Home Campus Fun – Essays Done | OUTFIT

Campus Fun – Essays Done | OUTFIT

written by Natálie Kotková 15.5.2015

Tak jo. Tyhle fotky a video mělo původně zůstat jen v mém exterňáku, ale včera večer jsem se rozhodla, že přesně TY se mi teď hodí! Proč? 
Ok, so these pictures and videos were supposed to stay in my external disc just for myself BUT yesterday I decided to share them with you! Why? 
Protože dneska odevzdávám své poslední essays a mám přesně takovou náladu, jako v tomto videu! Outfit je jednoduchý a pohodlný, protože jsem ten den vyšla ven jen za Julií, se kterou tu v campusu bydlíme. Nakonec jsme tak trochu bláznily a třešničkou byly tyhle – no, co je to za zvíře?! Takže před chvílí jsem odezvala svou essay o dashboard na Marketing Management a ještě jen dáme dohromady group work a je to! Sice mě ještě pár povinností čeká, ale to až dýl – teď je důležité, že mě čeká měsíc volna v Cheltenhamu! Plány už nějaké jsou, tak se nechte překvapiti! Jinak, ty fotky na laviččce mají pro mě takový “deeper meaning”, protože tam chodím často. Třeba si jen sednout, na snídani a nebo právě, když jsem večer nechtěla nic řešit a se sluchátkama si udělat takovou svou klidnou chvilku. Hlavně během focení se tam ty kachny pořád promenádovaly, ony jsou neskutečně drzé ( a hlučné!). A k začátku volna? Jdu teď vysát, vyprat a nakoupit potraviny (“This is how I do it”) !K outfitu vám chci jen říct, že vám nedoporučuju tyhle kraťasy z River Island. Neskutečně je na nich všechno vidět. I když je čistím rollerem, hadříkem – č í m k o l i v – tak během sekundy jsou opět šedé a také vytahané. Zlatý zip je na nich hezký, ale myslím, že najdete lepší, třeba tyto jsou fajn s tou krajkou! – Zoot. (Nezapomeňte, že na Zootu máte, jako moji čtenáři, celý rok slevu 10%!)Triko mám z Lindexu s ůžasně příjemným materiálem a slipons i kabelku znáte. Hodinky TRIWA z Woodies zbožňuju a ostatní, co jsem si přivezla, mi už slouží jen jako dekorace do pokoje na poliččce. Co se dá dělat! Snad vám tohle video a fotky vykouzlí úsměv, alespoň trošku a trošku povzbudí do dne učení či nějakých povinností! Jo a tohle je 201. článek! Mějte se krásně!
Simply put they have the atmosphere and mood I feel today as it’s my submission day! Just one essay left and my holidays can start! It’s so amazing! I hope these happy post will make you smile during your exams and work “to-does”! I’m wearing just simple outfit as I got out from my room to meet Julia and it ended up with taking pictures and having so much fun when these guys came out! I just love our campus! Well, but even better is the fact I’m staying here one more month! So be sure there’ll be a lot of adventures as we already have some plans! The pics on the bench have also kind of deeper meaning for me as I always go there when I just want to relax without people around and just to clean my mind. Moreover it’s just amazing place! I’m wearing Triwa watches from Woodies, t-shirt from Lindex and shorts with slip-ons from River Island! 
Jo a někdy má foťák prostě radši kachnu nežli mě! Děkuji! 😀
And yes, sometimes the camera like the duck more than me, well thanks! 😀

3 comments

Lucie 15.5.2015 at 14:19

Krásný outfit a také video, ze kterého srší spousta energie a radosti ze života a tak to má v životě být 🙂

Zaměřeno na: ASTOR + Giveaway

Reply
Suzy 15.5.2015 at 16:37

Nádherné fotky, Natálko! Jsi sluníčko! (:
A to by byl hřích, kdyby fotky zůstaly na disku! ♥

THE KAWAII PLANET

Reply
Raduska Jancarova 19.5.2015 at 13:44

Strašně moc ti to sluší Natálko :))

Blond LADY

Reply

Leave a Comment