Home Prosinec a v čem nosím notebook a mobil?

Prosinec a v čem nosím notebook a mobil?

written by Natálie Kotková 22.12.2017

Ahoj! Jaký máte prosinec? Já naprosto boží! Díky vlogmas je to takové intenzivní, den i noc, ale o to je to lepší! Akorát jsem moc nestíhala psát články, když jsem hlavně dělala videa. Proto se ozývám takhle, tímto článkem. Zároveň s dotazem a tipem od Dbramante1928 (spolu se slevou)! Od chvilky při čajíčku.

#TheNattinessLook

kabát: Reserved // brýle: Asos // kalhoty: Reserved // boy: ZARA //

kožené kryty na notebook a mobil: Dbramante1928

Dotaz je následující. Jak jsem v prosinci byla na horách, apod, tak chtěli byste ještě článek s fotkama mimo ty vlogy, co jsou už na Youtube? Za mě bych určitě udělala článek alespoň s fotkama, když díky vlogům víte, co se dělo. Napište mi do komentáře, z jakých dnů byste třeba článek chtěli – hory, focení, Brusel… Stíháte na vlogmasy vůbec koukat denně? Je jich na youtube tolik, že mi přijde, že by na to člověk mohl koukat celý den a nic jiného nedělat 😀 . Což zrovna v tomhle období vánočního zařizování moc asi nejde :D. Třeba se k tomu vrátit o volnu o Vánocích, hm? Mě to vlogmasování hrozně baví! Sice se člověk nevyspí, ale tu energii mu dodává to zapálení pro věc. Fakt mě to nabíjí a ani nevím čím to je – tuším ale, že je to těmi skvělými komentáři a feedbackem od vás. Jó, to bude ono! Přijde mi vtipný, jak jsem si myslela, že jsem s telefonem, notebookem a foťákem jako jedno tělo už před vlogmasy. Teď je to ale fakt už jeden organismus. Pořád je máte u sebe a přemýšlíte, kdy bude další hezký záběr. Pokud nenatáčím s domova, tak se snažím o trochu zajímavější záběry, editovat to nějak jinak a tak to chce tak nějak přemýšlet o tom, co třeba přijde. Prostě být furt ve střehu. To mě fakt baví! No a jelikož jsem hned ze začátku (při natáčení vlogmasu s bráchou) rozbila telefon :D. Jak jsem ho natáčela v kabince, tak mi spadl a sklíčko v rohu nevydrželo. Alespoň, že jen tam :). No a tak to bylo jasný, sežeň si obal, Kotková!

Bylo skvělý, že se zrovna řešila spolupráce s Dbramante1928, cože je značka s koženými kryty na notebooky, mobily apod. Ať už Samsung nebo Iphone. Tomu říkám skvělý náhoda :D. Hlavně to jsou fakt kvalitní věci, ručně dělané z kůže z Indie opravdu zkušenýma ručičkama. To rozhodně s vámi sdílet chci! Koukněte se na jejich stránky, mají tam plno barev a variant. Stránky jsou zde. Já si vybrala elegantní klasickou černou. Na mobil i notebook. Je to takový kombo, který se k sobě hodí, vždy a všude. Kdyby byl podzim, tak sáhnu po té hnědé. Přitel se mi smál, že jedu velkej business v tomhle koženým obalovým příslušenství :D. Takže alespoň jako businesswoman vypadám :D. A ještě je krásný to, že koupí jednoho produktu Dbramante1928 vrací do Indie zpátky, když je využívá na práci. Určitá částka pomůže dětem v Indii, ať už vakcínou, učebnicemi do školy nebo měísční pěči. Je tam toho více.

Mám na telefon Copenhagen 2 – Galaxy S a na notebook Paris – MacBook Pro 13″(2016)

Kryt na telefon mám otevírací, kde je místo i na karty apod. V cizině třeba lidi vůbec nemají peněženky a mají to takhle vše u telefonu :D.

Tak jo! Tak se těším na komentáře, brzy dám dokupy nějaký ten článek. Dnes zase vlogování a vůbec mi nepřijde, že už by měl přijít konec! Nějak rychle to uteklo!

Pro vás mám takhle na závěr ještě slevu na Dbramante1928. Když dáte odebírat jejich newsletter, tak máte 10% slevu na první nákup. Dejte vědět, kdyby cokoliv!

Mějte se krásně a krásný pátek a víkend! (a klidný předsváteční chvíle 😛 )


2 komentáře

Kamca 22.12.2017 at 11:43

Ahoj! 🙂 Určitě napiš článek z hor :). Z Bruselu by taky nemusel být špatný 🙂

Reply
The Nattiness 22.12.2017 at 19:15

Dobře, dám to nějak dokupy! :))

Reply

Leave a Comment