Home Druhá část – 15 Hours in London | VLOG + PICS |

Druhá část – 15 Hours in London | VLOG + PICS |

written by Natálie Kotková 22.6.2015
Mám pro vás pokračování našeho dobrodružství v Londýně! Je to tedy druhé a poslední video a s Julií vám tak nějak ukazejeme, co se dá stihnout za 15 hodin v Londýně. Tentokrát jsme zvolily takovou kulturně-módní tour. V minulém článku jste viděli, co jsme podnikly ráno a teď je tu odpoledne, opravdu nabité! Ááá, úplně bych se tam vrátila!
Po Saatchi Museum jsme šly do V&A Museum, do kterého fakt musít taky zajít! Třeba se jen procházet, protože ona je samotná budova uměleckým dílem! Ve videu vás trochu provádíme, ale hlavně tedy “What is luxury” exhibition. Tam bylo několik slov definující “luxury” a k tomu nějaká historická souvislost. Tady máte i pár fotek s popisy, které tam byly v rámci výstavy. Co si myslíte vy, že je “luxury”?
Potom jsme zamířily do fashion části, kde byla skoro celá historie módy a stylů. Líbilo se mi pozorovat, jak se trendy různě vracely a objevovaly v malinko jiných podobách.  
Po fashion chvilce přišla čistě umělecká. Zamířily jsme totiž k sochám, obrazům a galerii fotografií. A potom – konečně – do vyhlášené zahrady!
Co říkáte na tento citát? 
A je to tu! Není to nádhera? Všude smaé kavárničky, lidé jen relaxují, užívají si chvilky s rodinou a nebo si sem zkrátka jen přinesli nebo si koupili oběd a kochají atmosféru umění. A dokonce mají i Froyo!
 Hned vedle V&A Museum je Naturaly History Museum, kam jsme také nakoukly. Hlavně tedy kvůli jedné místnosti, která se nám líbila podle fotek na netu. Úplná Noc v muzeu, nemyslíte?
Samozřejmě nemůžu zapomenout na to, abych vám doporučila Wagamama restauraci! Určitě ji všichni znáte a já jsem prostě zpožděnější, ale chicken katsu curry si budu objednávat snad už pořád! Venku bylo hezky, tak jsme si šly dát takový piknik oběd do Kensington Gardens.
Julia si chtěla něco koupit na památku na Portobello Road Market, protože se to minule nestíhalo (jak jsme byly s holkama se můžete podívat tady). Tak proč bychom si tam nezašly znovu? A tentokrát nám i svítilo hezky slunce! Julia si nakonec koupila sluneční brýle a plátěnou tašku.
Opět jsme si i skočily do našeho hidden krámku, který jsem tentokrát i hrozně nenápadně natočila! Mají tam exklusivní kousky za ceny kolem 200 liber, ručně vyšívané (a my si s Julií myslíme, že to je třeba i po nějakých stars). Každopádně tam tenkrát bylo asi pět hodně hodně vystylovaných lidí a šili si tam něco a opravovali ty kousky. No prostě to tam je, jako v jiném světě!
Potom už jsme utíkaly pryč z Notting Hill, do Soho (na Froyo samozřejmě) a kouknout se klubu Yard, kde to nakonec zase tolik nežilo a my už neměly moc času. Tak jsme se jen tak kolem, rozhodly se těsně před zavíračkou koupit Itsu sushi do autobusu, jako večeři (nejdéle otevřený bylo na Piccadilly) a v autobuse jsme padly a tak nějak si povídaly o celém dni, co vše jsme viděly a takové ty naše hlášky. Měl to být poslední Londýn Julie i můj. Ale nakonec jsem šla ještě s bráchou a Julie za týden také, každopádně to byl náš poslední společný London day, který jsme si chtěly užít a taky že užily. Den v Londýně je prostě vždycky jedinečný! 
To jsme se jen tak ocitly v baru s neonovými světly všude po stěnách. A Julie já na to takovou slabost, což ji viděly i vyhazovači, kteří nás tam pustily, i když jsme nebyly členky klubu 😀

2 comments

Pink Student 22.6.2015 at 10:55

Fotky jsou děsně super 🙂
Pink Student

Reply
Katka 24.6.2015 at 10:36

Strašně krásný fotky, máš vždycky jedny z nejlepších vůbec! <3 Jinak hezké povídání, je vidět, že jste si to užily! :))

Reply

Leave a Comment