Home NEW YORK- stala jsem se jejich moderátorkou | MISS WORLD #8

NEW YORK- stala jsem se jejich moderátorkou | MISS WORLD #8

written by Natálie Kotková 18.2.2017
Nemohla jsem se dočkat, až vám nasdílím tento článek – a to o našem výletu do New Yorku! Jeden z mých snů bylo se podívat o Vánocích do tohoto metropole. Tadááá! On se splnil a ještě k tomu spolu se světovou soutěží! Dnes vás do Big Apple beru pomocí fotek a článku. Příště bude vlog! Byl to tedy jeden den, plno nádhernách překvapení, plno běhání, plno úsměvů a plno holek, které měly plné telefony z pořízených selfieček :D. Jděme na to ale pěkně postupně…

 

O našem výletu do New Yorku nám nejprve řekli tak nenápadně na jednom z nácviků. Přišla na něj Julia Morley (ředitelka soutěže), že se s námi chce na něčem domluvit. Řekla, že má pro nás návrh a jestli s tím budeme souhlasit, tak bychom mohli jet na výlet, ale znamenalo by to vstávání už asi ve 4 nebo v 5 ráno. Tak jsme tak zbystřili o co jde. Potom vyprávěla o tom, jak je na nás pyšná, že jsme šikovné, jak nám ty choreografie jdou, že jindy takhle brzy nacvičené nebyly a za to má pro nás návrh, ať si to na Miss World užijeme… a zeptala se “Chcete jet do New Yorku…?”. Neumíte si představit, jaký ječáky holky předvedly, z toho nadšení! Julia pokračovala “…a nevadí vám to brzké vstávání a v noci se navrácení zpět?” a pak ještě dodala “Jo a co říkáte na Broadway a School of Rock?”.  Tak to už hlasitým jásáním holek praskaly skleničky v kuchyni a bylo rozhodnuto – za nějaký ten den jely. Já byla nadšená také, ale když se zmínila Broadway School of rock – tak jsem se nemohla dočkat, jako malá na Ježíška.
Nemohly jsme o tom výletu dát nikam informaci, až v když jsme byly už v New Yorku. Bylo to kvůli bezpečnosti a prý i tomu, aby jsme měli všichni klid a nikdo nás nerušil. Takže ultra tajemství, opět :D. Vstávání se nepovedlo úplně všem holkám a na pár se čekalo, až dostali trošku, no, vyhubováno :D. Potom už nám udělali příjemnou zastávku na Starbucks a první sníďu a hned bylo líp. To nadšení vás ospalou dlouho nenechá :). “První” snídani říkám proto, že nás čekalo velice milé překvapení. Trip do NY byl celkově plný překvapení a tohle bylo první.
První zastávka a první překvapení byla loď v Bateaux New York. Vzali nás totiž na takovou ranní plavbu ke Statue of Liberty. Ta plavba ale stála za to. Interiér lodi byl totiž úplně vánočně ozdoběný a když loď doplula k Soše Svobody, tak na nás čekala velice honosná snídaně. Musím říct, že si dávat kafíčko spolu s Lady Svobodnou má svoje kouzlo. Hlavně jsme se opravdu přejedly :D. Před tou snídaní mě osobně čekalo ještě jedno překvápko.
Pro mě ten výlet měl totiž nakonec ještě navíc. Samozřejmě se tam natáčelo video. Z každého týmu totiž vedení totiž vybíralo jednu či dvě holky, které budou mít roli takových moderátorek toho dne a budou provádět diváky celým dnem. Pozoor a já jsem byla jedna z těch 6 holek, které ze všech soutěžících vybrali! Musím říct, že mi to udělalo velkou radost! 🙂 Celou tu plavbu jsem tak dělala různé rozhovory a tak trochu měla lítačku, ale bavilo mě to. Ale škoda bylo, že to video potom nikde nebylo a z celého NY trip videa jsem tam byla jen na sekundu v pozadí 😀 No jo, klasika :D.
Jinak na lodi celou dobu panovala naprosto pohodová atmosféra, kdy mimo neustálém focení a natáčení jsme měly i tu chvíli si sednout a kochat se plavbou. Třešničkou bylo třeba to, že Miss Croatia začala zpívat s doprovodem klavíristou nejen Christmas Songs a tak to vše bylo opravdu úchvatný.

 

Potom jsme už jely autobusem přimo na představení! Cestou jsem byla samozřejmě nalepená na okýnku a sledovala dění v Big Apple :D.
Jo a pozor, kdo sledoval Miss World, tak na dalších fotkách pozná vítězku! Stephanie, Miss Puerto Rico 😛 Ona NY znala jako svoje boty, protože tam studuje (šťastná to dívka).
Na představení se pochopitelně nedalo natáčet. Vždy, když tam někdo rozsvítil telefon, tak tam vyběhla security s baterkou, ať to vypnou! Já jsem celou dobu sledovala představení bez hýbnutí brvou! Moc mě to bavilo! Děj byl logicky naprosto identický tomu ve filmu. Tam jsme strávily několik hodin a tak jsme ven vylezly už ve tmě. A noční lomeno vánoční New York se mohl předvést v plné své kráse!
Slíbili nám, že se projdeme po NY, ale nějak jsme byli ve skluzu, tak jsme ho doslova proběhli! To bylo také vlastně překvapení :D. Já jsem neskutečně chtěla vidět Rockefellerovo centru – však víte, kvůli Home Alone a tomu stromku! Přání se mi splnilo, akorát tedy jen tak na minutu, co jsme kolem prošli :D. Ty záběry z NY jsou tedy hodně rychlé a sestřih mi dává zabrat, abych našla nějaké ne úplně rozklepané. Ale ta atmosféra tam byla neskutečná! Za jeden den jsme toho stihli docela dost i tak! Byla to taková další ochutnávka tohoto velkoměsta. Před 3lety jsem tam byla v léta na New York Fashion Week (všechny články ZDE, pod labelem “Travel the World” a “New York”), teď jsem byla v prosinci, tak třeba brzy zase přiletím – ale snad už na dýl :-).
Pokochejte se nočním NY City. Ty ulice byly přeplněné do posledního milimetru a všichni nás neustále hlídali, jestli jsme všechny. Do toho běhali kolem kameramani a dělali rozhovory s holkama.  My dělali nějaké rozhovory v rámci těch naších rolí. Byl to trošku mazec, ale tím to bylo takové pravé “newyorské”. Různé po ulicích hráli i koledy, byly tam různá krátká představení a člověk to hltal, jak jen mohl a nechtěl ani mrkat, aby mu v tom běhu New Yorkem nic neuniklo!
Byl tam! Vánoční stromeček v Rockefeller Centre!
Celou dobu jsme si všechny holky na obličeji držely proslulý American Smile! Potom už jsme jen čekaly na bus a jely zpátky do Washingtonu. Na Miss World bylo skvělý hlavně tedy to, že chtěli, ať si to užijem (možná i proto, že vědí, jak to probíhá jinde a jaké jsou možnosti každé z nás se umístit). Tak udělali to, že druhý den nám nedali žádný program ráno a uspořádali brunch a celkově takový volnější den. Pro mě nakonec ale nebyl až tak bez programu – vybrali mě totiž na další akci. O té vám napíšu v dalších článcích a mám hotové už i video. Takže se můžete těšit!
Jo a toto byla naše večeře. Hlavně zdravě, ovšem :D.
Mějte se krásně!

5 comments

Lenka Koubová 18.2.2017 at 14:29

Tak tohle musela být naprostá nádhera o.O Nemám slov, jsem ráda, že jsi viděla, to co si chtěla 🙂

eLblog

Reply
Michaela Kofroňová 18.2.2017 at 16:44

úžasný fotky ❤︎
http://of-goldbook.blogspot.cz

Reply
Alexandra Bednářová 20.2.2017 at 20:20

Sledovala jsem tě celou dobu soutěže a bylo úžasný, jak sis to užívala, a v podstatě si to nebrala jako soutěž 🙂 Myslím, že o tom by to mělo být a takový člověk by to měl vyhrát. Za mě super! A krásný fotky 🙂
http://www.allexa.cz

Reply
Kristýna Davidová 21.2.2017 at 13:52

Na mém blogu právě probíhá giveaway s luxusní francouzskou kosmetikou OLIGODERMIE, určitě se zapojte! 🙂
http://wildlife-reserve.blogspot.cz/2017/02/oligodermie-giveaway.html

Reply
Izabella M. 22.2.2017 at 11:35

Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

Môj BLOG-KLIK❤

Reply

Leave a Comment