Home Inspirováno švédskou přírodou – Barnängen

Inspirováno švédskou přírodou – Barnängen

written by Natálie Kotková 21.12.2017

Určitě se pamatujete ten můj výlet do Švédska teď v září. No však víte, jak se mi ztratil kufr a pak to byla jedna z nejkrásnějších akcí poslední doby. Určitě si i pamatujete proč jsem tam byla. Stala jsem se ambasadorkou pro značku Barnängen, která mě tam spolu s dalšími ambasadorkami z různých zemí pozvala. No a jelikož od té doby doma v koupelně jiných sprchových gelů, krémů nebo olejíčků nemám, tak vám o těch produktech něco chci dnes napsat. Spolu s upozorněním na soutěž o tyhle ultra voňavé skvosty! Jdeme na to!

Já jsem se do té značky úplně zamilovala hned po tom, co jsem se s ní tak blízko seznámila. Jsem milovních tělové péče (nejvíc asi poslední rok) a tak jsem šťastná, že vám můžu upřímně tyhle produkty doporučit. Co je pro ně úplně nejvíc charakteristické je neodolatelná vůně! Používám Midsommar Glow  Shower & Bath Gel a po sprše k sobě i čuchám, jak to voní. Fakt nepřeháním. Znáte mě, když mám něco ráda, podělím se o tom s vámi. Pokud ne, tak vám to povím nebo se od toho držím dál. Barnängen produkty můžete sehnat v DM drogerii a určitě je nepřehlédnete. Výstavka a vše jde ruku v ruce s komunikací celé značky. Jak jsem mluvila o charakteristické vůni, tak další znak, co vám hned bude jasný je propojení s přírodou! Veškerá ta kosmetika je totiž z přírodních ingrediencí, ať už je to včelí vosk, heřmánek, slunečnicový olej, ovesné vločky apod. Proto i tak voní. Je to kvůli tomu, že značka pochází ze Švédska a ten jejich severský styl na nás má zkrátka dýchnout. Pamatujete, jak jsme ve Švédsku dostali venečky z kvítí? Tak tyhle koruny jsou právě i na samotných produktech kolem dokola. A hlavně!

Koukněte se na jejich Instagram BarnangenStocklholm nebo webovky , kde můžete vidět, jaký mají krásný design naprosto všeho. Čisté, svěží, přírodní a takové free.  Jejich hlávní tváří je švédská blogerka a ta videa “Are You Lagom?” nemají chybu! Umm. Co je Lagom? O tom jsem psala v minulém článku, ale je to vlastně lifestyle Švédů. Zastávají to, že ničeho nesmí být až moc příliš nebo moc málo – má to být tak akorát. Takže nežít ve stresu, ale ne líně. Nebýt úplně chladná duše, ale taky ne úplně dětský střeštěnec. Prostě něco mezi. To je i propojení života ve městě s přírodou. Propojení vnitřní krásy s vnější. To vše znamená to “Lagom”. V angličtině ještě Beautifully Balanced – žít vyvážení životní styl. To nejde nemilovat, že? Já jsem se díky tomu nad tím svým lifestyle hodně zamýšlela a tak trochu budu i něco pozměňovat. Žijete vy vyváženě? Co vám pomáhá si udržet ten “well-being balanc”?

Co je takovým superhero všech produktů je Barnängen All Over Rescue Body Balm intenzivní tělový balzám. Dokonce se jmenuje i “all rescue”, takže to mluví a vše. Jelikož mám suchou pokožku, tak mi vyvažuje to, na co jsem dřív musela mít mastičky od doktorky (jojo, od malička vedená na kožní). Takže je to úplný zázrak. Obzvlášť teď, když přichází zima mu přicházím na kloub. Jinak používám tělové mléko pro citlivou pokožku. U obou je skvělé to, že se rychle vsáknou, takže si nic nezamastíte.   To platí i u olejíčku. Ta Midsommar Glow péče švédských rituálů je pro mě fakt sen. Je to inspirováno švédskými slavnostmi letního slunovratu. Jsou v něm obsaženy jemné květinové oleje a sérum, které pokožku krásně hydratuje. Navodí vám doma tu severskou atmosféru, což jsem si tuhle ještě umocnila zapálením svíček a chvilkou relaxu.

Takže co vy? Vyzkoušíte je? Co si o tom myslíte? Dejte mi vědět!

Na Instagramu probíhá soutěž a na Facebooku jsem ji vyhlásila včera! Tak tam určitě skočte!

1 comment

buy cialis online 30.8.2021 at 7:43

Buy Xenical And Reductil

Reply

Leave a Comment