Home 15 Hours in London | VLOG + PICS | První část

15 Hours in London | VLOG + PICS | První část

written by Natálie Kotková 18.6.2015
I když už jsem doma, tak mám pro vás ještě několik videí z Anglie. Tohle je první část z našeho dne v Londýně, kdy jsme s Julií bookly autobus v 5 ráno a jely zpět až v 10 večer. Video by bylo nakonec moc dlouhé, tak proto je na dvě části! Ve videu je vše, ale znáte mě – fotek mám vždy plno a popsat vám to alespoň trošku zkrátka musím! Jaký byla tedy naše první polovina dne?
Despite the fact that I am at home in Czech already I still have videos from England to share with you! This is first part of our day in London when we with Julia took the bus at 5am and from London at 10pm! That’s why this post is in two parts but I didn’t want to make it so long for you. So what did we see?

.
.
Ráno jsme si pár hodin spánku vynahradily typickou British Costou a ještě nám pomáhala energie od sluníčka! Já jsem to tedy nevydržela, věřila i té předpovědi, a vzala si tyto nové sandálky, které jsem si koupila v Birminghamu v River Island! A kam jsme v nich mířily naše kroky?
In the morning we needed some energy so we balance it with the Costa Coffee and the energy from the sun really helped after those 2 hours of sleep! I also trusted the forecast and risked it with my new sandals! Where were we heading to? To the Good Life Eatery!
 .
Samozřejmě, že jsme musely do Good Life Eatery a na menší procházku! Dali jsme si acai bowls a mně to připomínalo ty, které jsem milovala v Californii! Mňam, nemám nic proti! Asi si ji brzy udělám taky k snídani doma!
Of course we couldn’t miss the Good Life Eatery! We tried the acai bowls which I highly recommend to you!
Dále jsme měly na plánu Saatchi Gallery, ale poblíž byl ještě krásný London market! Co byste si dali? Koukněte, co vše měli ve videu!
Then we were going to the Saatchi gallery, however close the gallery there was small London street market and I had to confess I would try everything! What about you?
Dále tedy přišla na řadu Saatchi Gallery. Měly jsme štěstí, zrovna to byl jeden z posledních dnů výstavy o luxusních hodinkách Patek Phillippe. Vše bylo honosné – uvítání, průvodce a celkově ty prostory – určitě to stojí za to! A ano, hrály jsme si na princezny s hvězdama na čele…
Finally we made it to the Saatchi Gallery and we were really lucky as there was exhibitions about luxurious watches Patek Phillippe. Well, everything was fancy  – welcoming, guides and the interior itself! It is definitely worth it to visit this gallery!
Jen ty prostory braly dech! My se tam původně i bály jít, že je to pro uzavřenou společnost, ale ne – oni jsou jen na úrovní a výstavy dělají tak, abyste si  zároveň odnesli příjemný zážitek! Prosím víc takových!
Typické selfie v odraze – nesmí chybět!
You just can’t say no to this kind of selfie!
 
Poté jsme namířly do V&T muzea, Natural History muzea Julia si chtěla koupit jednu věc na Portobello marketu a večer vás ještě vezmeme jinam, ale to vše bude v druhé části! Určitě nezmeškejte další článek a video!
After that we walked towards to the V&T museum, Natural History museum and also to buy something on Portobello market and also spend a while in the nightlife of London. All of those you can read and watch in the second part in the next post!

 

4 comments

Blonďavá Potvora 18.6.2015 at 12:45

Super video a krásne fotky, ostatne ako vždy 🙂 Strieborné botičky sú úžasné!

Blonďavá Potvora

Reply
Kejt 18.6.2015 at 15:18

Nádherné fotky a ta kavárna a dortíčky vypadají neskutečně! Já byla v Londýně jen jednou a to jen asi devět hodin, ale už teď si plánuji kam se chci podívat příště! 🙂
Young, wild and free

Reply
Ad Gundová 18.6.2015 at 17:42

Veľmi pekný vlog a fotky 🙂

http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply
Anonymní 20.6.2015 at 9:00

Ahoj, krásný fotky, hnedka bych odhodila učebnice a vyjela se tam taky podívat! :))
Můžu se zeptat odkud máš tyhle proužkatý hodinky? Nemůžu se jich vynadívat 😀

Reply

Leave a Comment