Home England // Erasmus – Picnic and Pittville

England // Erasmus – Picnic and Pittville

written by Natálie Kotková 24.3.2015
Dle vašich přání vám postupně otvírám pomyslná dvířka do koutů mého Erasmus života. Tyto fotky jsou z týdne, kdy tu v Cheltenhamu probíhaly dostihy. Na ty jsme my ale nakonec nešli. Místo toho jsme využily prvních slunečních paprsků s holkama jinak. Rozhodly jsme se načerpat vitamin D do Montepellier Gardens. Udělaly jsme si tam takový menší piknik. Pokud budete v Cheltenhamu, tak vám tyto zahrady určitě neuniknou a měli byste se tam určitě zajít podívat. Já kolem nich chodím nebo jezdím na kole skoro každý den a vždy koukám jejich směrem a ne na cestu. Myslím, že je to jedno z míst, které z Cheltenhamu udělalo tak malebné město, které má za názvem ještě “Spa” a to má jen málo měst v Anglii. Je mi ctí tu trávit svůj Erasmus a vlastně část “mládí” (vtípek). Každopádně na pikniku byla nádherná pohoda. 
Druhý den jsem se rozhodla prozkoumat další části města a tak jsem vzala kolo na projížďku. Tyto dva dny jsem spojila do jednoho článku, jelikož se mi líbil ten kontrast, typický pro Anglii. Jeden den svítí sluníčko a člověk by nejradši oblékl kraťasy a druhý den se dopoledne na obloze objeví šedé mraky a prší, prší a… prší – bez parky bych byla ztracená. Nijak mě to ale nezastavilo v mojí dobrodružné náladě někam vyrazit. Jezdila jsem různými uličkami nejdříve směrem na Oxfordu, ale poté jsem se vrátila a za fitness centrem, kam chodím, jsem objevila Pittville Park! Nedokážu uvěřit, že jsem tam nezajela dříve! Upravené cestičky, lavičky u jezírka a malý vodopád! I když bylo zataženo, tak jsem si tam se sluchátkama sedla a čerpala energii. Od té doby jsem tam byla už několikrát, zkrátka si zarelaxovat a vyčistit hlavu. Už se těším až s ostatními budeme dělat pikniky, ať už v Montpellier Gardens, Pittville Parku nebo tady v Park Campus, kam chodím zase na večerní menší procházku kolem jezírka a zpět na kolej. Jak se to říká? Enjoy these little things?  
This post is about two days because I kind of liked the contrast hidden in them. The first day was one of the first sunny days in here so we decided to have a small picnic, lie on the grass in the Montpellier Gardens and enjoy the sunshine. It was wonderful relax! Well, the another I decided to take my bike and explore Cheltenham area a bit more as I had a adventurous mood! However, the sky was all in grey and it was really exceptional stopped raining. It didn’t stopped me and I found an amazing place – Pittville Park! I can’t understand how does it come I found it this late! Since then I’ve been there several times – just sitting on the bench by the little lake, watching cute waterfall, listening to music or cleaning my mind. I can’t wait we all will have picnics more often either in the Montpellier Gardens, Pittville Park or here in the Park Campus, where I usually go for a short walk along the lake. Do you know what’s important? To enjoy these little things….

6 comments

Klaudi Ďuranová 24.3.2015 at 8:58

Krásne fotky tie domčeky tam sú parádne!
Dijoun&Klaudi

Reply
Claudia Oleriny 24.3.2015 at 12:00

Nadherne fotky, zacinam pomalu premyslet, jestli ten olympus pen neni lepsi nez normalni zrcadlovka od canon/nikon… 🙂 ja mam nikon d3100 a vypada, to jako by ty tvoje fotky byly skoro lepsi 😀

ClaudiasNewLife

Reply
Mária Hanzalíková 24.3.2015 at 15:53

To mesto je tak nádherné, naozaj skvelé fotky 🙂 🙂 Užívaj si to plnými dúškami.

Reply
FluffyCookie 24.3.2015 at 20:03

Ani si nedokážeš představit, jak moc jsem se na článek o Erasmu těšila! A dočkala jsem se. 🙂 Někdy bych si to s tebou na pár dní vyměnila a nejradši prožila také pár dní v Anglii.. 😀 Jinak – fotky opět dechberoucí. 🙂

http://todayfluffycookie.blogspot.cz/

Reply
Time with Beauty 25.3.2015 at 17:16

Parádní fotky 🙂 Jina k to smoothie Innocenc si taky kupuji, je výborné 😀

Reply

Leave a Comment