejde… Krásná jsi i bez titulu!

A gratuluju k výhře v Blogerce roku, moc ti to tam slušelo! Nebude taky nějaký článek nebo video?

❤❤❤❤

Reply
Veronika Kubecová 26.11.2016 at 12:56

Krásné šaty! Držím palce! 🙂 ♥

Reply
Marketa Frank 26.11.2016 at 16:42

Všechny šaty vypadají nádherně!!

Reply
Michaela Šorelová 27.11.2016 at 15:19

Nádherné fotky i ty šaty! 🙂
Mr. Kev

Reply
Karolina Machová 27.11.2016 at 17:02

Všechny šaty jsou bomba! ♥ a držím palečky 🙂
http://carolinnemach.blogspot.cz/

Reply
Katka 30.11.2016 at 10:12

WOW
ty modrý šaty jsou úplně božííííí!
ty pštrosí jsou taky nádherný a mikádo ti moc sluší.
Držím ti palce a věřím že všem vytřeš zrak.

Reply
Anonymní 11.12.2016 at 10:58

Natálko, to je jedna velká nádhera!! Jedny šaty krásnější než druhé, ale musím říct, že u těch modrých mi opravdu spadla brada :D. Moc držím palce a prostřednictvím instagramu hltám všechny novinky :D.
(elli_volenc)

Reply

Leave a Comment