Home TIP NA UŠETŘENÍ PŘI NÁKUPU (NEJEN) OBLEČENÍ | #outfit

TIP NA UŠETŘENÍ PŘI NÁKUPU (NEJEN) OBLEČENÍ | #outfit

written by Natálie Kotková 28.2.2020

Ahoj!

v tomto článku si od cestování odskočíme opět k módě! Na Instagramu outfity sdílím více než tady na blogu (napravím!) tak tady jeden je! Spolu k tomu mám pro vás super tip a informaci, jak při nákupu oblečení i ušetřit.

Je to spolupráci se Zalando Lounge.

Foto: Kuba Feranec

Kousky, co vidíte v outfitu neonkový rolák, bunda a batoh jsou právě ze Zalando Lounge. To je za mě opravdu skvělá novinka, která je pár měsíců u nás v Čechách. Jsem tam docela často :D.

O co jde. Zalando Lounge je online outlet, kde jsou slevy až 75 % na oblečení, premiové značky, ale i vybavení do domácnosti, doplňky, obuv, limitky… Je to v podstatě klub, kam se přihlásíte (zdarma a bez povinnosti nákupu!) prostřednictvím Facebooku, Googlu. Nic na tom není :). TADY JE ODKAZ NA PŘIHLÁŠENÍ.

Slevové nabídky jsou každý den nové a obyvkle trvají 3-5 dní (ale samozřejmě ze začátku je větší šance ulovit to nejlepší). Slevové akce se spouští v 7 ráno nebo v 18 hodin večer. O víkendu v 8 hodin ráno. Zapisovat si to nemusíte, protože vám s členstvím chodí mailíky, jaké značky aktuálně můžete nakupovat. Teď je tam třeba Ralph Lauren, nádobí na brunch, Diesel, kozačky, spodní prádlo (Seafolly, Hunkemöller), ONLY, Marshall repráky, Novitá Home (jako designová židle o 7 tisíc Kč levnější!) Fakt je to parádní! Člověk se musí víc samozřejmě hlídat, ale já tam našla krásný odměrky na vaření (krásný pozlacený), basic bílou a černou mikinu a tyto tři kousky na fotkách. Batoh vím, že unosím léta!

KOUSKY ZE ZALANDOU LOUNGE: batoh Kenzo // bunda Miss Sixty // rolák Eyecatcher
už v šatníku – kalhoty: Whistler // boty: Guess

Věřím, že vám tato informace hodí a skočíte se TAM podívat a seženete kousky, které nebudou navíc, nýbrž stěžejními vašeho šatníku!

Outfit jsem sladila tak, že teď zkrátka “barevním”. Černá je moje. Od San Francisca jsem si ale oblíbila béžové kombinace a barvy čím dál tím více. Toto je kombinace, kde jemnou béžovou ladím s “highlighter” trendem – neonkovou žlutou/zelenou :). Hezky to ty dny prozáří! Ta béžová kontrastní neonkovou trochu ztlumí, takže to do sebe krásně zapadá.

Mějte se krásně a těším se na komentáře 🙂
Pa,
Natty

2 komentáře

Nikola Peclová 1.3.2020 at 8:37

Moc ti to sluší Natálko <3 krásná jsi.

Reply
Natálie Kotková 2.3.2020 at 14:32

jé děkuji!:)

Reply

Leave a Comment