Home LEAVING CHELTENHAM

LEAVING CHELTENHAM

written by Natálie Kotková 16.6.2015
Den “D” je tu. Odjíždím z Cheltenhamu, Londýna a Anglie “for good” – zpátky do té naší vlasti. Mám takové zvláštní pocity, těším se, ale zároveň jsem si tu tak navykla, že jsem zvědavá, jaké to zpět bude a zkrátka to vše nejde popsat. I když, o to se ve článku snažím! Však to znáte to “good-bye” rozpoložení!
Poslední dny jsem strávila hlavně s bráchou a s ostatními jsme se sešli už jen párkrát, protože jsme se všichni loučili tak nějak postupně, ale i tak byl nedělní večer v rámci loučení a včera jsem se při měsíčku sešla s Dillawerem. S bráchou jsme si předtim po výletu do Birminghamu ještě zašli na záverečnou večeři v Cheltenhamu a procházkou si tak zakončili to naše společné dobrodružství tady a tím i můj Erasmus time. Tenhle článek je ale spíš takové intermezzo, kdy jsem vám chtěla oznámit, že tedy dnes oficiálně opouštim mojí kolej (teď až smutně prázdnou) a zítra ráno budu v Praze. Hlavně bych vám ale chtěla říct, že pro vás mám ještě spoustu vlogů a fotek z posledních dnů – v Londýně s Julií, bráchou, z Bath… takže tu s námi ta Anglie ještě bude!
Mějte se krásně, my máme před sebou teď “pár” hodinek v autobuse, prosím ať se mi neseká počítač a můžu upravovat videa nebo alespoň ať má Student Agency super výběr filmů :-).
A tady tedy pár rozlučkových fotek, tak poslední je s naší oblíbenou kapelou, která tu vždy v neděli hraje a no, můžete vidět, že s nima nuda nejspíš nebude! 🙂
 Naše velice povedené foto s Julií!

 S Dillawerem jsme si řekli, že smutnit za žádnou cenu nebudeme!

 

9 comments

S. 16.6.2015 at 7:35

Já teda rozhodně smutním. Bude se mi po tvých článcích z Anglie stýskat 🙁 🙂

Reply
Mária Hanzalíková 16.6.2015 at 14:44

Prajem vám šťastnú cestu. Moc ma tvoj fotky a vlogy z Anglicka bavili a úprimne mi budú chýbať. 🙂

http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

Reply
Andrea Barboříková 16.6.2015 at 14:54

Tak ti přeji štastnou cestu domu:)

Reply
Sasha 16.6.2015 at 15:58

Teda, uplně to utelko. Ještě si pamatuji, když jsi do Anglie odjížděla :). Ale už se těším na další vlogy, a třeba i ty Prahy 🙂

Reply
Jane 16.6.2015 at 17:22

Naprosto chápu, že sis tu tak zvykla..já si neumím představit se teď po takové době sbalit a odjet zase domů. Na druhou stranu je super mít u sebe rodinu a přátelé, ale na tu druhou..je to tu zase něco trochu jiného! Šťastnou cestu domů Natálko.:))

Reply
Ad Gundová 17.6.2015 at 9:27

Šťastnú cestu 🙂

http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply
Cialis 5.9.2021 at 18:57

generic cialis without prescription

Reply
Plaquenil 20.9.2021 at 0:21

Propecia Washington Dc

Reply
priligy 30 mg 21.9.2021 at 10:46

Canadian Health Care Shop

Reply

Leave a Comment