Home BLOGES BEACH MARKET | SUN, CLOTHES, CHILL, FRIENDS AND LONGBOARDING | + outfit

BLOGES BEACH MARKET | SUN, CLOTHES, CHILL, FRIENDS AND LONGBOARDING | + outfit

written by Natálie Kotková 24.8.2015
Kdo z vás byl na Bloges Beach Marketu? Užili jste si to? Já teda jo! Ale, jestli už jste dorazili nebo ne, tak tento článek je pro vás všechny, ať si tu blogerskou beach atmosféru trošku připomeneme! 
Nejdřív bych ale začala s outfitem, který jsem ten den zvolila. Bylo horko, tak by mi bylo nejlépe, samozřejmě, v plavkách, ale do toho jsem nešla :D. Místo toho jsem si vzala snad nejlehčí kousky, které v šatníku mám. Tílko je z Brandy Melville a kraťásky jsou nové z Asosu. Ty jsem ozdobila řetízkovým páskem z H&M z Coachella edice. Do zlata a tónově ke kraťasům jsem ladila brýle z Nectaru (o které je do středy soutěž na Facebooku The Nattiness, tak nezapomeňte!). Nový mám i batůžek ze Zootu, ke kterému jsem dolalila sandálky. Je to letní jednoduchý look, kde jsem si pohrála jen s pár barvami v jemných odstínech. A ten batůžek si nemůžu vynachválit! A mají ho ve slevě!
Takže, Bloges Beach Market se konal ve Žlutých lázních, kde jsem byla poprvé v životě. Nevím, jestli to bylo tím počasím, ale ohromně mě nadchly! Nebýt teď většinu času v Liberci, tak bych byla asi tam a zkoušela třeba paddle boardy nebo beach volleybal. Má to takový exotický nádech a na léto fakt ideální!
Já jsem ale celý den strávila takhle pod stanem, kde jsme prodávaly s ostatníma blogerkama své oblečení. Celý den jsme byly u sebe hlavně s Káťou z Beautybellas, Barčou z Bkblog. Vedle byly také holky z Check Czech Fashion a Domča z Dblog. Strašně ráda jsem se poznala jsem i s Timetofit a nebo Miou z Kissbook by Mia. Bloges Robes byly samozřejmě úplně všude, protože stály za celou tuhle super akcí! Radost mi udělalo i to, že jste za mnou chodili a protože jsme měli hodně času, tak jsme si popovídali, bylo to hrozně fajn holky! Děkuji moc!
Nevím, jak moc jste nakupovali, ale já vždycky musím okouknout věci ve Femi Pleasure! Koupila bych si tam snad všechno, ale tentokrát mě nejvíc zaujaly neopreny! Jsem totiž hlavou u oceánu a hraju si teď s myšlenkou mít svůj vlastní neopren do budoucna. Takže ve videu se můžete kouknout a třeba mi i poradit, jestli by se vám tento líbil. Je sice krátký, ale mně studená voda nevadí :D.
V podvečer, kdy už všechno skončilo jsem neprodané oblečení vrátila do kufrů. Mimochodem, nechtěli byste si něco přece jen koupit? Mohla bych to třeba dát do alba na Facebook nebo někam jinam! 
Potom přišel brácha a šli jsme s Jonášem na longboardy. On má totiž značku Apeman longboards, tak si je tam mohl každý vyzkoušet. Já, jak si plánuju pořídit svůj long, jsem samozřejmě neodolala a nakonec jsme se šli projet v tuhle hodinu jen my tři. Byla to deska na dancing a jezdilo se na ní krásně. Teprve se učím, ale to bylo tak měkkounký, přesně akorát, že tracky nebyly povolený až moc, to já se potom klátím :D. Ostatní lidi byli na tombole! A věřte tomu nebo ne, tak já jsem dokonce vyhrála! Náramky od Spirit Beads, masážní olej a hand scrub z Rituals a pesto z Pesterie. So happy day! Ale fakt, protože jsme si potom ještě dali další Mladý kokosy, sedli si u vody i s Káťou a užili jsme si pohodu večer při západu Slunce. Naprostá romantika! 

6 comments

Ad Gundová 24.8.2015 at 8:19

Super fotky a video 🙂 Muselo to byť skvelé 😀 Škoda, že na SR toho nie je veľa :/
http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply
Annie 24.8.2015 at 17:18

Jestli se chceš zbavit pár svých kousků, tak určitě je někam šoupni. 🙂

Reply
Tina Mladkova 26.8.2015 at 10:52

Outfit jsi měla nádherný! Muselo to tam být super 🙂

Reply
Izabella M. 26.8.2015 at 15:41

mohlo byť super! 🙂

Izabell │my diary/klik/

Reply
cialis for sale 30.8.2021 at 0:42

Ou Acheter Du Cialis En France

Reply
propecia fast delivery 10.9.2021 at 6:24

levitra brand online

Reply

Leave a Comment